Menu
Pro hledaný termín nebyly nalezeny žádné výsledky.
Ahoj, uvažujeme doma o pořízení vířivky na zahradu a ráda bych se zeptala, jestli s tím máte někdo zkušenosti. Jaký typ doporučujete, nafukovací nebo pevnou? Jak je to s údržbou, provozními náklady a třeba i s přípravou podkladu? Budu ráda za tipy.
My jsme pořizovali od Marimexu. Taky jsem váhali, ale nakonec jsem šli do pevné konstrukce. Údržba není vůbec náročná, jen je potřeba dodržovat základní pravidla, aby vířivka vydržela dlouho a voda zůstala krásně čistá.
Děkuju moc :) Můžu se zeptat jakej konkrétní model máte?
Jj máme Marimex MSPA Oslo11400269. Je to čtvercový model s pevnější konstrukcí. Za mě je tahle vířivka skvělá, pokud chceš něco prostorného a pohodlného, kde si může odpočinout celá rodina nebo si posedět s přáteli. Dá se bez problémů umístit třeba na terasu, zahradu nebo vedle bazénu.
Reklama
21. 3. - 20. 4.
Tento týden můžeš očekávat zvýšenou energii v mezilidských vztazích. Pokud jsi v partnerství, je pravděpodobné, že budete společně plánovat něco zajímavého a vzrušujícího. Pro nezadané Berany existuje šance na setkán&iacu... Více
Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.