Ryby

Ryby

21.2. - 20.3.

Horoskop na rok 2020

Pro Ryby bude rok 2020 rokem poklidných změn (nebojte, žádné vážné převraty se nechystají, ale stereotyp pro vás hvězdy také nechystají). A tak není důvod ke strachu – změny jsou znakem růstu a vývoje, a i když je zprvu člověk vždy nevítá, nakonec se většinou ukážou jako důležitý mezník. Loňský rok byl pro zrozence tohoto znamení příznivý v otázce vztahů, letos mohou v této oblasti zaznamenat menší třenice. Naopak zdraví se jich bude (až na maličkosti) opravdu držet.

Vztahy
Především Ryby narozené na uprostřed vlády tohoto znamení (na přelomu února a března) mohou letos zaznamenat o něco více konfliktů v rodině než loni. Na vině budou dozvuky těžkých situací, jimiž jste si prošli v roce 2020 a které jste – navzdory svému přesvědčení – nevyřešili s partnerem tak, jak by si zasloužily. Hlavně nepanikařte, pamatujte, že máte v partnerovi/partnerce velkou oporu, která vám vždy podá pomocnou ruku. Ryby, které jsou single nebo nežijí v trvalém svazku, by měly být letos opatrné, především pokud svého partnera či partnerku hledají pomocí internetových seznamek. Nedávejte bezhlavě na první dojem, nezapomínejte, že na síti nemusí být každý tím, kým se prezentuje. Naopak zkuste dát šanci i někomu, kdo vás třeba na první pohled nezaujal. A nikdy nepodceňujte bezpečnost při prvních setkáních s neznámým člověkem!
Alespoň na poli širších rodinných vztahů by měl být letos relativní klid, i když máte-li děti v pubertálním věku, připravte se na lehčí třenice. Rovněž přátelé vás tento rok opravdu podrží. Nezapomeňte jim být stejnou oporou, jakou budou oni vám.

Zdraví
Občasné konflikty s partnerem či partnerkou (o dalších členech rodiny ani nemluvě) si samozřejmě vyberou svou daň na vaší duševní pohodě. Naučte se proto pečovat o své psychické zdraví, pravidelně relaxujte. V létě pak buďte opatrní na dovolené, nepřeceňujte své síly – pamatujte, že není třeba nikomu dokazovat zdatnost, náročnost nejrůznějších akcí regulujte podle svých vlastních sil.

Kariéra
O co bouřlivější bude váš osobní život, o to klidnější pak bude ten profesionální. V práci žádné velké převraty nečekejte, nicméně dílčí změny (především ve vašem pracovním kolektivu) vás neminou. Lehce se může, hlavně s příchodem druhé poloviny roku 2020, změnit i vaše pracovní náplň. To ovšem rozhodně není důvod k nespokojenosti, naopak – nové úkoly vám pomohou překonat stereotyp, s nímž jste poslední dobou bojovali, a vlijí vám do žil nový elán a pracovní nadšení.
Co byste si ale měli dát jako cíl letošního roku, je naučit se říkat „ne“ v situacích, které to vyžadují – naučte své kolegy, že vás nemohou donekonečna využívat!

Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat