Oblečte si na Vánoce svého muže do krásné košile

16.12.2015 | Krása a móda

Opět si nevíte rady s tím, co dát svému partnerovi k Vánocům? Pokud se letos chcete opravdu blýsknout a připravit pro svého muže velké překvapení, darujte mu něco na sebe. Potěšte ho třeba moderní pánskou košilí, se kterou pod letošním stromečkem zaručeně uspějete. Vyberte si pro něj tu nejlepší!

S módním dárkem u mužů uspějete

Už dávno neplatí, že mužům módní dárky vůbec nic neříkají. Naopak je mají rádi a v poslední době snad ještě víc, než kdy předtím. Uspět s takovým dárkem rozhodně není nic složitého, jak se na první pohled může zdát. Samozřejmě tedy pokud se zaměříte na kvalitu zpracování, příjemný materiál, komfortní střih a moderní vzhled. To je totiž základ úspěchu u každého módního dárku a vlastně také odpověď na otázku, jaké vlastnosti by podle mužů měla mít ideální pánské košile bez ohledu na to, zda ji budou nosit pravidelně nebo jednou za čas.

Pánská košile – pravý dárek pro vaše muže

Pánská košile je základem moderního šatníku. Je to módní element, který v každém okamžiku dokáže umocnit i podtrhnout pravou mužnou image a charisma. Navíc není muže, kterému by hezká pánská košile neslušela, stejně tak není příležitosti, ke které by se nehodila. Pánských košil je celá řada, proto si na své přijde jak příznivce elegantní, tak ležérní módy. Pánská košile je zkrátka skvělým dárkem, který umí potěšit každého muže. Radíme však při výběru košile nešetřit ani neslevovat ze svých nároků. Každý nedostatek je totiž ve výsledku samozřejmě velmi znát. Vůbec nejlepší je vsadit na jistotu, spolehlivou módní značku s dlouholetými zkušenostmi, která už zkrátka ví, co muži od módy očekávají a dokáže jim to také nabídnout. Vyberte jim z nových módních kolekcí stylový kousek, který nebudou chtít přestat nosit :-)

Lerros

Moderní značka Lerros zná recept na to, jak zaujmout, aniž by k tomu potřebovala všelijaké výstřelky. Zářným důkazem jsou pánské košile ze zbrusu nové kolekce, které si sice nezakládají na výstřednosti, přesto dokážou být výjimečné. A stejně takový může být i vás muž.

Carisma

Značka proslulá krásnou pánskou módou, které nechybí vkus, elegance, jednoduchý, avšak neokoukaný design, to je Carisma, která dokáže mužům nabídnout stylové pánské svetry, košile, bundy, tak i trička. Díky její módě budete mít pokaždé po svém boku muže, na jehož vzhled a styl oblékání budete náležitě hrdá.

Redbridge

Pokaždé jiné, pokaždé osobité… Takové jsou pánské košile značky Redbridge, které bezpodmínečně podtrhnou individualitu vašeho muže. A že v nich bude zářit, to je stoprocentně jisté.

Rerock

Značka Rerock je odborníkem přes pánskou módu, což je ostatně patrné z každé kolekce. Vždy sází nejen na moderní vzhled, ale především promyšlený střih, který každému muži dopřeje komfort přesně v takové podobě, v jaké si přeje.

Young & Rich

Mladistvá značka Young & Rich se převážně zaměřuje na ležérní módu, nicméně pánské košile se nesou čistě v elegantním nádechu. Jedno se jim rozhodně nedá upřít, jsou prostě bez výjimky neodolatelné.

Kde hledat další úchvatné pánské košile, na které váš partner bude mimořádně pyšný? Jednoznačně v módním e-shopu MARY Fashion, který je plný nádherných vánočních dárků také pro všechny vaše blízké.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Následující dny poznáte, že co si neuděláte sami, nebude odvedeno dobře. A i když vám tím rozhodně naroste sebevědomí (což už nějakou dobu potřebujete), neuzavírejte se před svým okolím! Neodmítejte rady kolegů a rodinných příslušníků, nepohrdejte pravidly. Pamatujte, že v roli „neúspěšných“ se můžete ocitnout až příliš snadno. Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

10 Příspěvků
Poslední příspěvek 21:05

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat