Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Tohle při orálním sexu nedělejte, pokud si o to muži sami neřeknou

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

14. 12. 2019 | Sex a vztahy

Orální sex je, zejména u mužů, jednou z nejoblíbenějších erotických aktivit. Bohužel je jen málo žen, které si poskytování této rozkoše užívají stejně jako ten, kterému ji dopřávají. Možná právě proto se stává z této rozkošnické hry přehlídka monotónních pohybů, nebo hůř, smršť nejrůznějších praktik, které hraničí s pokusem o ublížení. Co tedy rozhodně nedělat, máte-li v ústech chloubu vašeho partnera?

Nekousat!

Ačkoli si možná říkáte, že tohle snad žádná žena nedělá, můžeme vás ujistit, že jste na omylu. Mnoho mužů, kterých jsme se dotazovali na časté a zároveň neoblíbené techniky jejich protějšků, uvedlo, že se jejich penis setkal s partnerčinými zuby v nejednom případě. Nejenže to není příliš sexy, ale navíc to vcelku dost bolí. Kousejte tedy jen tehdy, pokud jste vyzvány.

Nemačkat!

Velmi často se můžete dočíst, že mačkání varlat při orálním sexu prostě nesmí chybět. Jenže pravda je ve skutečnosti taková, že to muži příliš nemusejí. Ne, že by to bylo přímo nepříjemné, ale odhadnout správný tlak je pro ženy nemožné a pro muže stresující. Mají strach, kdy to přeženete a myslí jen na to. Takže pozor!

Dívejte se!

Zavřít oči, zacpat nos, hlavně rychle… Tak takhle ne! Muži mají rádi divadélka a ve chvíli, kdy mu klečíte u pasu, jste jeho oblíbeným představením. Dívejte se na něj, dejte mu najevo, že ho vidíte a víte, že on vidí vás. Nezavírejte oči, ať si nemyslí, že je vám něco proti srsti nebo se stydíte. A pokud to tak je, nedělejte to raději vůbec.

Hýbejte se!

Ženy se v zápalu soustředění na hlavní akci zapomínají hýbat od krku níž. Celkový dojem je pak velmi strnulý a není příliš sexy. Máte přece i další zbraně, které mohou pomoci k tomu, aby podpořily nadcházející happy end. Zapojte boky, hlaďte sebe i jeho, prostě se hýbejte. Jste žena, ne datel!

Ozvěte se!

Jestli je při sexu něco skutečně nepříjemné, je to ticho. Muži potřebují vědět, že i vám se líbí to, co právě děláte. Dejte mu najevo, že vás to vzrušuje stejně jako jeho. Vzdychejte a mluvte na něj, bude v sedmém nebi.

Hýčkejte ho celého!

Nezapomínejte na zbytek jeho těla. Samozřejmě, že se při orálním sexu musíte věnovat především tomu nejdražšímu, nicméně minimálně jednu ruku máte stále volnou. Použijte ji!

Zápach intimních partií může mít několik důvodů

Treska se sušenkovou krustou

Treska se sušenkovou krustou

17 hlasů
50min 1375 kJ 150 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí špíz

6 hlasů
40min 677kJ 130 Kč

Rychlá příprava, vynikající chuť.

Penne s čerstvými fíky

26 hlasů
50min 680kJ 120 Kč

Těstoviny s parmazánem a fíky.

Poradny

Jak ukončit dohodu o provedení práce?

Dobrý den,to, že nejste dočasně schopná pracovat, nemusí nutně znamenat, že Váš zaměstnavatel neb... Více

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více