Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Láska k sochám nebo autům. O těchto úchylkách jste asi neslyšeli

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17.02.2019 | Sex a vztahy

Pokud by měl člověk vyjmenovat nějaké sexuální úchylky, určitě by si na pár těch nejznámějších vzpomněl. Ale víte například, kdo je takový statuofil nebo co je dendrofilie? O nich se už tak často nemluví. Nejspíš proto, že nejsou mezi lidmi příliš rozšířené. A přesto existují.

Dendrofilie

Dendrofilie je úchylka, při které je pacient fyzicky i citově přitahován keři nebo stromy. Ačkoli vztahy mezi rostlinami a lidmi nejsou příliš běžné, jedná se v oblasti „speciálních“ úchylek o jednu z nejrozšířenějších. Existují dokonce i případy, kdy si dendrofil svůj milovaný strom dokonce vzal za svůj právoplatný… strom?

Statufilie

Kdekdo skutečně obdivuje umění a je schopen se krásou některého díla nechat unést. Pokud ale obdivovatele dohání až k orgasmu, bude asi něco špatně. Statufilie je úchylka, která se vyznačuje vzrušivostí při pohledu na umělecká díla, především na sochy. Statuofil pak v jejich přítomnosti masturbuje a mnohdy i vyhledává kdejaké skulinky, díky kterým by se mohl s dílem doslova pomilovat.

Koprofilie

Pokud máte slabý žaludek, tento odstavec rovnou přeskočte. Ti, kteří tuto úchylku mají, si totiž libují v lidských exkrementech. Hnětou je, rozmazávají po těle nebo všemožně konzervují, aby zachovali jejich vzhled, a při tom se ukájejí. Kromě toho, že jde o opravdu nechutnou záležitost, si koledují také o žloutenku.

Mechanofilie

Tohle je poměrně vzácná úchylka, ale přesto se najde pár jedinců, kteří se k ní veřejně přiznávají. Mechanofila totiž přitahují různé stroje, především automobily. Svá auta leští, pečují o ně, mluví s nimi a také s nimi souloží, stejně, jako by šlo o partnerku. Tato úchylka je poměrně neškodná, přesto se u ostatních lidí nesetkává s pochopením. Asi se není čemu divit.

Liquidofilie

Ačkoli se v dnešní době, v ohledu na lidské pohlavní orgány, dbá na opatrnost a hygienu, lidé trpící liquidofilií si s tím příliš hlavu nelámou. Vzrušuje je totiž namáčení pohlavních orgánů do všelijakých tekutin. Pokud jde například o perlivé nápoje, může jít i o celkem zajímavý zážitek, ale když dává liquidofil přednost chemikáliím a hořlavinám, měl by počítat s tím, že může také přijít o „nádobíčko“.

Tohle při orálním sexu nedělejte, pokud si o to muži sami...

Polévka s koriandrem

Polévka s koriandrem

13 hlasů
25min 396 kJ 108 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Plněná rajčata

7 hlasů
1h a 15min 693kJ 140 Kč

Rajčata plněná mletým masem.

Kuřecí stehna s bylinkami

8 hlasů
1h a 5min 644kJ 145 Kč

Kuře pečené s bylinkami a citróny.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více