Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Mladší vzhled během pár minut

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

07.04.2020 | Krása a móda

Ačkoli se každá žena snaží stárnout důstojně, nemusí to ani zdaleka znamenat, že se bez boje poddá každé vrásce a jiným známkám svého věku. Trochu podvádět by se v tomto případě asi mohlo!

S ofinou až o 10 let mladší

První vrásky se objevují především na čele. Ať už máte vrásky mračení nebo údivu, s pěknou ofinou svoji problémovou zónu vyřešíte. Pokud si myslíte, že vám ofina rozhodně nesluší, tak podle vlasových stylistů údajně sluší každému, jen je potřeba vybrat ten správný střih.

Použijte make-up

Podle výzkumu barevně nesjednocená pleť působí staře. V opačném případě by tedy měla jednotná a vyhlazená pleť působit obzvlášť mladě. A toho je možné dosáhnou právě pomocí vhodně zvoleného make-upu. Pozor byste si měla dát především na výběr barevného odstínu, příliš tmavé odstíny mohou na světlé pleti mít spíše opačný účinek než omlazení.

Zvýrazněte oči, rty a tváře

Podívejte se na dívčí idoly vašich dětí a hned budete vědět, jak na to! Namalujte si velké oči, plné rty a nápadné lícní kosti a uvidíte kouzlo v praxi. Pro zvýraznění lícních kostí používejte raději růžové a broskvové odstíny, které váš obličej okamžitě rozzáří. Vhodnější jsou také přípravky s krémovou texturou.

Nápadné barvy a kontrasty

V rozkvětu svého života přenechte nevýrazné barvy raději ostatním. Buďte jako květiny, plné barev a kontrastů! Pokud jste dosud sázela jen na černou a začít se oblékat hned výrazně by pro vás bylo velké sousto, zkuste začít pomalu. Nejdříve kombinujte černou s pestrými barvami, pak přejděte od černé k šedé, až nakonec uvidíte, že v kombinaci třeba modrá, žlutá a růžová vypadáte mnohem mladší!

Navoňte se grapefruitem

To není legrace! Vůně grepu skutečně dokáže ženu omladit. To je dokonce dokázáno vědecky. A pokud nechcete nosit po kapsách kousky grapefruitu, zkuste to jednodušší cestou pomocí parfému, sprchového gelu, šamponu nebo krému. Na trhu najdete nepřeberné množství značek s touto nádhernou citrusovou vůní.

Všechno na svém místě

I když se občas můžete cítit trochu starší, občas není na škodu obléct si elastické kalhoty, které vás nejen opticky zeštíhlí, ale navíc udrží i váš zadeček na svém místě. Není nutné se tak oblékat samozřejmě každý den, ale čas od času přijdou chvíle, kdy je dobré mít prostě po ruce „studnici mládí“. A pak je dobré zvednout prsa a zadeček a schovat špíčky.

Koupě bot má svá jednoduchá pravidla

Pražmy pečené na bramborách

Pražmy pečené na bramborách

6 hlasů
60min 419 kJ 189 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špenátový salát s rukolou

13 hlasů
20min 343kJ 75 Kč

Jednoduchý, rychlý, zdravý.

Rizoto s mandlemi

7 hlasů
35min 1515kJ 50 Kč

Jednoduché, rychlé a velmi chutné rizoto.

Poradny

Stihnu nastoupit na mateřskou v ochranné lhůtě?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla v předchozím zaměstnání, uběhlo do doby nástupu do dalšího zam... Více

Po konci zaměstnání jsem opět pracovala, dostanu PPM?

Dobrý den,situaci, na kterou se ptáte, upravuje § 15 odst. 2 zákona o nemocenském pojištění. Ten ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více