Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Kate Middleton se rozpovídala o mateřství a rodině

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

26.02.2020 | Osobnosti

Manželka prince Williama vévodkyně Catherine alias Kate Middleton se snaží zlepšit mediální image britské královské rodiny. Po skandálech s Harrym, Meghan a princem Andrewem ji poslali udělat rozhovor o těhotenství, mateřství a rodině. A udělali dobře. Všichni z decentní a neokázalé Kate teď jihnou. Byla během interview upřímná a vyprávěla o patologické formě ranní nevolnosti v těhotenství, o hypnoporodu i o tom, jak má neustále výčitky svědomí, kdykoli pracuje a nevěnuje se dětem.

Osmatřicetiletá vévodkyně poskytla rozhovor Giovanně Fletcher v mateřské školce a jeslích v londýnské čtvrti Stockwell. Přiznala v něm, že kdykoli pracuje, její děti George, Charlotte a Louis jí to vyčítají.

„Víte, i dnes ráno, když jsem šla na návštěvu do této školky, George a Charlotte se mě ptali, mami, jak je možné, že nás nevezeš do školy?“ vyprávěla Kate.

V jiné části hovoru na otázku, zda má tedy jako matka výčitky, že se nevěnuje dětem a pracuje, uvedla: „Ano, naprosto mám. Jakákoli matka, která tvrdí, že nemá, lže. Ano, mám a pořád… Je to velký tlak, ale jako máma se dětem hodně věnuji, a cokoli dělám, chci si být jistá, že dělám pro své děti to nejlepší.“

Kate pomáhá s péčí o dva prince a jednu princeznu chůva Maria Teresa Turrion Borrall.

„Ale ne, je to pořád boj, pořád dokola to slyšíte od různých matek. Dokonce i mámy, které nemusejí pracovat, jsou pořád pod tlakem, aby vyvažovaly svůj pracovní čas s časem pro rodinu, pořád je něco,“ míní budoucí britská královna.

V rozhovoru také básnila o tom, že měla skvělé dětství, které se snaží vytvořit také svým potomkům. Že byla hodně v přírodě a často chodila s rodiči na procházky. A jak ji to ovlivnilo mentálně, což je důvod, proč se snaží pomáhat lidem, kteří takové štěstí neměli.

Giorgio Armani a Ralph Lauren začali vyrábět ochranné obl...

Česnekové špagety s houbami

Česnekové špagety s houbami

13 hlasů
45min 540 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborové nočky se strouhankou

13 hlasů
35min 978kJ 59 Kč

Když máte chuť na jednoduchý sladký oběd.

Mrkvový salát

18 hlasů
20min 326kJ 35 Kč

Osvěžující jednoduchý salát.

Poradny

Bude mít přítelkyně po konci zaměstnání nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit pře... Více

Jak ukončit dohodu o provedení práce?

Dobrý den,to, že nejste dočasně schopná pracovat, nemusí nutně znamenat, že Váš zaměstnavatel neb... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro zrozence ve znamení Berana začíná tento týden období relativního klidu. Platit to bude především pro prvních několik dní, kdy si budete užívat všeobecné pohody. Tu vám ovšem krátce naruší víkend, jenž přinese n...

Více