Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Whoopi Goldberg: Nepotřebuji vztah, kocour mi stačí

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

08.12.2019 | Osobnosti

Herečka Whoopi Goldberg se do žádného vztahu nežene. Nezadané jí je nejlíp. Hollywoodská hvězda v minulosti několikrát zopakovala, že pevné svazky pro ni nejsou, a v minulosti se je pokoušela pěstovat jen proto, že se cítila být povinna kvůli společenským normám. Dnes jako čtyřiašedesátiletá žena ví, že jí stačí vztah, který má s kocourem.

„Lidé mi pořád říkají, víš co, stejně, někoho potkáš. Ale… Já nikoho nehledám. Jsem velmi šťastná. Nechci žít s nikým. Mám kocoura. Mám dvacetiletého kocoura, který si mě přivlastňuje. Takže ten by nikomu nenechal moc prostoru na mazlení, v posteli nevládnu já. Vím, co by udělal, kdybych někoho přivedla domů… nemám ráda závazky. Když se někomu oddáte, máte povinnost ptát se na jeho názor a naslouchat mu a řešit to s ním. Ale to já dělat nechci. Nechci. Nechci se s nikým ani dělit o peníze. Vím, že jsem hrozná, ale já to prostě nechci dělat. Vím jedno, pro mě vztahy nejsou,“ zopakovala Whoopi svůj postoj ke vztahům, tentokráte během Tamron Hall Show.

Goldberg se vdala poprvé za Alvina Martina a vydrželo jim to šest let do roku 1979, kdy se rozvedli. Druhý pokus byl kratší, v letech 1986 až 1988 byla vdaná za Davida Claessena. A třetí pokus byl vlastně už jen epizodkou, manželkou Lyla Trachtenberga byla jen v letech 1994 a 1995.

„Podívejte, lidé očekávají, že budete mít partnera. Očekávají, že se vdáte. Takže jsem se pořád snažila jejich očekávání naplňovat, ale nechtěla jsem tu informaci s nikým sdílet. Nechtěla jsem, aby se mě kdokoli ptal, proč dělám to, co dělám, nebo že musím dělat to, aby se někdo jiný cítil dobře. Ale když jste ve vztahu, tak tohle přesně dělat musíte, což mi trvalo nějaký čas, než mi došlo, že to dělat nechci… Pak jsem si jednoho dne řekla, ne, tohle dělat nemusím. Nemusím se podřizovat očekáváním. Zkusila jsem manželství a není to pro mě. Nemůžete být v manželství jen proto, že to všichni očekávají. Můžu dnes říct, že jsem nikdy nebyla zamilovaná. To uvědomění mě dost osvobodilo. Miluju muže a muži milují mě. V tom mám štěstí. Cítím se jen blbě z toho, že mi trvalo příliš dlouho, než mi došlo, že nemám žít ve vztahu,“ svěřila Whoopi před časem magazínu New York Times.

Brad Pitt o svém hlase. Když začnu zpívat, utíkají i zvířata

Třešňová bublanina

Třešňová bublanina

24 hlasů
60min 813 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Houbové ragú

9 hlasů
35min 226kJ 70 Kč

Pokud máte také rádi houby, ale už nevíte, jak je přip...

Bramborovo-mrkvové placičky

11 hlasů
40min 892kJ 55 Kč

Jednoduchý a rychlý recept na zeleninové placičky, kte...

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více