Když jsou muži nevěrní, zvýší frekvenci soulože i doma

30.07.2019 | Sex a vztahy

Mohlo by se to nazvat paradoxem mužské nevěry. Pánové se často stanou nevěrnými proto, že je to doma už tolik nevzrušuje. Ale jakmile si milenku najdou, u mnohých se zvýší frekvence souloží i doma se stálou partnerkou. Podle sexuologů může být právě náhlé zvýšení sexuální aktivity partnera znamením, že zanáší jinam.

Podle odborníků totiž po nalezení nové sexuální partnerky – byť milenky – v těle muže stoupá hladina testosteronu. A ta zvětšuje jeho libido. Muž pak souloží víc nejen s onou novou a vzrušující milenkou, ale může také začít souložit více se stálou sexuální partnerkou.

Nemusí být vždy nejhůř

A průzkum v seznamkách pro nevěrné to dokazuje. Muži, kteří si najdou milenku, jsou náruživější i doma. Právě díky vzrušení, které z nevěry plyne.

Ne vždy musí být změna ve frekvenci souloží podmíněna nevěrou. K zvýšení libida u muže dochází třeba také poté, co zhubne, začne posilovat, pohybuje se hodně na slunci a čerstvém vzduchu a začne lépe spát.

Nevěrou k lepšímu sexu? Ne vždy

Nicméně u čtyř z deseti nevěrných mužů dojde k výraznému zvýšení počtu souloží také se stálou partnerkou.

„Lidé prostě začínají nevěru většinou proto, že touží po novém vzrušení ve svém životě. Vzrušení z nevěry z nich dělá lepší milence, nejen s novou známostí, ale také se stálou partnerkou doma,“ tvrdí Christian Grant ze společnosti Illicit Encounters, která provozuje seznamku pro zadané.

Nevěra ale není univerzálním řešením na nedostatek sexu ve vztahu. Třetina mužů totiž po nalezení milenky sex se stálou partnerkou omezí na minimum či ho přestane provozovat zcela. A to už pak svědčí o hlubší trhlině ve stálém vztahu, která se těžko zaceluje.


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

29 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:11
27 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:04
50 Příspěvků
Poslední příspěvek 13:50
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat