Gisele Bündchen doporučuje na deprese meditace a dýchání

20.09.2020 | Osobnosti

Supermodelka Gisele Bündchen se řadu let věnuje holotropnímu dýchání a transcendentálním buddhistickým meditacím. A prý díky tomu netrpí depresemi a úzkostmi. Než přitom tyto techniky duševní hygieny pro sebe objevila, úzkosti a panické ataky mívala velmi často.

„Z vlastní zkušenosti jsem se naučila, že nic není trvalé. Někdy i jemná připomínka toho, že negativní pocity nakonec odejdou, může fungovat jako zdroj naděje. Úzkost můžete vnímat tak, jako by vás celá sžírala, a někdy potřebujeme pomoc, která nás vystrčí ven z toho začarovaného kruhu obav. Já sama jsem měla velmi těžké panické ataky a hledala jsem pomoc. V takových chvílích mi mohli pomoci rodina, přátelé a odborníci, a pomáhá mi také dýchání a meditace. Nejdůležitější věcí je vystoupit z netečnosti a hledat alternativy. Život je největší dar, který máme, každý den za to stojí,“ vzkázala Gisele na Instagramu všem svým fanouškům, kteří se trápí úzkostmi.

Gisele byla zvyklá od puberty neustále pracovat. Také díky tomu ovládla světová přehlídková mola a stala se nejvíce vydělávající modelkou současnosti. S manželem Tomem Bradym si ale prý velmi užili karanténu, protože konečně mohli zastavit a trávit čas jen s dětmi v jejich letním sídle na Floridě.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat