Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

I slavné krásky mají nízké sebevědomí: Čím se trápila Céline Dion?

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

22. 4. 2019 | Osobnosti

Zpěvačka Céline Dion patří k nejslavnějším hudebním hvězdám současnosti. A jako taková je samozřejmě velmi lukrativní reklamní tváří. Zvolila si ji teď společnost L'Oreal a Céline tím velmi polichotila. V mládí prý byla zakomplexovaná ze špatných zubů a vyzáblosti a nikdy, ani ve snu by ji nenapadlo, že bude reklamní tváří zkrášlující kosmetiky.

„Neměla jsem žádné sebevědomí, když jsem byla mladá. Necítila jsem se hezká, měla jsem problémy se zuby, byla jsem velmi vyzáblá a pořád mě šikanovali ve škole. Nikdy jsem si nemyslela, v té době, že by mě mohli požádat, abych se stala tváří zkrášlující kosmetiky. Nechci se vracet do minulosti, protože jsem se necítila nikdy dřív tak skvěle. Teenagerská léta a také dvacáté roky mého života byly úžasné, ale nikdy jsem nebyla silná. Dnes mám už vnitřní hlas, který mi pomáhá vychovávat své děti. Nikdy jsem se necítila tak krásná a silná, jako se cítím dnes. Myslíte, že končím? Zlato, já teprve začínám. Opravu si myslím, že to nejlepší teprve přijde,“ tvrdí jednapadesátiletá kanadská hvězda v rozhovoru pro přílohu listu Sunday Times.

S plastikami opatrně...

Céline také vtipkovala o tom, že půjde na plastiku.

„Moc ráda bych si nechala něco vylepšit. Mé rty jsou příliš tenké, takže chci rty, které snesou rudou rtěnku… A jak začnete se rty, tak ty tváře také musejí přijít na řadu, oui, oui. Ale ve vší vážnosti, pokud vám to dodá sebevědomí a pokud se cítíte krásnější, nejsem proti tomu. Ale když s tím začnete, musíte být velmi opatrní, protože to může vést k tomu, že chcete víc a víc… Nelíbí se mi představa, že to člověk přežene a pak se podívá na svou fotku z mládí nebo na své děti, ale nebude vypadat jako oni nebo jako jejich matka!“ dodala Dion.

Nejstarší a nejmladší: Jaké bylo první setkání s princem ...

Rybí filé s citronovou omáčkou

Rybí filé s citronovou omáčkou

0 hlasů
1h a 5min 748 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květák se sýrovou omáčkou

11 hlasů
30min 323kJ 90 Kč

Vařený květák s pikantní omáčkou ze sýra a mléka.

Brambory pečené s cibulí

0 hlasů
1h a 10min 737kJ 90 Kč

Brambory pečené v alobalu s cibulí a paprikou.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více