Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Princ William nástup dětí do školy uvítal

Miluje svoji moudrou babičku a její koláče. Zuří nad neochotou prodavačů pomoci a nejí koprovku. Její sen je projet Jižní Ameriku.

Zobrazit další články autorky

15.09.2020 | Osobnosti

Domácí vzdělávání v době karantény musel řešit také britský princ William s manželkou Kate. Pět měsíců byli zavření s třemi malými potomky, přičemž dva z nich už chodí do školy. Starší syn následníka britské koruny prince Charlese na jaře přiznal, že je to pro něj a manželku velmi náročné jako pro miliony rodičů po celém světě. A teď je prý velmi šťastný, že se o vzdělávání prince George a princezny Charlotte stará školství.

Zatímco sedmiletý George a pětiletá Charlotte naklusali na počátku září do školy, nejmladší dvouletý Louis je ještě doma.

„Myslím, že si každý rodič pořádně oddechl, že zase začala škola. Těch pět měsíců, bylo to úžasné, ale byly to dlouhé měsíce,“ smáli se William a Kate při rozhovoru s policisty v Belfastu.

V červnu William prozradil, že během karantény dětem pekl dorty a koláče. A že se těší, až bude moct jít zase normálně na pivo. Bylo to v době, kdy britská vláda ještě držela restaurace a bary zavřené kvůli pandemii.

„Obávám se o linii národa, hlavně kvůli vší té čokoládě a koláčům. Já jsem doma sám hodně pekl. Čokoláda frčí... Těším se ale na zprávu, až nám povolí pít a jít do místní hospůdky dát si jedno točené,“ prohlásil princ zvesela v polovině šestého měsíce roku.

Gisele Bündchen doporučuje na deprese meditace a dýchání

Čočková polévka

Čočková polévka

28 hlasů
50min 464 kJ 85 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Telecí ragú

11 hlasů
1h a 45min 429kJ 280 Kč

Telecí kostky s karotkou a hráškem.

Sýrová polévka

15 hlasů
45min 269kJ 85 Kč

Horká polévka přijde v chladném počasí vhod.

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více