Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Tohle při orálním sexu nedělejte, pokud si o to muži sami neřeknou

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

14.12.2019 | Sex a vztahy

Orální sex je, zejména u mužů, jednou z nejoblíbenějších erotických aktivit. Bohužel je jen málo žen, které si poskytování této rozkoše užívají stejně jako ten, kterému ji dopřávají. Možná právě proto se stává z této rozkošnické hry přehlídka monotónních pohybů, nebo hůř, smršť nejrůznějších praktik, které hraničí s pokusem o ublížení. Co tedy rozhodně nedělat, máte-li v ústech chloubu vašeho partnera?

Nekousat!

Ačkoli si možná říkáte, že tohle snad žádná žena nedělá, můžeme vás ujistit, že jste na omylu. Mnoho mužů, kterých jsme se dotazovali na časté a zároveň neoblíbené techniky jejich protějšků, uvedlo, že se jejich penis setkal s partnerčinými zuby v nejednom případě. Nejenže to není příliš sexy, ale navíc to vcelku dost bolí. Kousejte tedy jen tehdy, pokud jste vyzvány.

Nemačkat!

Velmi často se můžete dočíst, že mačkání varlat při orálním sexu prostě nesmí chybět. Jenže pravda je ve skutečnosti taková, že to muži příliš nemusejí. Ne, že by to bylo přímo nepříjemné, ale odhadnout správný tlak je pro ženy nemožné a pro muže stresující. Mají strach, kdy to přeženete a myslí jen na to. Takže pozor!

Dívejte se!

Zavřít oči, zacpat nos, hlavně rychle… Tak takhle ne! Muži mají rádi divadélka a ve chvíli, kdy mu klečíte u pasu, jste jeho oblíbeným představením. Dívejte se na něj, dejte mu najevo, že ho vidíte a víte, že on vidí vás. Nezavírejte oči, ať si nemyslí, že je vám něco proti srsti nebo se stydíte. A pokud to tak je, nedělejte to raději vůbec.

Hýbejte se!

Ženy se v zápalu soustředění na hlavní akci zapomínají hýbat od krku níž. Celkový dojem je pak velmi strnulý a není příliš sexy. Máte přece i další zbraně, které mohou pomoci k tomu, aby podpořily nadcházející happy end. Zapojte boky, hlaďte sebe i jeho, prostě se hýbejte. Jste žena, ne datel!

Ozvěte se!

Jestli je při sexu něco skutečně nepříjemné, je to ticho. Muži potřebují vědět, že i vám se líbí to, co právě děláte. Dejte mu najevo, že vás to vzrušuje stejně jako jeho. Vzdychejte a mluvte na něj, bude v sedmém nebi.

Hýčkejte ho celého!

Nezapomínejte na zbytek jeho těla. Samozřejmě, že se při orálním sexu musíte věnovat především tomu nejdražšímu, nicméně minimálně jednu ruku máte stále volnou. Použijte ji!

Leden je měsícem nevěry. Seznamky pro zadané praskají ve ...

Mletý řízek se sýrem

Mletý řízek se sýrem

26 hlasů
40min 929 kJ 99 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Poctivá moravská zelňačka

10 hlasů
1h a 50min 640kJ 130 Kč

Česká klasika, kterou snad každý uvítá.

Kuřecí vývar s parmazánem

9 hlasů
30min 401kJ 75 Kč

Rychlá, jednoduchá polévka s těstovinovou rýží a parmazán...

Poradny

Jsem od července zaměstnaná, mám nárok na PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Má manžel právo na volno k návštěvě lékaře?

Dobrý den,dle nařízení vlády č. 590/2006 Sb. je zaměstnavatel povinen poskytnout zaměstnanci prac... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více