Štíhlá a ve formě jako Jennifer Lopez

Jak to, že je J.Lo tak štíhlá i ve svých 50 letech? Kromě hodně disciplíny a tvrdého tréninku dodržuje v jídle také následující pravidla.

Že věk je jenom číslo, dokládá Jennifer Lopez svojí absolutně špičkovou formou. Za to může být vděčná nejenom intenzivnímu fitness tréninku, ale především zdravé a vyvážené stravě. Počítání kalorií a silně omezující diety nepřicházejí pro tuhle silnou ženu vůbec v úvahu. Místo toho sází na následující tipy a triky.

Organické potraviny

Podle fitness trenérky slavných Tracy Anderson konzumuje J.Lo především čisté a organické potraviny, které jí dodají dostatek energie pro trénink. To konkrétně znamená, že potraviny jsou zpracovány jak nejméně je to možné, z největší části jsou přírodní a velmi bohaté na živiny.

Hodně vody

Aby svoje tělo zásobila dostatkem tekutiny, pije J.Lo výhradně vodu. A sice alespoň sedm velkých sklenic denně. Naproti tomu alkoholu a kofeinu se straní. Když už si někdy dá ke snídani kávu, pak vždy jen bez kofeinu.

Zelenina bez cukru a komplexní sacharidy

U oběda a večeře Jennifer dbá na to, aby polovinu talíře pokrývala zelenina. Kvůli vysokému obsahu cukru nejí mrkev a kukuřici, místo toho má ráda hodně zelené listové zeleniny. A její favorité ve zdroji sacharidů jsou sladké brambory, hnědá rýže, quinoa a ovesné vločky.

Vyváženost je všechno

V rámci své vyvážené stravy nechává J.Lo místo i pro malé hříchy. „Jím věci, které miluji – ale s mírou“, říká tato 50letá zpěvačka a herečka. Slabost má především pro zmrzlinu s čokoládovými lupínky a čokoládové sušenky.

Jídelníček podle J.Lo

Snídaně: proteinové smoothie – s proteinovým práškem, jahodami, malinami, řeckým jogurtem, skořicí, medem, kostkami ledu a kapkou citronové šťávy

Oběd: salát s brokolicí a cuketou, zdrojem bílkovin je pak čerstvý losos

Svačina: Ovoce, zelenina nebo ořechy

Večeře: kombinace proteinů a čerstvé zeleniny – nejraději má kuřecí nebo vepřové maso; alternativou jsou také vegetariánská jídla jako pečené sladké brambory s růžičkovou kapustou


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

28 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:46
6 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:33
46 Příspěvků
Poslední příspěvek 1:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat