Baculatá modelka úplně NAHÁ! Měla by se za své tělo stydět?!

Devětadvacetiletá Emily Nolan patří mezi modelky, jež díky své kypré a ženské postavě předvádějí oblečení větších velikostí. A za své tělo se po letech konečně nestydí!

Dokládají to i fotografie, jež vznikly ve spolupráci s fotografkou Victorií Janashili pro publikaci s názvem Curves (tedy v překladu Křivky). Kniha má oslavovat krásu žen, jejichž postava není „modelkovská“, ale plnoštíhlá a vysloveně ženská.

Mimochodem, ačkoli to podle fotografií nevypadá, Emily nebyla vždy na své tělo zdaleka pyšná. Za svůj život vystřídala 16 různých velikostí, trpěla nejrůznějšími poruchami příjmu potravy a svou postavu nesnášela. Dokonce ani v dobách, kdy byla opravdu hubená.

Všechny tyto démony však šťastně překonala, přijala sebe sama takovou, jaká je, a jak sama říká, konečně se cítí volná.

I tak ale s uveřejněním aktů dlouho váhala. Nakonec se rozhodla ukázat své nahé tělo veřejnosti. I tento čin jí pomohl vypořádat se s vlastním tělem.

A jak se odvážné fotky „plus size“ modelky líbí vám?


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Život vám tento týden znepříjemní spousta drobných nepříjemností. A co vám bude kazit náladu asi nejvíce, bude zjištění, že si za ně můžete vy sami. Jenže toto zjištění v sobě zároveň skrývá velký potenciál – jestliže jste původcem maličkostí, jež vám znepříjemňují život, máte vy sami v rukou klíč k jejich nápravě. Pokud jej správně využijete, b... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
13 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
131 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat