Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Láska k sochám nebo autům. O těchto úchylkách jste asi neslyšeli

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17.02.2019 | Sex a vztahy

Pokud by měl člověk vyjmenovat nějaké sexuální úchylky, určitě by si na pár těch nejznámějších vzpomněl. Ale víte například, kdo je takový statuofil nebo co je dendrofilie? O nich se už tak často nemluví. Nejspíš proto, že nejsou mezi lidmi příliš rozšířené. A přesto existují.

Dendrofilie

Dendrofilie je úchylka, při které je pacient fyzicky i citově přitahován keři nebo stromy. Ačkoli vztahy mezi rostlinami a lidmi nejsou příliš běžné, jedná se v oblasti „speciálních“ úchylek o jednu z nejrozšířenějších. Existují dokonce i případy, kdy si dendrofil svůj milovaný strom dokonce vzal za svůj právoplatný… strom?

Statufilie

Kdekdo skutečně obdivuje umění a je schopen se krásou některého díla nechat unést. Pokud ale obdivovatele dohání až k orgasmu, bude asi něco špatně. Statufilie je úchylka, která se vyznačuje vzrušivostí při pohledu na umělecká díla, především na sochy. Statuofil pak v jejich přítomnosti masturbuje a mnohdy i vyhledává kdejaké skulinky, díky kterým by se mohl s dílem doslova pomilovat.

Koprofilie

Pokud máte slabý žaludek, tento odstavec rovnou přeskočte. Ti, kteří tuto úchylku mají, si totiž libují v lidských exkrementech. Hnětou je, rozmazávají po těle nebo všemožně konzervují, aby zachovali jejich vzhled, a při tom se ukájejí. Kromě toho, že jde o opravdu nechutnou záležitost, si koledují také o žloutenku.

Mechanofilie

Tohle je poměrně vzácná úchylka, ale přesto se najde pár jedinců, kteří se k ní veřejně přiznávají. Mechanofila totiž přitahují různé stroje, především automobily. Svá auta leští, pečují o ně, mluví s nimi a také s nimi souloží, stejně, jako by šlo o partnerku. Tato úchylka je poměrně neškodná, přesto se u ostatních lidí nesetkává s pochopením. Asi se není čemu divit.

Liquidofilie

Ačkoli se v dnešní době, v ohledu na lidské pohlavní orgány, dbá na opatrnost a hygienu, lidé trpící liquidofilií si s tím příliš hlavu nelámou. Vzrušuje je totiž namáčení pohlavních orgánů do všelijakých tekutin. Pokud jde například o perlivé nápoje, může jít i o celkem zajímavý zážitek, ale když dává liquidofil přednost chemikáliím a hořlavinám, měl by počítat s tím, že může také přijít o „nádobíčko“.

Marihuana zlepšuje milostný prožitek. Ženám pomůže i k or...

Brambory zapečené se sýrovou omáčkou

Brambory zapečené se sýrovou omáčkou

8 hlasů
50min 515 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hrášková polévka s kuřecím masem

12 hlasů
40min 291kJ 85 Kč

Snadno, rychle a chutně připravíte polévku ze sterilov...

Bramborový salát s chřestem

7 hlasů
30min 224kJ 95 Kč

Jemný bramborový salát s chřestem.

Poradny

nejvhodnější doba na očkování proti klíšť. encefalitidě

Dobrý den, očkování proti klíšťové encefalitidě je možné po celý rok. V době, kdy může být již zv... Více

Vakcíny proti klíšťové encefalitidě

Dobrý den, obě u nás dostupné vakcíny mají porovnatelnou a tedy vysokou účinnost i bezpečnost. Ma... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Blíží se k vám nová láska! Nebojte se rozlousknout nejasnou situaci a udělat rozhodující krok. Obavy z nesprávného rozhodnutí v tomto případě nejsou na místě. Naopak. Proto hodíte pochybnosti za hlavu a necháte se vést svými city. A ne...

Více