Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zlozvyky, kterými zbytečne bojkotujete zdraví svých vlasů

Miluje přírodu, psy a občas si s nepořádným manželem dopřeje dobré červené víno. Jejím největším snem je vychovat ze svých dvojčat slušné kluky.

Zobrazit další články autorky

9. 8. 2019 | Krása a móda

Tuhle jste se celý den opalovali bez klobouku? Nedivte se, že místo bujného účesu opečováváte vysušené „vrabčí hnízdo“. Když už jsme u toho, ani ten těsný drdol vám dvakrát neprospěje. Proč místo něj nosit raději šátek?

Bez ohledu na to, jak drahou kosmetiku používáte, některé zvyklosti mohou kvalitu vaší hřívy zašlapat do země. A to pěkně hluboko! Čím vším své koruně krásy pořádně škodíte, proto máte každé ráno při pohledu do zrcadla doslova po náladě?

Příliš těsné účesy. To je zlo

Doma, v posilovně nebo v práci. Nesnesete rozpuštěné vlasy i prameny padající do očí? O tom, že se občas nějaký zbloudilec přilepí na rtěnku, snad raději ani nemluvit. Jistě, utažený culík či drdol se jeví jako šikovné řešení, ovšem všeho moc škodí. Ve finále vám tyto účesy zaviní postupné odumírání vlasových folikul, od nichž pak nelze čekat zázraky v podobě rychlého růstu. Mnohem zdravější a šetrnější způsob představují volné gumičky, čelenky a šátky. Ostatně, i takový pletený cop má něco do sebe.

Náklonnost k opalování? I ta se vymstí

Jste vyloženě opalovací typ, který rád nastavuje pokožku hřejivým slunečním paprskům? Opatrně, nic se nemá přehánět. Podle odborníků je totiž tato „činnost“ nejčastější příčinou téměř všech projevů předčasného stárnutí. Čím víc se ultrafialovému záření budete vystavovat, tím víc jdete naproti vráskám, pigmentovým skvrnám i zvýšenému riziku rakoviny kůže. V sázce je ale i vnější ochranná vrstva vašich kadeří, která při každém „chytání bronzu“ slábne, což nahrává třepení konců, vysušování a lámání.

Dieta. Není až moc drastická?

Na přímou souvislost mezi adekvátní výživou a kondicí kštice odborníci v rámci svých studií upozornili již nesčetněkrát. Pokud držíte přísnou dietu a podceňujete přísun důležitých živin, pak je viník toho, že denně vyčešete pořádný chomáč, zřejmě jasný. Hubnout ano, ale nezapomínejte na to jít s rozumem! Příjem vápníku, železa, bílkovin a zkrášlujících vitaminů A, B a B7 se opravdu nevyplácí podceňovat…

Ucpané póry? Možná si za ně můžete sama

Salát z chřestu a šunky

Salát z chřestu a šunky

8 hlasů
15min 578 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Rychlé gnocchi s krůtím masem

14 hlasů
35min 579kJ 150 Kč

Recept na rychlý a chutný oběd.

Špagety se zeleninou

16 hlasů
60min 568kJ 80 Kč

Podzimní recept na špagety se zeleninou a česnekem.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více