Diskuse na téma Individuální jazykový kurz Praha

Ahoj mohl byste mi někdo poradit školu která pořádá individuální jazykové kurzy, potřebovala bych si zlepšit angličtinu a jelikož hlídání si nemůžu domluvit vždy, napadl mě individuální kurz, který bych si mohla plánovat podle sebe. Jsem z Prahy.

Ola 20.09.2016

Já bych zase potřebovala doporučit nějakou jazykovku v Praze, kam na anglinu.

Kikina Ola 24.09.2016

Koukni na http://www.elvis.cz/ . Mají fajn kurzy a různé druhy.

Ola Kikina 27.09.2016

A prosím, počet žáků ve třídě u Elvisu?

Kikina Ola 28.09.2016

Na pomaturitku je to kolem 14 a jinak 3-6. Takže dost nízký ;) 8-)

mariana 25.08.2016

Už jste našla nějaký kurz? Já řešila něco podobného, ale finančně to vycházelo poměrně draze, takže jsem raději začala hledat, jak bych se mohla vzdělávat sama. Dá se sehnat hodně skype kurzů nebo kurzů online a mě hodně zaujala výuka pomocí metody imitum http://anglictina-bez-biflovani.cz/princip-anglictiny-bez-biflovani. Vyzkoušela jsem si tu lekci zdarma, jestli mi tenhle způsob bude vyhovovat nebo ne a pak jsem si kurz zaplatila. Je to asi půl roku, co se takhle učím a je tu super. Většinou si najdu každý den čas na učení, takže pokroky jsou veliké a já konečně nemám strach před někým vyslovit něco anglicky. Základy jsem měla ze školy, ale dlouho jsem angličtinu nepoužívala a časem člověku vypadne z hlavy spousta věcí.

Tichavka 15.01.2015

Děkuju za odpověď, prohlídnu si ty webovky. Na ten individuální kurz se případně podává přihláška přes internet nebo se musím domlouvat telefonicky a rovnou se domluvit jak by mi to vyhovovalo?

Sandriskaa Tichavka 23.01.2015

Normálně se podá přihláška,ale myslím,že klidně můžeš rovnou zavolat nebo napsat mail a zjistit si co potřebuješ,jsou tam moc ochotní takže myslím,že nebude problém,zvlášť když řekneš že s tím nemáš žádnou zkušenost

Sandriskaa 13.01.2015

Byla jsem spokojená s jazykovou školou Jipka.Chodili jsme k nim ve dvou na individuální kurz a nebyl žádný problém naplánovat čas i tempo výuky podle nás,případně i změnit místo konání když bylo potřeba,takže se to dalo v klidu skloubit s prací i domácností.Tady jsou webovky kdybys k tomu chtěla najít bližší info www.jipka.cz


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat