Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Slavný módní návrhář prozradil, že nenávidí módní trendy

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

15.11.2019 | Krása a móda

Návrhář Ralph Lauren přiznal, že ačkoli miluje oděvní design, nenávidí módu. Tedy nenávidí to, co je pro módu, lépe řečeno módnost, typické. Tedy trendy. Osmdesátiletý americký návrhář totiž vždy pracoval tak, aby jeho dílo bylo nadčasové a nepodléhalo časově omezené trendovosti.

„Nenávidím módu. Nikdy jsem sám sebe nepovažoval za módního návrháře. Šlo mi mnohem více o nadčasové věci, které jsem měl rád, o hodnoty,“ prohlásil osmdesátiletý Lauren.

Protože miluje výtvarné umění a krásno, šlo mu vždy o to, aby lidé v jeho návrzích byli nádherní, ale nikoli o to, aby byli oblečeni trendově, neboli jinak řečeno módně.

„Mám rád staré věci, ale to neznamená, že jsem nudný. Jde o to, v jaké je použijete kombinaci. Miluju, když můžu věci dělat nádhernými. Kdo tohle neocení?“ táže se návrhář, jehož děti – padesátiletý Andrew, osmačtyřicetiletý David a pětačtyřicetiletá Dylan – jeho pohled na oblékání nikdy nesdíleli.

„Býval jsem zvyklý nakupovat věci ve velmi tradičním obchodě pro děti v Londýně, ale Dylan to odmítala nosit. V její třídě totiž děti nic takového nenosily. Andrew si jednou chtěl koupit oblek od Armaniho. Řekl jsem mu, jestli se ti líbí, tak si ho kup. Kdybych mu to zakázal, vymstilo by se mi to ošklivě. Možná Armaniho nosí pořád,“ dodal Lauren.

Děti celebrit jdou ze školky přímo na přehlídkové molo

Rizoto s broskví

Rizoto s broskví

10 hlasů
45min 563 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Drůbeží játra s jablkem

23 hlasů
45min 669kJ 82 Kč

Výborná drůbeží játra, která okouzlí každého strávníka...

Okurkový salát s limetkovým dresinkem

1 hlas
30min 532kJ 99 Kč

Velmi jednoduchý okurkový salát se sladkokyselou zálivkou...

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více