Diskuse na téma Dobrý tip

Zdravím, přidávám tip na knihu zdarma o Andské fytoterapii, jmenuje se Vilcacora léčí rakovinu a mě osobně dost rozšířila obzory. Psát si o ni můžete na mail: amc@ginet.cz

Jajinka 01.01.2022

Prosím o tip na nějaký eshop, kde seženu kvalitní kadeřnické výrobky na vlasy, Děkuji

Levandule Jajinka 04.01.2022

Někde jsem to tu i zahlédla a doporučuji to taktéž, stránky vvitrina.cz, seženeš tam vše.

jajinka Jajinka 06.01.2022

super, děkuji

Alena Jajinka 07.01.2022

máte odskoušenou značku prosalon?

Jarka Jajinka 08.01.2022

já používám toto https://vvitrina.cz/cs/masky/35111-hydratacni-maska-prosalon-intensis-1000-ml.html

Leona Jajinka 11.01.2022

taktéž tedy vyzkouším

Katka 03.02.2022

má tu někdo vyzkoušen ovesný šampón? Je vhodný i na mastnější vlasy a pokožku?

Galinka Katka 02.03.2022

na takový jsem na netu ani nenarazila.. kde ho kupuješ? nebo chceš koupit..

Irča Katka 26.11.2022

Já teda na svoje vlasy používám vlasovou péči od milva. Jejich šampony a chininové vodičky jsou skvělé. Měla jsem stejný problém - mastná pokožka hlavy, tím pádem mastné vlasy, lámavé... Ale jejich péči mi pomohla, za což jsem opravdu ráda.

Karla Katka 27.11.2022

A tobě ty jejich šampony pomohly? Jaký přesně sis koupila? A po jaké době jsi viděla zlepšení?

Irča Katka 14.12.2022

Hele, já jsem si koupila tu jejich kompletní péči. Ne jen šampon, ale i balzámy a podobně. Je tam prostě opravdu vše, co vlasy potřebují. A pomohla mi hodně. Je to tato sada https://www.milva.shop/balicek-pre-mastne-lupiny--lamave--vypadavajuce--krepovite--nerastuce-vlasy/ a jsem s ní opravdu maximálně spokojená.

Verča 28.12.2022

Holky, kde mám ty šampony Milva kupovat? Koukala jsem se a našla jsem na víc shopech... Díky moc.

Vanda Verča 01.02.2023

Prosím tě, pokud si ten šampon od nich budeš chtít koupit, tak jedině tady https://www.milva.shop, protože tady máš jistotu, že koupíš originální šampony.

Ilona Verča 21.02.2023

No, hlavně originální Milva šampon se pozná podle toho, že má na etiketě hologram. Tak na to se hodně zaměřit. Ale pokud nakoupíš na tom jejich ofiko shopu, tak nemusíš mít strach :)

Ella 13.06.2023

Dobrý den, já tip nemám, ale spíš bych poprosila o vaše zkušenosti... Koukala jsem se na shop, kde mají skvělé věci na sport... Je to shop fitham. Máte s ním prosím zkušenost? Je to spolehlivý shop?

Erika Ella 14.06.2023

Fitham? Tak to je super shop, já ho mám moc ráda. Mají tam na sport snad vše, co budeš potřebovat a co budeš hledat. za mě rozhodně doporučuju :)

Danny 02.07.2023

Taky prosím požádám i tip. Jsem z Olomouce, bydlím kousek od Šantovky a hledám kvalitní oční optiku. Měli byste prosím tip zajít? Potřebuji antireflexy...


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:18
3 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:59
8 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:50

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat