Kokosový olej a soda na pečení vám pomohou vypadat o mnoho let mladší

Efektivní podomácku vyrobené sérum proti stárnutí, které vám může „srazit“ i pár let? Potřebujete jen dvě velmi známé položky, které pravděpodobně často používáte! Jak si z kokosového oleje a jedlé sody připravit anti-aging přípravek?

Sérum proti vráskám může stát 300 korun, ale taky klidně i několik tisícikorun. O tom, že kosmetické vychytávky tohoto typu zrovna nepatří mezi ty levné, ví mnoho z nás. Co za tyhle peníze můžete dostat?

Traduje se, že komerční produkty jsou plné chemikálií, které mohou způsobit mnoho vedlejších účinků, zatímco ty přírodní patří k zcela bezpečným a velmi přínosným. Omlazují totiž pokožku, čistí ji, snižují zarudnutí a odstraňují odumřelé kožní buňky. Zní to sice hezky, ale vy pořád nevíte, jakým směrem se vydat?

Levné, účinné, efektivní

K přípravě efektivního séra proti stárnutí potřebujete jedlou sodu a kokosový olej. Proč zrovna tyhle dvě položky? Směs jedlé sody a kokosového oleje úspěšně bojuje proti akné, vyčistí pleť, vrásky učiní méně viditelné a hluboké a vybělí případné tmavé skvrny.

To proto, že jedlá soda patří k silným čisticím a deodorizačním činidlům, které podporuje zdraví pokožky, vlasů a zubů, a zároveň alkalizuje celé tělo, čímž zabraňuje různým chorobám, se vyplatí dát jí přednost před čímkoli jiným z drogerie. A pochopitelně ani „kokosák“ nezůstává pozadu.

Bio kvalita vede!

Je ceněn pro silné antibakteriální, zvlhčující a hojivé vlastnosti, které udržují pokožku hydratovanou, měkkou a hladkou. Suma sumárum, kombinace těchto dvou odstraňuje přebytečný maz a nečistoty a ubírá léta! Takže, už máte připravenou misku?

Spárujte 1 lžičku jedlé sody se 2 lžícemi extra panenského kokosového oleje. Míchejte do té doby, než vznikne hladká pasta. Tu naneste na obličej, lehce ji vmasírujte do pokožky, nechte působit 5 minut a poté to celé omyjte vlažnou vodou. Pokud máte suchou pleť, přidejte do masky ještě čajovou lžičku medu, který úžasně hydratuje a také působí proti stárnutí buněk, zabraňuje vzniku vrásek a pigmentací. (Sérum používejte aspoň jednou týdně.) Ostatně, můžete si to dovolit!

100 gramů jedlé sody přijde zhruba na 10 korun, kelímek extra panenského olivového oleje (240 gramů) se dá pořídit za 150 korun. To znamená, že zásoby omlazující masky vám hodně dlouho vydrží, nezruinují vaši peněženku a navíc jsou bez chemických přísad.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

V zaměstnání se tento týden dokážete vyšvihnout. Vaše pevná vůle a odhodlání bude slavit velké úspěchy! Kolegy i zaměstnavatele přesvědčíte, že umíte být výkonný pracant, kterého by si měli velice vážit. Vytrvejte v tomto... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
9 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat