Trendy domácí oblečení

Záleží vám na tom, jak vypadáte? Tak jistě, když jdete do práce nebo na nákup, většinou se to neobejde bez líčení a výběru hezkého oblečení. Jenže co na domácí půdě? Tam už péče o zevnějšek občas trochu selhává. A právě proto zvažte nákup overalu, šatů z teplákoviny nebo saténového kimona!

Nosit doma vytahané tepláky s dírou na švu a staré tričko, na kterém je nevypratelná skvrna od kečupu? Přiznejme si upřímně – kdo něco takového nedělá. Samozřejmě – je to pohodlné, člověk se v tom cítí dobře a tak nějak svůj. Problém ovšem nastává, když u dveří náhle zazvoní nečekaná návštěva, jejíž výraz je všechno, jen ne chápající. Jak takovým situacím předcházet? Jednoduše – vyměňte domácí šatník. A nejlépe tak, aby váš komfort ani v nejmenším neutrpěl. Co třeba tyhle kousky?

Šaty z teplákoviny jako skvělý kompromis

Jen s těžkým srdcem se budete loučit s těmi zmíněnými tepláky? Klid, tak horké to zase nebude. Ostatně, z tohoto měkkého a oblíbeného materiálu se přece šijí i jiné věci – třeba šaty. Jsou univerzální, trendy a příjemné. Nebudou vás omezovat v pohybu ani vám nijak „překážet“. Dají se sehnat v široké škále barev, střihů i vzorů. A kdyby vám v nich náhodou za dlouhých zimních večerů bylo trochu chladno, zkombinujte je s legínami.

Overal. Proč ne

Když už jsme naťukli ty chladné večery, co se pořádně „zabalit“ do volnějšího a plyšového overalu? Naprosto ideální oblečení na domácí lenošení. Ať už zvolíte ten s kapucí nebo bez ní, vaše tělo si jeho měkké doteky bude nesmírně užívat!

Saténové kimono, trocha něžné romantiky

Namítáte, že saténová kimona jsou vhodná spíše na spaní? Jak se to vezme. Obchody je nabízejí v tolika variacích a provedeních, že by v nich pyžamo hledal opravdu jen málokdo. Jde o ležérní a zároveň sofistikovaný model, který přináší i dávku svůdnosti, romantiky a elegance. Necháte se takovým skvostným doplňkem zlákat? Proč nebýt elegantní a sexy i v domácím prostředí, v němž trávíte tolik času?


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

211 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:13
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:54
8 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat