Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Slavný módní návrhář prozradil, že nenávidí módní trendy

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

15.11.2019 | Krása a móda

Návrhář Ralph Lauren přiznal, že ačkoli miluje oděvní design, nenávidí módu. Tedy nenávidí to, co je pro módu, lépe řečeno módnost, typické. Tedy trendy. Osmdesátiletý americký návrhář totiž vždy pracoval tak, aby jeho dílo bylo nadčasové a nepodléhalo časově omezené trendovosti.

„Nenávidím módu. Nikdy jsem sám sebe nepovažoval za módního návrháře. Šlo mi mnohem více o nadčasové věci, které jsem měl rád, o hodnoty,“ prohlásil osmdesátiletý Lauren.

Protože miluje výtvarné umění a krásno, šlo mu vždy o to, aby lidé v jeho návrzích byli nádherní, ale nikoli o to, aby byli oblečeni trendově, neboli jinak řečeno módně.

„Mám rád staré věci, ale to neznamená, že jsem nudný. Jde o to, v jaké je použijete kombinaci. Miluju, když můžu věci dělat nádhernými. Kdo tohle neocení?“ táže se návrhář, jehož děti – padesátiletý Andrew, osmačtyřicetiletý David a pětačtyřicetiletá Dylan – jeho pohled na oblékání nikdy nesdíleli.

„Býval jsem zvyklý nakupovat věci ve velmi tradičním obchodě pro děti v Londýně, ale Dylan to odmítala nosit. V její třídě totiž děti nic takového nenosily. Andrew si jednou chtěl koupit oblek od Armaniho. Řekl jsem mu, jestli se ti líbí, tak si ho kup. Kdybych mu to zakázal, vymstilo by se mi to ošklivě. Možná Armaniho nosí pořád,“ dodal Lauren.

Vánoce se blíží. Máte už dárek pro svého miláčka

Zeleninový boršč

Zeleninový boršč

11 hlasů
1h a 15min 196 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Polévka ze zelených paprik

14 hlasů
30min 99kJ 70 Kč

vývar se zelenou paprikou a špagetami

Ryba s žampióny

11 hlasů
40min 221kJ 180 Kč

ryba vařená s žampióny

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více