Make-up trendy pro rok 2020. Akvarelové oči a lesk místo rtěnky

01.01.2020 | Krása a móda

Dokonalá pleť, nevinné červenání, jemné zvlnění bohatých řas pod barevnými víčky a přirozeně výrazné obočí. Svěžest, energie, mládí – to jsou slova, jež nejvíce vyjadřovala letošní New York Fashion Week, který přináší trendy v líčení pro rok 2020.

Akvarelové oči

Na molech New York Fashion Weeku byly v hlavní roli rozhodně oči. Ty odvážnější z nás se podle stylistů v roce 2020 mohou směle pustit do neonových odstínů a zajímavých grafických tvarů. Neméně zajímavě, byť ne tak divoce, bude ale jistě působit i druhý trend – stíny nanášené jako akvarel na plátna umělců. Výsledkem by pak měla být svěží, jiskřivě průsvitná „oční malba“. Podle stylistů je zapotřebí celé víčko promyslet a stíny pak nanášet pečlivě vedenými tahy. Ovšem přetažení se bát nemusíte, protože stejně jako v akvarelové technice i tady je povoleno používat bílou na korekce.

Umělecké řasy

Zatímco na přehlídkových molech se řasy mění v umělecká díla plná blyštivých kamínků, pro běžný život se soustřeďte především na jejich délku a hustotu. Obojího nemusíte dosáhnout jen umělými zákroky zvenčí v podobě umělých řas, ale třeba séry podporujícími jejich růst.

Vyzkoušet můžete současnou revoluční novinku – boostery obsahující unikátní výtažek z trsovníku lékařského. Ale zpět ke stylingu. Řasy vždy ještě zvýrazněte co nejtmavší řasenkou, a pokud si alespoň na večírek dodáte odvahy, vylepšete je blyštivým kamínkem.

Výrazné obočí

Na New York Fashion Weeku jsme letos mohli vidět odvážné obočí posázené umělými řasami, které vytvářelo ptačí efekt. K takové divokosti se určitě uchylovat nemusíme, ale o tom, že obočí je stále základem make-upu, není pochyb. Nosit se bude výrazné, silné a nemusíte se bát jeho přirozený tvar ještě dotvořit. Tvar obočí umocníte tím, když těsně pod jeho spodní hranu nenápadně přejedete bílými stíny.

Nevinnost na líčkách

Post-obličejová záře, tak nazývají stylisté make-up, jehož základem je perfektně upravená pleť. Nikoliv však matná, ale zdravě lesklá (na patřičných místech) a jakoby šťavnatá. Trendem budou lehounké make-upy, bronzery a jemňounký nádech simulující nevinné červenání. To je rozhodně in a směle mu můžete dát v roce 2020 přednost i před jinak oblíbeným bronzerem. Stylisté na New York Fashion Weeku použili načervenalou i na lícní kosti a lehce jí přejeli dále po tvářích až nahoru kolem očí, čímž docílili dramatického efektu.

Novou rtěnkou bude lesk!

Na přehlídkách New York Fashion Weeku se opět objevily výrazné červené rty, rubínové, šarlatové i tmavě ametystové. Podle stylistů se ale novou rtěnkou roku 2020 stanou kvalitní balzámy na rty a in bude přirozený lesk.

Zdánlivě rozcuchané vlasy

Tenhle trend potěší každou ženu, která ráno bojuje s časem. Hitem totiž bude chaotický, rozcuchaný účes, případně nedbalé ohony a copy.


Celkem 9 komentářů


Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Dotahujte do konce vše, co začnete – a to jak v pracovní, tak i osobní oblasti. Nezačínejte rozhovor, který nebudete schopni uzavřít, nejděte do sporu, pokud už je předem jasné, že jej nevyřešíte. Přiděláte si tím totiž spoustu starostí navíc &n... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:55
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 11:53

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat