Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Děti celebrit jdou ze školky přímo na přehlídkové molo

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

09.07.2020 | Krása a móda

Když se řekne dětská móda, možná si představíte tričko s motivy pohádkových postav, punčocháče a nepromokavou bundu vhodnou na pískoviště. Tak takhle to ve světě známých tváří rozhodně nefunguje. Čí potomek si nenechá ujít žádnou přehlídku a kdo má vlastního stylistu už od školky?

Některé celebrity se své ratolesti snaží co nejvíce skrývat, zatímco jiné se s nimi naopak rády pochlubí. Nebo z nich rovnou udělají uctívané módní ikony! Které slavné děti udávají trendy v oblékání a své rodiče opravdu nezapřou?

Blue Ivy Carter, malá modelka

Dcera zpěvačky Beyoncé se v módě opravdu zhlédla. Její šatník je plný večerních rób a překrásných kousků, o jakých by si mnoho dospělých žen mohlo nechat leda tak zdát. Také aby ne, vždyť má už od dob školky svého osobního stylistu i nákupčího, jehož práce je dělat z této slečny uznávanou a špičkově odívanou osobnost. Není to až příliš?

Suri Cruise, hvězda s mašlí

V hledáčku fotoaparátů se objevuje i dcera Toma Cruise a Katie Holmes. Té bylo letos čtrnáct let, ovšem už odmalička patří mezi nejstylovější hollywoodské děti. Kdysi jí garderobu vybírala maminka nebo chůva, dnes si do toho prý mluvit nenechá. Suri má cit pro zajímavé kombinace a většinou se drží pohodlnosti s dávkou elegance. Potrpí si i na poměrně zapomenuté na doplňky, jež v ulicích zase tak často nevidíme. Ve své sbírce má totiž několik desítek mašlí do vlasů, které střídá podle nálady, outfitu i momentálního počasí.

North West, návštěvnice přehlídek

Když si mezi prolézačky nebo na vycházku do parku vyrazí mamka Kim Kardashian s holčičkou North, kterou má s rapperem Kanyem Westem, lidé si okamžitě všimnou hned dvou věcí. Tou první je sladěnost do posledního detailu, druhou pak skutečnost, že za cenu oblečení malé dívenky by se dalo pořídit luxusní auto vyhlášené značky. North se pravidelně účastní fashion weeků, kde sedává výhradně v prvních řadách. A to hned vedle módní legendy Anny Wintour, která je v čele amerického časopisu Vogue už přes 30 let. Komu se tohle poštěstí?

Aby jizvičky po akné v obličeji byly vzpomínkou

Řecká musaka

Řecká musaka

10 hlasů
1h a 5min 526 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře Balkari

20 hlasů
30min 544kJ 77 Kč

Kuře Balkari je určeno především pro milovníky pikantn...

Salát z červeného zelí

7 hlasů
60min 552kJ 55 Kč

Salát z červeného zelí s jablky a rozinkami.

Poradny

Mohu kombinovat dobu zaměstnání s péčí o dítě?

Dobrý den, Ivo,ano, pokud jste celou potřebnou dobu pojištění (12 měsíců) nezískala zaměstnáním, ... Více

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více