Potřebuje váš letní šatník vzpruhu? Máme tip stylistky!

Říká se, že šaty dělají člověka. My bychom ale toto rčení trochu upřesnili – šaty dělají především ženu. Máte pro tento kus oblečení, stejně jako my, slabost? Vyberte si alespoň jeden model v nepřehlédnutelné barvě.

Šaty nejsou tím jediným, co neodmyslitelně patří k létu. Obdobně jsou na tom i výrazné barvy. Tak proč tyto prvky nespojit? Barevné šaty vnesou nový život do vašeho šatníku a perfektně se hodí k prvnímu opálení. A co je nejlepší – v obchodech najdete tolik odstínů, že si všechny přijdete na své. Kusem, který přitahuje pozornost nejvíce, jsou samozřejmě syté, zářivé barvy. Jen u nich ale zůstávat nemusíte. Pokud je vaším krédem spíše střídmost, sáhněte po jemnějších, pastelových odstínech.


Obavy, jaké k šatům vyberete boty a kabelky, jsou přitom liché. Už dávno neplatí, že byste měly mít všechno sladěné do barvy. Jeden z kusů proto klidně volte v kontrastním odstínu. Pokud máte šaty jednobarevné a jednoduché, výsledek bude skvělý. Ke žlutým šatům klidně přidejte ostře oranžovou kabelku a k modrým si vezměte žluté psaníčko. Důležité je, aby šlo o kontrastní barvy s podobnou intenzitou. Bledé pastelové šaty tak doplňte dalším pastelem (například bledě modrá a světle růžová nebo světle zelená a meruňková) a zářivé odstíny zase doplňte další „zářivkou“ (například ostře růžová a ostře žlutá).

Pokud se do podobného míchání barev pustíte, zbytek outfitu už držte v neutrálních tónech. V každé situaci vás zachrání pár lodičky nebo sandálky v tělovém odstínu. Pozor si dejte na černou. Výrazným barvám může její společnost slušet, k pastelovým odstínům se ale příliš nehodí, protože narušuje jejich jemnost.  Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V zaměstnání se tento týden dokážete vyšvihnout. Vaše pevná vůle a odhodlání bude slavit velké úspěchy! Kolegy i zaměstnavatele přesvědčíte, že umíte být výkonný pracant, kterého by si měli velice vážit. Vytrvejte v tomto... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat