Princ William nástup dětí do školy uvítal

15.09.2020 | Osobnosti

Domácí vzdělávání v době karantény musel řešit také britský princ William s manželkou Kate. Pět měsíců byli zavření s třemi malými potomky, přičemž dva z nich už chodí do školy. Starší syn následníka britské koruny prince Charlese na jaře přiznal, že je to pro něj a manželku velmi náročné jako pro miliony rodičů po celém světě. A teď je prý velmi šťastný, že se o vzdělávání prince George a princezny Charlotte stará školství.

Zatímco sedmiletý George a pětiletá Charlotte naklusali na počátku září do školy, nejmladší dvouletý Louis je ještě doma.

„Myslím, že si každý rodič pořádně oddechl, že zase začala škola. Těch pět měsíců, bylo to úžasné, ale byly to dlouhé měsíce,“ smáli se William a Kate při rozhovoru s policisty v Belfastu.

V červnu William prozradil, že během karantény dětem pekl dorty a koláče. A že se těší, až bude moct jít zase normálně na pivo. Bylo to v době, kdy britská vláda ještě držela restaurace a bary zavřené kvůli pandemii.

„Obávám se o linii národa, hlavně kvůli vší té čokoládě a koláčům. Já jsem doma sám hodně pekl. Čokoláda frčí... Těším se ale na zprávu, až nám povolí pít a jít do místní hospůdky dát si jedno točené,“ prohlásil princ zvesela v polovině šestého měsíce roku.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Konečně se vám povede oprostit se od „změti“ svých pocitů a budete schopni se na problém, který už nějakou dobu řešíte s partnerem/partnerkou podívat bez emocí, tak nějak „svrchu“. A ke svému překvapení zjistíte, že jste k němu přistupovali ze špatného konce. To vám dá nejen možnost vše zdárně vyřešit, ale budete moci partnerovi/partnerce ukázat... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

94 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:25
41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat