Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Klidně bych si Bridget Jones zahrála zase, říká Renée Zellweger

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

01.06.2019 | Osobnosti

Herečka Renée Zellweger byla po prvních dvou filmech o Bridget Jones vyčerpaná z výrazných výkyvů tělesné hmotnosti. Kvůli britské novinářce musela podstatně přibrat, což jí nevyhovovalo. A tak se nechala po druhém natáčení slyšet, že už tuto postavu hrát nebude. Po mnoha letech se nechala přemluvit a před třemi roky vznikl i třetí filmový příběh o Bridget. Padesátiletá hvězda teď navíc v jedné talk show naznačila, že by se nebránila ani čtvrtému filmovému vyprávění.

„Nevím. Chci říct, vím, že Helen napsala další knihu, takže ta tu je. Takže si myslím, že to znamená, že je tu nějaká možnost. Pokud to tedy někdo bude chtít točit,“ prohlásila Renée v talk show Lorraine.

Vyhořela jsem ze sebe sama

Zellweger se v roce 2010 na několik let stáhla z Hollywoodu a přestala úplně pracovat. Byla lidsky vyhořelá.

„Člověk dosáhne bodu, kdy dělá to stejné dlouhou dobu. Jak rozežranou se může holka stát? Víte, měla jsem za sebou mnoho úžasných zkušeností, ale kdy je dost opravdu dost? A taky nastane čas naučit se nové věci, nemyslím si, že člověk dokáže zajímavě vyprávět příběhy, když není schopen sám zažít zkušenosti jiných lidí, protože strávil pětadvacet nebo třicet let jen žitím cizích životů. Vyhořela jsem, ne kvůli práci, svou práci jsem vždy milovala, ale byla jsem otrávená ze sebe samotné. Potřebovala jsem osobnostní růst a trochu se rozvinout lidsky, naučit se novým věcem. Člověk nakonec žije jen jednou, ne?“ dodala představitelka Judy Garland v muzikálovém filmu Judy.

Renée v něm tak dokonale zpívá, že ji producenti přiměli, aby nahrála album s hity Judy Garland. Je tak její debutovou hudební nahrávkou, která vychází v červnu.

Královna Alžběta II. konečně předá vládu princi Charlesovi

Vepřové maso na pomerančích

Vepřové maso na pomerančích

9 hlasů
5h a 35min 531 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory s kapustou

12 hlasů
60min 446kJ 60 Kč

Šťouchané brambory s kapustou a pórkem jsou vhodné jak...

Plněné vepřové plátky

10 hlasů
35min 1263kJ 105 Kč

Grilované vepřové plátky plněné sýrem.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více