Ryby

Ryby

21.2. - 20.3.

Horoskop na červenec 2022

Vztahy

Pro Ryby se červenec ponese ve znamení urovnávání rodinných rozepří – a že k tomu budou mít příležitostí víc, než by sami chtěli. Ačkoli nebudou stát přímo v jejich centru (spíše do nich budou vtaženi proti své vůli), aktivní účast bude nevyhnutelná. Tahle role vám tak docela nesedí, i když nejste v diplomacii vyložený slon v porcelánu, občas ve vypjatých situacích rychleji mluvíte, než myslíte. Snažte se proto držet emoce na uzdě a vážit každé slovo.

Velkou oporou vám po celý měsíc bude partner/partnerka.

Zdraví

Alespoň v oblasti nejdůležitější, tedy zdraví, k vám budou hvězdy shovívavé. Jen pozor na přílišný stres, který vašemu organismu nesvědčí a který se projeví především zdánlivě nevysvětlitelnou únavou.

Finance

Zatímco rodinné nástrahy se vám nakonec povede překonat, v práci budete mít pocit, že se na vás valí jedna špatná zpráva za druhou. Nakonec se sice ukáže, že se nejedná o žádné „jobovky“, ale k dobré náladě vám rozhodně nepřispějí. Snažte se co nejvíce zachovat klid a svou rozvahu.

Finance byste sice řešit měli, ale nějak na to nenajdete sílu, a tak se může stát, že na konci července zjistíte, že jste skončili v hlubokém minusu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

67 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat