Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zlozvyky, kterými zbytečne bojkotujete zdraví svých vlasů

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

09.08.2019 | Krása a móda

Tuhle jste se celý den opalovali bez klobouku? Nedivte se, že místo bujného účesu opečováváte vysušené „vrabčí hnízdo“. Když už jsme u toho, ani ten těsný drdol vám dvakrát neprospěje. Proč místo něj nosit raději šátek?

Bez ohledu na to, jak drahou kosmetiku používáte, některé zvyklosti mohou kvalitu vaší hřívy zašlapat do země. A to pěkně hluboko! Čím vším své koruně krásy pořádně škodíte, proto máte každé ráno při pohledu do zrcadla doslova po náladě?

Příliš těsné účesy. To je zlo

Doma, v posilovně nebo v práci. Nesnesete rozpuštěné vlasy i prameny padající do očí? O tom, že se občas nějaký zbloudilec přilepí na rtěnku, snad raději ani nemluvit. Jistě, utažený culík či drdol se jeví jako šikovné řešení, ovšem všeho moc škodí. Ve finále vám tyto účesy zaviní postupné odumírání vlasových folikul, od nichž pak nelze čekat zázraky v podobě rychlého růstu. Mnohem zdravější a šetrnější způsob představují volné gumičky, čelenky a šátky. Ostatně, i takový pletený cop má něco do sebe.

Náklonnost k opalování? I ta se vymstí

Jste vyloženě opalovací typ, který rád nastavuje pokožku hřejivým slunečním paprskům? Opatrně, nic se nemá přehánět. Podle odborníků je totiž tato „činnost“ nejčastější příčinou téměř všech projevů předčasného stárnutí. Čím víc se ultrafialovému záření budete vystavovat, tím víc jdete naproti vráskám, pigmentovým skvrnám i zvýšenému riziku rakoviny kůže. V sázce je ale i vnější ochranná vrstva vašich kadeří, která při každém „chytání bronzu“ slábne, což nahrává třepení konců, vysušování a lámání.

Dieta. Není až moc drastická?

Na přímou souvislost mezi adekvátní výživou a kondicí kštice odborníci v rámci svých studií upozornili již nesčetněkrát. Pokud držíte přísnou dietu a podceňujete přísun důležitých živin, pak je viník toho, že denně vyčešete pořádný chomáč, zřejmě jasný. Hubnout ano, ale nezapomínejte na to jít s rozumem! Příjem vápníku, železa, bílkovin a zkrášlujících vitaminů A, B a B7 se opravdu nevyplácí podceňovat…

Začervenalé pokožce pomůže rutin

 Vepřové kousky na zázvoru

Vepřové kousky na zázvoru

9 hlasů
55min 1020 kJ 185 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Brambory plněné houbami

14 hlasů
1h a 5min 428kJ 61 Kč

Recept na brambory plněné žampiony, případně jinými ho...

Zapékané brambory s kedlubnami

9 hlasů
1h a 10min 542kJ 110 Kč

Oběd, který zasytí i zachutná.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více