Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

I slavné krásky mají nízké sebevědomí: Čím se trápila Céline Dion?

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

22.04.2019 | Osobnosti

Zpěvačka Céline Dion patří k nejslavnějším hudebním hvězdám současnosti. A jako taková je samozřejmě velmi lukrativní reklamní tváří. Zvolila si ji teď společnost L'Oreal a Céline tím velmi polichotila. V mládí prý byla zakomplexovaná ze špatných zubů a vyzáblosti a nikdy, ani ve snu by ji nenapadlo, že bude reklamní tváří zkrášlující kosmetiky.

„Neměla jsem žádné sebevědomí, když jsem byla mladá. Necítila jsem se hezká, měla jsem problémy se zuby, byla jsem velmi vyzáblá a pořád mě šikanovali ve škole. Nikdy jsem si nemyslela, v té době, že by mě mohli požádat, abych se stala tváří zkrášlující kosmetiky. Nechci se vracet do minulosti, protože jsem se necítila nikdy dřív tak skvěle. Teenagerská léta a také dvacáté roky mého života byly úžasné, ale nikdy jsem nebyla silná. Dnes mám už vnitřní hlas, který mi pomáhá vychovávat své děti. Nikdy jsem se necítila tak krásná a silná, jako se cítím dnes. Myslíte, že končím? Zlato, já teprve začínám. Opravu si myslím, že to nejlepší teprve přijde,“ tvrdí jednapadesátiletá kanadská hvězda v rozhovoru pro přílohu listu Sunday Times.

S plastikami opatrně...

Céline také vtipkovala o tom, že půjde na plastiku.

„Moc ráda bych si nechala něco vylepšit. Mé rty jsou příliš tenké, takže chci rty, které snesou rudou rtěnku… A jak začnete se rty, tak ty tváře také musejí přijít na řadu, oui, oui. Ale ve vší vážnosti, pokud vám to dodá sebevědomí a pokud se cítíte krásnější, nejsem proti tomu. Ale když s tím začnete, musíte být velmi opatrní, protože to může vést k tomu, že chcete víc a víc… Nelíbí se mi představa, že to člověk přežene a pak se podívá na svou fotku z mládí nebo na své děti, ale nebude vypadat jako oni nebo jako jejich matka!“ dodala Dion.

Nejproblémovější celebrity: Kdo má z ostudy kabát

Krémová rajčatová polévka

Krémová rajčatová polévka

12 hlasů
45min 294 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát se zelenými fazolkami

9 hlasů
25min 268kJ 79 Kč

Recept na zdravý salát z lusků a sýra Feta.

Tvarohové knedlíky s brusinkovou omáčkou

15 hlasů
1h a 30min 936kJ 165 Kč

Jemné tvarohové knedlíčky s brusinkami.

Poradny

O jaké dávky může žádat svobodná matka s dítětem?

Dobrý den, Lukáši,co se týče přídavků na děti, na ty má nárok rodina s nezaopatřeným dítětem, jes... Více

Může se milenec matky dítěte domáhat popření otcovství?

Dobrý den,předpokládám, že otcovství vůči dítěti je již určeno a jako otec dítěte je v rodném lis... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více