První rande prince Williama a vévodkyně Kate bylo plné chaosu

První slova prince Williama adresované jeho ženě, vévodkyni Kate, neproběhla tak úplně podle plánu. Jak prozrazuje královský zapisovatel memoárů Tom Quinn v novém dokumentárním filmu o těchto dvou.

William a Kate jsou manželé už devět let a jsou považováni za nejznámější a nejoblíbenější královský pár. Ale jako u každého vztahu, i oni se museli nejdříve seznámit. A je úplně jedno, jestli jste královského rodu nebo ne, všichni víme, jak těžké je oslovit někoho, kdo se nám líbí. Jak probíhalo první setkání mezi princem Williamem a vévodkyní Kate, prozrazuje nový britský dokument s názvem „William & Kate: Too Good To Be True“ (William a Kate: Příliš dobré, než aby to byla pravda).

Jejich první setkání

V jednom z komentářů královského zapisovatele memoárů ve filmu se můžeme dozvědět, že princ William a Kate Middelton se poprvé setkali v roce 2001 na univerzitě St. Andrews ve Skotsku. Oba bydleli tenkrát na stejné koleji a navštěvovali stejné přednášky. Ale nějakou chvíli trvalo, než William sebral dost odvahy na to se osobně Kate představit. A když se k tomu konečně rozhodl, neproběhlo to úplně podle plánu.

Láska prochází žaludkem

Královna prozradila, že princ William byl ze setkání s Kate velmi nervózní a nejenže se mu pletla slova, ale dokonce prý zakopl o vlastní nohu. Očividně naprosto neokouzlena, zůstala Kate chladná, navíc v té době už byla ve vztahu s někým jiným. To ovšem prince Williama neodradilo od toho, aby se svoji budoucí ženu i nadále nepokoušel získat, jak sama vévodkyně z Cambridge potvrdila. Princ se zřejmě rozhodl držet známého hesla, že láska prochází žaludkem a během dob studií pro Kate uvařil snad všechny možné pokrmy. A jak se zdá, nakonec to dělal všechno správně, jinak by dnes ti dva netvořili tak krásný pár. Takže vytrvalost se nakonec vždycky vyplatí!


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nebývalý projev důvěry vás v týdnu velmi potěší. Moc dobře si totiž uvědomujete, že důvěra není samozřejmá. Navíc jde o velice křehkou záležitost. Vy však umíte lidem naslouchat a podrazáctví je vám cizí. Díky tomu vám os... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

47 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
16 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
124 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat