Ryby

Ryby

21.2. - 20.3.

Horoskop na rok 2022

Rok 2022 bude pro Ryby plný nejrůznějších výzev a příležitostí, a to jak v pracovním, tak i v osobním životě. Se všemi si ale s elegancí sobě vlastní poradí. Harmonii budou prožívat i ve vztazích, zvýšenou pozornost však musejí věnovat svému zdraví, budou mít totiž tendenci je zanedbávat, což by se jim hlavně koncem roku mohlo vymstít.

Zdraví

Potýkat se v roce 2022 budete především se stresem. Nezapomínejte proto na odpočinek a relaxaci. Pečujte o sebe, stejně tak jako pečujete o druhé. Hlídejte si psychickou pohodu, může se totiž stát, že upadnete do deprese. Pohlídat byste si rovněž měli i svůj jídelníček – právě zažívání vám totiž (díky kombinaci stresu a pracovního vytížení) může přinést nejednu horkou chvilku. Nezapomínejte proto na dostatek vitamínů a důležitých minerálů, stravujte se pravidelně a zdravě.

Peníze

Především v první polovině nového roku se vám bude v oblasti financí dařit. Otevřou se před vámi nové možnosti, jak své peněžence přilepšit, které rozhodně nepromarníte. Pozor si ale dejte na bezhlavé utrácení, ke kterému budete mít díky nadšení z výdělků tendence, raději splaťte všechny případné dluhy. Buďte rovněž opatrní, pokud vás někdo požádá o finanční výpomoc, a pečlivě si zjistěte, zda bude schopný a ochotný vám peníze vrátit – mohlo by se totiž stát, že svůj rodinný rozpočet svou dobrotou a ochotou připravíte na delší dobu o významnou sumu.

Láska a vztahy

Možná byl pro vás minulý rok v partnerských vztazích jako na houpačce, rok 2022 však přinese výrazné uklidnění situace. Konečně odhodíte ostych a se svým protějškem si vyjasníte řadu problémů, jež váš vztah v minulosti komplikovaly. Velkou oporou vám budou vaše děti.

Co se ale týče vztahů s ostatními členy rodiny, budou především v začátku roku trochu složitější. Obnoví se některé dávné neshody, potýkat se budete i s rozdílnými názory na důležité věci ze strany svých sourozenců. Druhá polovina roku by však měla přinést určité uklidnění, i když jak se zdá, úplné vyřešení všech problémů a sporů vás v tomto roce nečeká.

Naopak na poli přátelství slibuje tento rok řadu úspěchů. Jednak rozšíříte okruh svých přátel, jednak po letech obnovíte kontakty i s některými lidmi, jež jste poslední roky trochu zanedbávali. Nepodceňujte stará přátelství, budou vám v těžkých situacích opravdovou oporou!

Práce a kariéra

Radost vám bude přinášet i vaše práce, i když hlavní podíl na této skutečnosti nebude mít ani tak náplň vaší práce, ale spíše prostředí, v němž ji vykonáváte, a kolegové, kteří vás obklopují. Díky své vrozené kreativitě budete sršet novými nápady, jež se dočkají zaslouženého uznání a obdivu. Dařit se vám bude i v podnikání, otevřou se vám nové příležitosti k expanzi a investicím, vybírejte si však pečlivě partnery, s nimiž se do obchodu zapojíte.

Pokud práci hledáte, případně zvažujete změnu své dosavadní pozice, získáte několik zajímavých nabídek. Ačkoli se to zprvu možná nebude zdát, nakonec si vyberete tu nejlepší.

Nejvíce se v roce 2022 bude dařit Rybám-politikům, filosofům, lékařům, ale také policistům a členům bezpečnostních služeb a pracovníkům v marketingu.

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nejistotu nemáte rádi, přesto si jí tento týden užijete víc než dost. Možná je to proto, že se příliš upínáte ke svým plánům. Pamatujte, že ani ty nejpečlivěji připravené nemusejí vyjít, zvláště pokud nezáleží pouz... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

67 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat