Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Rudá barva a krajka. Většinu mužů vzrušuje úplně něco jiného.

11. 12. 2019 | Sex a vztahy

Žijeme ve světě, který nás intenzivně přesvědčuje, že každá žena musí být štíhlá, mít pevný zadeček, velká prsa a pořádně vyzývavou garderobu. Podobné obrázky na nás shlížejí z obálek časopisů, obrazovek počítačů i televizí. Ženy jsou touhou po dokonalosti zaujaté mnohdy natolik, že je ani nenapadne zeptat se samotných mužů, co jim připadá na ženách atraktivní. Udělali jsme to za vás a možná se budete divit.

Jak je to s oblečením?

Abychom úplně neutekli od tématu v nadpisu, jako první se zaměříme na oblečení. Řekli byste, že muži nejvíce obdivují na ženách průsvitné košilky, miniaturní prádlo, krajku a všemu dominující rudou nebo černou barvu? Omyl! Muži cíleně i podvědomě touží nechat trochu prostoru fantazii a mnohem více je zaujme žena v obepnutém roláku, než lascivně odhalené poprsí v obřím výstřihu. Tedy, ne že by se pánové rádi nepodívali, ale hovoříme-li o náhledu na případnou životní partnerku a ne pouze o sexuálním objektu, je tomu přesně tak.

Spodní prádlo

Pokud jde o prádlo, mají raději takové, které lze snadno z partnerky sundat a působí spíše mladistvě, než usedle či příliš dravě. Dejte tedy raději přednost kalhotkám v klasickém či hipsterském střihu, před krajkovými tangy či bavlněnými bombarďáky. Na stahovací prádlo rovnou zapomeňte, máte-li v plánu se svlékat.

Nehty

Muži dávají přednost přirozeně vypadajícím nehtům, v jemnějších, přirozených odstínech. Umělé a rudě nalakované drápy je podle jejich slov příliš neberou. A ani nemusejí být rudé. Bohatě stačí, že jsou umělé. Podle slov mnoha dotazovaných mužů je jedno, zda jsou nehty dlouhé, nebo krátké. Měly by být však upravené a čisté. To je vše. Jak jednoduché, že?

Vlasy

Muži na ženách upřednostňují spíše delší vlasy. Chlapecké sestřihy je příliš neberou. Opakem toho jsou zase vlasy uměle prodloužené. Přirozené a zdravě vypadající vlasy jsou pro muže lákadlem, do kterého rádi zaboří své prsty. V případě uměle napletených pramenů však narážejí na cosi, co celý dojem poněkud kazí. Pokud tedy prahnete po dlouhé kštici, nechte si ji narůst.

Každý pátý vousáč je tak posedlý porostem na bradě, že by...

Hovězí maso se skořicovou omáčkou

Hovězí maso se skořicovou omáčkou

1 hlas
1h a 50min 584 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zapečené zelené fazolky

6 hlasů
55min 777kJ 150 Kč

Zapečené sterilované fazolky s kuřecím masem.

Telecí plněný řízek

15 hlasů
40min 1306kJ 150 Kč

Řízky plněné ementálem.

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vztahem se prožene menší přeháňka. Budete mít totiž pocit, že se vám váš partner vzdaluje. Strach však plodí negativní pocity a neustálým uháněním rozhodně nic nezachráníte. V klidu si s protějškem promluvte. Uvidíte, že ...

Více