Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma pojištění pejska a kočičky

fidzi 29. 07. 2010

tak jsem si včera večer brouzdala po pojišťovnách a srovnávala jsem ceny pojistek a narazila jsem na jednu zajimavost,což jsem ani netušila http://www.slavia-pojistovna.cz/pojisteni-psu-kocek , je to pojištění pejsků a kočiček,tak kdo má nemocné pejsky a čeká je operace,nebo nějaký zákrok,tak šup ho pojistit,není to drahé!!!!!Já to právě včera udělala,protože pejsek od našich má 17 let a už to začíná,narkoza skrz zuby,váčky atd...Tak ať nemáme vítr v peněžence :-D:-D:-D

Neregistrovaná/ý - Erik

13.03.2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 12.03.2019
Má ji hlavně na hřbetu, je to takový větší flek, celkově tak 15 cm2.

Můžete zkusit koupit Hot Spot Vetericyn, já jsem ho kupoval z eshopu https://www.vetericyn-eshop.cz/cs/domaci-mazlicci/1010-pripravek-hot-spot-kuze-a-vyr/ pro kočku, které to zabralo hned druhý den, od té doby vyrážku neměla.

Neregistrovaná/ý - Kamila

12.03.2019

Neregistrovaná/ý - Erik | 11.03.2019
Na jak velké části těla, vaše kočka vyrážku má?

Má ji hlavně na hřbetu, je to takový větší flek, celkově tak 15 cm2.

Neregistrovaná/ý - Erik

11.03.2019

Neregistrovaná/ý - Kamila | 10.03.2019
Nevíte co koupit na vyrážku u kočky? Hodně jsem ji nechala zakráti srst, a do druhého dne se objevila vyrážka, která se tam drží už týden.

Na jak velké části těla, vaše kočka vyrážku má?

Neregistrovaná/ý - Kamila

10.03.2019

Nevíte co koupit na vyrážku u kočky? Hodně jsem ji nechala zakráti srst, a do druhého dne se objevila vyrážka, která se tam drží už týden.

Laugher

21.01.2017

Pojištění je zbytečné

TESTOVÁNÍ: Bzenecké octy na salát i domácí dresink

Kuřecí plátek s červeným pepřem

Kuřecí plátek s červeným pepřem

10 hlasů
1h a 5min 565 kJ 125 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květák s ředkvičkovým máslem

11 hlasů
35min 291kJ 120 Kč

Rychlovka, kterou zvládne každý. Velmi rychlý recept n...

Kuřecí maso s kukuřicí a fazolemi

6 hlasů
1h a 30min 530kJ 150 Kč

Vydatné jídlo s kuřecím masem, bílými fazolemi a kukuřicí.

Poradny

Pobírám nízký příspěvek na bydlení, co mám dělat?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více