Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Madonna viní ze špatných vztahů s vlastními dětmi mobily

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

14.05.2019 | Osobnosti

Madonna vydává čtrnácté studiové album a poskytuje v rámci propagace jeden rozhovor za druhým. Po dvou letech ukrývání před novináři v Lisabonu si do sytosti užívá odhalování toho, co se u ní v poslední době přihodilo. V interview pro magazín Vogue upřímně nakousla téma vztahů se svými dětmi. Bulvár před lety dost propíral její válku se synem Rockem, který od ní utekl k otci Guyovi Richiemu. Madonna ale nemá nijak lepší vztah ani s nejstarší dcerou Lourdes. Prý za to mohou chytré telefony. Jakmile je jejím dětem třináct, zaměří svou pozornost na mobil a vztah s matkou zanikne.

„Udělala jsem chybu, že jsem svým starším dětem dala mobil, když jim bylo třináct. Zničilo to můj vztah s nimi, opravdu. Ne zcela, ale ty telefony se staly velkou součástí jejich životů. Byli příliš zaplaveny obrázky a začaly se srovnávat s ostatními lidmi, to je pro vývoj a růst osobnosti špatné,“ svěřila Madonna magazínu Vogue.

Šedesátiletá hvězda má dvaadvacetiletou Lourdes, osmnáctiletého Rocka a čtyři adoptivní děti. Všechny adoptovala v Malawi. Nejprve dnes už třináctiletého Davida, nedlouho poté stejně starou Mercy. Před čtyřmi roky ještě dvojčata Esther a Stellu, která mají šest.

„Lola (Lourdes) je šíleně talentovaná. Zelenám závistí, protože je ve všem, co dělá, naprosto skvělá, je úchvatná tanečnice, je výborná herečka, hraje nádherně na klavír, je mnohem přede mnou v otázce talentu. Ale nemá vůbec tu stejnou touhu, a opět, myslím, že ji ničí sociální sítě a vytvářejí v ní pocit, lidé jí budou vycházet vstříc, protože je moje dcera. Snažím se jí dávat příklady jiných dětí slavných, třeba Zoë Kravitzovou, která se musela vypracovat z toho, ach, ano, jsi slavná dcera… Aby vás nakonec brali vážně pro to, co umíte. Musíte pořád jít dál. Ale jestli má stejnou vášeň, jakou jsem měla já? Ne. Ale ona má taky matku, já neměla. Ona vyrostla se spoustou peněz, já ne. Takže vše je u ní prostě odlišné. Co s tím ale můžu dělat? Nemůžu se na to fixovat. Musím dělat to nejlepší, co můžu,“ dodala Madonna.

Královna Alžběta II. konečně předá vládu princi Charlesovi

Okurková polévka

Okurková polévka

10 hlasů
30min 424 kJ 124 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Mlété grilované jehněčí

12 hlasů
45min 368kJ 135 Kč

Grilované válečky z jehněčího masa.

Plněný bůček

18 hlasů
2h a 5min 1046kJ 140 Kč

Pokud se rozhodnete dělat roládu, máte nespočet možností,...

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více