Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vysoké podpatky bez bolavých následků

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

10. 9. 2020 | Krása a móda

Strávit „na jehlách“ celý den a ještě s úsměvem na rtech? I to je možné! Jen musíte na pomoc přizvat suchý šampon, pilník na nehty nebo vazelínu.

Boty s vysokým podpatkem zcela určitě nejsou „vynálezem“ moderního světa, neboť nejstarší dochované záznamy o jejich nošení pocházejí ze starověkého Řecka. Myslíte, že i tehdy si lidé stěžovali na to, že z nich ukrutně bolí nohy? Každopádně my tuhle neodmyslitelnou součást ženského šatníku můžeme s radostí obouvat naprosto bez následků. Jak to a díky komu?

Když je práce koníčkem

Mladá influnecerka Hadia Ghaleb, která pochází z Dubaje, miluje módu a s ní samozřejmě i vysoké boty. Jednoho dne si tato osobnost, jíž na sociálních sítích podporuje bez mála milion sledujících, posteskla, že jejich nošení je sice sexy, nicméně rozhodně ne pohodlné. Ostatně, o tom ví své asi každý, kdo na podpatcích strávil podstatnou část dne nebo noci. Hvězda virtuálního světa se tedy zamyslela nad tím, jak by se to dalo změnit. Na co přišla? Jakmile se se svými fanoušky podělila o tyto osobně vyzkoušené triky, okamžitě se staly hitem. Takže, na co vsadíte vy?

Suchý šampon 

Suchý šampon je chytrá a potřebná věc. Když totiž člověk nemá čas na klasické mytí vlasů, dokáže během pár minut hřívu zbavit mastnoty i nečistot, čímž může zachránit nejen náš účes, ale i pověst. A co když ho zvesela nastříkáme přímo do bot? Nohy v nich pak nebudou klouzat, což bezpochyby přispěje k většímu komfortu. Tenhle zachránce navíc zabrání pocení chodidel i nepříjemnému zápachu.

Pilník na nehty

Zmíněná influencerka zašla až tak daleko, že si podrážku zkusila obrousit, aby boty tolik neklouzaly. A prý to skvěle zabralo! Jako brusku využila svůj pilník na nehty, čímž u svých obdivovatelů sklidila plusové body za to, že si dokáže poradit v každé situaci.

Vazelína

Koupila jste si ty nádherné lodičky, které se vám zalíbily na první pohled? Sympatie jsou jedna věc, ovšem chůze v nich už tak růžová být nemusí. Pokud vám těsné boty způsobují bolest či nepohodlí, Hadia Ghaleb radí namazat si místa, na nichž to nejvíce dře, obyčejnou vazelínou.

Stylové kabelky letošního podzimu

Salát se švestkami

Salát se švestkami

9 hlasů
20min 667 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Smažené kalamáry

13 hlasů
35min 986kJ 125 Kč

Pro milovníky mořských plodů.

Polévka s klíčky

18 hlasů
20min 176kJ 50 Kč

Rychlý vývar s klíčky mungo.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více