Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

První rande prince Williama a vévodkyně Kate bylo plné chaosu

Propadla zumbě a harémovým kalhotám. Kdyby mohla, celý den by jedla čokoládu. Vysněná dovolená je v Mexiku po boku přítele Marka. Jako malá chtěla být baletkou.

Zobrazit další články autorky

17.07.2020 | Osobnosti

První slova prince Williama adresované jeho ženě, vévodkyni Kate, neproběhla tak úplně podle plánu. Jak prozrazuje královský zapisovatel memoárů Tom Quinn v novém dokumentárním filmu o těchto dvou.

William a Kate jsou manželé už devět let a jsou považováni za nejznámější a nejoblíbenější královský pár. Ale jako u každého vztahu, i oni se museli nejdříve seznámit. A je úplně jedno, jestli jste královského rodu nebo ne, všichni víme, jak těžké je oslovit někoho, kdo se nám líbí. Jak probíhalo první setkání mezi princem Williamem a vévodkyní Kate, prozrazuje nový britský dokument s názvem „William & Kate: Too Good To Be True“ (William a Kate: Příliš dobré, než aby to byla pravda).

Jejich první setkání

V jednom z komentářů královského zapisovatele memoárů ve filmu se můžeme dozvědět, že princ William a Kate Middelton se poprvé setkali v roce 2001 na univerzitě St. Andrews ve Skotsku. Oba bydleli tenkrát na stejné koleji a navštěvovali stejné přednášky. Ale nějakou chvíli trvalo, než William sebral dost odvahy na to se osobně Kate představit. A když se k tomu konečně rozhodl, neproběhlo to úplně podle plánu.

Láska prochází žaludkem

Královna prozradila, že princ William byl ze setkání s Kate velmi nervózní a nejenže se mu pletla slova, ale dokonce prý zakopl o vlastní nohu. Očividně naprosto neokouzlena, zůstala Kate chladná, navíc v té době už byla ve vztahu s někým jiným. To ovšem prince Williama neodradilo od toho, aby se svoji budoucí ženu i nadále nepokoušel získat, jak sama vévodkyně z Cambridge potvrdila. Princ se zřejmě rozhodl držet známého hesla, že láska prochází žaludkem a během dob studií pro Kate uvařil snad všechny možné pokrmy. A jak se zdá, nakonec to dělal všechno správně, jinak by dnes ti dva netvořili tak krásný pár. Takže vytrvalost se nakonec vždycky vyplatí!

Cameron Diaz s ukončením kariéry našla kýžený klid v duši

Podzimní salát

Podzimní salát

9 hlasů
25min 364 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s mrkví

6 hlasů
25min 783kJ 55 Kč

Kuskus je velmi výživný a s mrkví je to dobrá kombinac...

Těstoviny se sýrem gouda

5 hlasů
1h a 20min 822kJ 90 Kč

Klasické zapečené těstoviny se sýrem.

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, co dělat pro nárok na PPM?

Dobrý den,pokud na mateřskou dovolenou můžete nastoupit nejdříve 22.1.2021, pak bude rozhodným ob... Více

Začínám pracovat na DPČ, mám nárok na PPM?

Dobrý den,jestliže jste otěhotněla až po ukončení posledního pracovního poměru (HPP), pak se na V... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Dlouhodobé plány, které se týkají přestavby vašeho obydlí, se vám podaří zrealizovat v rekordně krátkém čase! Když chcete, umíte být plní energie a elánu, o jakém se vašemu okolí ani nesní. Jen dejte pozor na př&ia...

Více