Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Madonna viní ze špatných vztahů s vlastními dětmi mobily

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

14. 5. 2019 | Osobnosti

Madonna vydává čtrnácté studiové album a poskytuje v rámci propagace jeden rozhovor za druhým. Po dvou letech ukrývání před novináři v Lisabonu si do sytosti užívá odhalování toho, co se u ní v poslední době přihodilo. V interview pro magazín Vogue upřímně nakousla téma vztahů se svými dětmi. Bulvár před lety dost propíral její válku se synem Rockem, který od ní utekl k otci Guyovi Richiemu. Madonna ale nemá nijak lepší vztah ani s nejstarší dcerou Lourdes. Prý za to mohou chytré telefony. Jakmile je jejím dětem třináct, zaměří svou pozornost na mobil a vztah s matkou zanikne.

„Udělala jsem chybu, že jsem svým starším dětem dala mobil, když jim bylo třináct. Zničilo to můj vztah s nimi, opravdu. Ne zcela, ale ty telefony se staly velkou součástí jejich životů. Byli příliš zaplaveny obrázky a začaly se srovnávat s ostatními lidmi, to je pro vývoj a růst osobnosti špatné,“ svěřila Madonna magazínu Vogue.

Šedesátiletá hvězda má dvaadvacetiletou Lourdes, osmnáctiletého Rocka a čtyři adoptivní děti. Všechny adoptovala v Malawi. Nejprve dnes už třináctiletého Davida, nedlouho poté stejně starou Mercy. Před čtyřmi roky ještě dvojčata Esther a Stellu, která mají šest.

„Lola (Lourdes) je šíleně talentovaná. Zelenám závistí, protože je ve všem, co dělá, naprosto skvělá, je úchvatná tanečnice, je výborná herečka, hraje nádherně na klavír, je mnohem přede mnou v otázce talentu. Ale nemá vůbec tu stejnou touhu, a opět, myslím, že ji ničí sociální sítě a vytvářejí v ní pocit, lidé jí budou vycházet vstříc, protože je moje dcera. Snažím se jí dávat příklady jiných dětí slavných, třeba Zoë Kravitzovou, která se musela vypracovat z toho, ach, ano, jsi slavná dcera… Aby vás nakonec brali vážně pro to, co umíte. Musíte pořád jít dál. Ale jestli má stejnou vášeň, jakou jsem měla já? Ne. Ale ona má taky matku, já neměla. Ona vyrostla se spoustou peněz, já ne. Takže vše je u ní prostě odlišné. Co s tím ale můžu dělat? Nemůžu se na to fixovat. Musím dělat to nejlepší, co můžu,“ dodala Madonna.

Největší sukničkáři showbyznysu: Taky byste se nechala sv...

Kuřecí prsa  s mandarinkou

Kuřecí prsa s mandarinkou

11 hlasů
60min 235 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zeleninový koláč

11 hlasů
1h a 10min 841kJ 130 Kč

Koláč s cibulí a fazolkami.

Kuřecí stehýnka s citrónovou šťávou

11 hlasů
1h a 30min 406kJ 185 Kč

Citrónová kuřecí stehna mrkví a hráškem.

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Již minulý týden naznačil, že pro vás začíná méně stresující období, než tomu bylo doposud. Využijte toho! Začněte se soustředit na věci, které jste kvůli neustálému vypětí v minulých dnech a týdnech opomíjeli. Budete mít ze seb...

Více