Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Když se celebrity věnují i jinému řemeslu

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

19.07.2020 | Osobnosti

Vážně musí zpěvák jenom zpívat? Ale ne. Ostatně, své o tom ví třeba Rihanna, Victoria Beckham nebo rapper Kanye West.

Ševče, drž se svého kopyta. Tak zní jedno úsloví, které naznačuje, že by se člověk neměl vzdalovat od oboru, jemuž rozumí a který je mu vlastní. Nic proti němu, ale kdyby se takové rady držely známé celebrity, pravděpodobně by v sobě neobjevily svůj skrytý módní talent. Kdo ze slavných zkusil navrhovat šaty a ono to vyšlo?

Rihanna, od not k figuríně

Robyn Rihanna Fenty, známá jen jako Rihanna, jako zpěvačka získala sedm prestižních cen Grammy. Jiným umělcům by to zřejmě ke štěstí stačilo, ale rodačka z karibského Barbadosu chtěla ještě něco víc. Má tedy vlastní firmu na kosmetiku i oblečení. Rihanna je také první ženou tmavé pleti, jež je generální ředitelkou a kreativní designérkou značky, kterou sdružuje luxusní francouzský koncern LVMH, do něhož spadají například i Louis Vuitton, Dior, Givenchy a další.

Victoria Beckham našla své pravé já

Victoria Beckham přiznává, že o sobě celý život tak trochu pochybovala a občas k sobě bývá až příliš kritická. Když tedy v roce 2007 stála před rozhodnutím založit vlastní módní značku, bylo to pořádné dilema. Jenže risk je zisk. Bývalá členka dívčí skupiny Spice Girls sice jako návrhářka zažila vzestupy a pády, ale dle svých slov svému fashion impériu dává úplně všechno a nikdy ho nenechá padnout. Jasný důkaz toho, že odhodlání je půlkou úspěchu!

Kanye West miluje boty

Rapper Kanye West se nechal zlákat módním průmyslem v roce 2005, kdy oficiálně oznámil, že spouští svůj nový projekt a bude navrhovat oblečení. To se později ukázalo jako prodělečná akce, ovšem to hudebníka ani v nejmenším nezastavilo. Vykašlal se na šaty a vytvořil celou obuvní řadu pro přehlídku Louis Vuitton v Paříži. Následovala značka Bape či spolupráce s obuvníkem Giuseppem Zanottim. Kanye se v médiích často nechává slyšet, že své kritiky neposlouchá a že jeho největší múzou je partnerka Kim Kardashian, které prý dělá osobního stylistu.

Cameron Diaz s ukončením kariéry našla kýžený klid v duši

Grilovaná žlutá cuketa

Grilovaná žlutá cuketa

13 hlasů
30min 792 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s mrkví

6 hlasů
25min 783kJ 55 Kč

Kuskus je velmi výživný a s mrkví je to dobrá kombinac...

Těstoviny se sýrem gouda

5 hlasů
1h a 20min 822kJ 90 Kč

Klasické zapečené těstoviny se sýrem.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více