Diskuse na téma Prodej a koupě nového bytu

29. 01. 2015 | Hypotéka

Dobrý den, potřebovala bych poradit, tak to zkouším i tady. Bydlíme v Brně v 2+1, ale začíná nám tu být už těsno, proto bychom rádi koupili byt větší a přestěhovali se. Problém je v tom, že na koupi většího bytu nemáme dostatek peněz, pokud nejprve nedostaneme zaplaceno za náš starý byt. Ale samozřejmě ho nemůžeme nejdříve prodat a pak až kupovat nový. Nemáte nějaké rady, jak naši situaci synchronizovat, zařídit, abychom nebyli např. na dva týdny bezdomovci? :-D Díky!

Zuzinulka 08.12.2015

No to mi povidej, taky me to vzdy hodne vytoci

Alenka Zuzinulka 22.12.2015

Tak by s tim zenska chtelo neco delat :-) :-)

Alenka Zuzinulka 22.12.2015

Tak by s tim zenska chtelo neco delat :-) :-)

Ilona 19.01.2016

My se za par mesicu budeme stehovat do nizkoenergetickeho bytecku, takze tohle uz nas vytacet nebudu a pocitam ze se rocne da hodne usetrit! :-)

Laugher 08.01.2017

Nejprve by jste měli našetřit, prodat a potom koupit

Lucka22 28.04.2017

Taky je možnost poradit se s nějakým poradcem. Dokáží u bank zařídit všelicos, takže za zkoušku nic nedáš. Sem tam si čtu nějaké "problematické" získání hypotéky a začínám být toho názoru, že kde je vůle, tam tu hypotéku opravdu získat lze :) Tady jsou nějaké ty příběhy: https://www.hypotecnikalkulacka.cz/aktualne-zpracovane-hypoteky

Andrejka 30.11.2021

Jakým způsobem jste si zařizovaly domácnost co se týče spotřebičů ? Objednávaly jste si všechno naráz ? Popřípadě jaké elektro by jste mi doporučily ?

Terka Andrejka 06.12.2021

Mám toho hodně přes okay. Expedují poměrně brzo po dokončení objednávky a hlavně poskytují výnos, což pro mě byla priorita.

Andrejka Andrejka 27.12.2021

Tak to je super, že to vím, protože toto byl první eshop na který jsem se dívala a líbí se mi, že mají velký výběr značek.

Milena Andrejka 04.01.2022

Já mám hodně věcí od oravi. Mají svůj eshop, kde mají veškerou nabídku, takže dost věcí se mi podařilo objednat od nich https://www.orava.eu/cz/cs/


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V tomto týdnum budeš velmi aktivní a energický. Mars, tvůj vládce, k tobě pusobí silně a budou tě ovládat silné touhy a ambice. Zaměř se více na své cíle a věnuj se jim zcela vášnivě. Tvůj odhodlání a energie bude silná, takže pok... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

7 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
16 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.5.
19 Příspěvků
Poslední příspěvek 2.5.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat