Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Rudá barva a krajka. Většinu mužů vzrušuje úplně něco jiného.

11.12.2019 | Sex a vztahy

Žijeme ve světě, který nás intenzivně přesvědčuje, že každá žena musí být štíhlá, mít pevný zadeček, velká prsa a pořádně vyzývavou garderobu. Podobné obrázky na nás shlížejí z obálek časopisů, obrazovek počítačů i televizí. Ženy jsou touhou po dokonalosti zaujaté mnohdy natolik, že je ani nenapadne zeptat se samotných mužů, co jim připadá na ženách atraktivní. Udělali jsme to za vás a možná se budete divit.

Jak je to s oblečením?

Abychom úplně neutekli od tématu v nadpisu, jako první se zaměříme na oblečení. Řekli byste, že muži nejvíce obdivují na ženách průsvitné košilky, miniaturní prádlo, krajku a všemu dominující rudou nebo černou barvu? Omyl! Muži cíleně i podvědomě touží nechat trochu prostoru fantazii a mnohem více je zaujme žena v obepnutém roláku, než lascivně odhalené poprsí v obřím výstřihu. Tedy, ne že by se pánové rádi nepodívali, ale hovoříme-li o náhledu na případnou životní partnerku a ne pouze o sexuálním objektu, je tomu přesně tak.

Spodní prádlo

Pokud jde o prádlo, mají raději takové, které lze snadno z partnerky sundat a působí spíše mladistvě, než usedle či příliš dravě. Dejte tedy raději přednost kalhotkám v klasickém či hipsterském střihu, před krajkovými tangy či bavlněnými bombarďáky. Na stahovací prádlo rovnou zapomeňte, máte-li v plánu se svlékat.

Nehty

Muži dávají přednost přirozeně vypadajícím nehtům, v jemnějších, přirozených odstínech. Umělé a rudě nalakované drápy je podle jejich slov příliš neberou. A ani nemusejí být rudé. Bohatě stačí, že jsou umělé. Podle slov mnoha dotazovaných mužů je jedno, zda jsou nehty dlouhé, nebo krátké. Měly by být však upravené a čisté. To je vše. Jak jednoduché, že?

Vlasy

Muži na ženách upřednostňují spíše delší vlasy. Chlapecké sestřihy je příliš neberou. Opakem toho jsou zase vlasy uměle prodloužené. Přirozené a zdravě vypadající vlasy jsou pro muže lákadlem, do kterého rádi zaboří své prsty. V případě uměle napletených pramenů však narážejí na cosi, co celý dojem poněkud kazí. Pokud tedy prahnete po dlouhé kštici, nechte si ji narůst.

Jóga vylepší vaše postelové umění

Kuřecí vývar s čedarem

Kuřecí vývar s čedarem

16 hlasů
25min 440 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuře v sýru

19 hlasů
30min 762kJ 120 Kč

Rychlá příprava se skvělým výsledkem.

Špenátový salát s teplou zálivkou

6 hlasů
35min 434kJ 110 Kč

Salát z baby špenátu s anglickou slaninou.

Poradny

Podal jsem pozdě žádost o ošetřovné, co mám dělat?

Dobrý den,podle výzvy zveřejěné na webových stránkách MPO bylo možné žádosti o ošetřovné za měsíc... Více

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více