Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Štíhlá a ve formě jako Jennifer Lopez

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

28.05.2020 | Krása a móda

Jak to, že je J.Lo tak štíhlá i ve svých 50 letech? Kromě hodně disciplíny a tvrdého tréninku dodržuje v jídle také následující pravidla.

Že věk je jenom číslo, dokládá Jennifer Lopez svojí absolutně špičkovou formou. Za to může být vděčná nejenom intenzivnímu fitness tréninku, ale především zdravé a vyvážené stravě. Počítání kalorií a silně omezující diety nepřicházejí pro tuhle silnou ženu vůbec v úvahu. Místo toho sází na následující tipy a triky.

Organické potraviny

Podle fitness trenérky slavných Tracy Anderson konzumuje J.Lo především čisté a organické potraviny, které jí dodají dostatek energie pro trénink. To konkrétně znamená, že potraviny jsou zpracovány jak nejméně je to možné, z největší části jsou přírodní a velmi bohaté na živiny.

Hodně vody

Aby svoje tělo zásobila dostatkem tekutiny, pije J.Lo výhradně vodu. A sice alespoň sedm velkých sklenic denně. Naproti tomu alkoholu a kofeinu se straní. Když už si někdy dá ke snídani kávu, pak vždy jen bez kofeinu.

Zelenina bez cukru a komplexní sacharidy

U oběda a večeře Jennifer dbá na to, aby polovinu talíře pokrývala zelenina. Kvůli vysokému obsahu cukru nejí mrkev a kukuřici, místo toho má ráda hodně zelené listové zeleniny. A její favorité ve zdroji sacharidů jsou sladké brambory, hnědá rýže, quinoa a ovesné vločky.

Vyváženost je všechno

V rámci své vyvážené stravy nechává J.Lo místo i pro malé hříchy. „Jím věci, které miluji – ale s mírou“, říká tato 50letá zpěvačka a herečka. Slabost má především pro zmrzlinu s čokoládovými lupínky a čokoládové sušenky.

Jídelníček podle J.Lo

Snídaně: proteinové smoothie – s proteinovým práškem, jahodami, malinami, řeckým jogurtem, skořicí, medem, kostkami ledu a kapkou citronové šťávy

Oběd: salát s brokolicí a cuketou, zdrojem bílkovin je pak čerstvý losos

Svačina: Ovoce, zelenina nebo ořechy

Večeře: kombinace proteinů a čerstvé zeleniny – nejraději má kuřecí nebo vepřové maso; alternativou jsou také vegetariánská jídla jako pečené sladké brambory s růžičkovou kapustou

Děti celebrit jdou ze školky přímo na přehlídkové molo

Avokádový salát s mrkví

Avokádový salát s mrkví

11 hlasů
30min 518 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z červené řepy s mozzarellou

18 hlasů
55min 842kJ 65 Kč

Vyzkoušejte salát z červené řepy, který je plný vitamí...

Pohanková kaše s mlékem

14 hlasů
45min 672kJ 60 Kč

Sladký výživný oběd nejen pro děti.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více