Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Klidně bych si Bridget Jones zahrála zase, říká Renée Zellweger

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

1. 6. 2019 | Osobnosti

Herečka Renée Zellweger byla po prvních dvou filmech o Bridget Jones vyčerpaná z výrazných výkyvů tělesné hmotnosti. Kvůli britské novinářce musela podstatně přibrat, což jí nevyhovovalo. A tak se nechala po druhém natáčení slyšet, že už tuto postavu hrát nebude. Po mnoha letech se nechala přemluvit a před třemi roky vznikl i třetí filmový příběh o Bridget. Padesátiletá hvězda teď navíc v jedné talk show naznačila, že by se nebránila ani čtvrtému filmovému vyprávění.

„Nevím. Chci říct, vím, že Helen napsala další knihu, takže ta tu je. Takže si myslím, že to znamená, že je tu nějaká možnost. Pokud to tedy někdo bude chtít točit,“ prohlásila Renée v talk show Lorraine.

Vyhořela jsem ze sebe sama

Zellweger se v roce 2010 na několik let stáhla z Hollywoodu a přestala úplně pracovat. Byla lidsky vyhořelá.

„Člověk dosáhne bodu, kdy dělá to stejné dlouhou dobu. Jak rozežranou se může holka stát? Víte, měla jsem za sebou mnoho úžasných zkušeností, ale kdy je dost opravdu dost? A taky nastane čas naučit se nové věci, nemyslím si, že člověk dokáže zajímavě vyprávět příběhy, když není schopen sám zažít zkušenosti jiných lidí, protože strávil pětadvacet nebo třicet let jen žitím cizích životů. Vyhořela jsem, ne kvůli práci, svou práci jsem vždy milovala, ale byla jsem otrávená ze sebe samotné. Potřebovala jsem osobnostní růst a trochu se rozvinout lidsky, naučit se novým věcem. Člověk nakonec žije jen jednou, ne?“ dodala představitelka Judy Garland v muzikálovém filmu Judy.

Renée v něm tak dokonale zpívá, že ji producenti přiměli, aby nahrála album s hity Judy Garland. Je tak její debutovou hudební nahrávkou, která vychází v červnu.

Brad Pitt: Neplakal jsem téměř dvacet let, teď se dojímám...

Hovězí plátky se žampióny

Hovězí plátky se žampióny

7 hlasů
1h a 15min 522 kJ 195 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát se zelenými fazolkami

9 hlasů
25min 268kJ 79 Kč

Recept na zdravý salát z lusků a sýra Feta.

Pivní polévka

16 hlasů
45min 905kJ 85 Kč

Sytá polévka z černého piva.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více