Konzumace mastných ryb zajistí mužům více spermií

03.02.2020 | Sex a vztahy

Pánové toužící po velkých varlatech a velkém objemu ejakulátu, v němž navíc bude dostatek zdravých spermií, by si měli často dopřávat tučné ryby. Vyplývá to z rozsáhlé a vědecky velmi silné studie dánských expertů. Podle nich konzumace velkého množství rybího tuku bohatého na omega-3 mastné kyseliny souvisí s větší velkostí varlat, vyšším objemem ejakulátu a jeho vyšší kvalitou.

Rybí olej je olej extrahovaný přímo z tkání mastných ryb. Populární je po staletí a směle se dá tvrdit, že potravinové doplňky s rybím olejem jsou v poslední době čím dál populárnější, neboť tento olej obsahuje působivé množství tak zvaných dobrých tuků. Přesněji řečeno, rybí olej se může pyšnit přítomností kyseliny eikosapentaenové a kyseliny dokosahexaenové (EPA a DHA).

Tyto sloučeniny jsou přímo spojeny s desítkami různých zdravotních stavů, ale primárně patří mezi protizánětlivé a antioxidační prvky. Rybí tuk je také bohatý na vitamin D, který ovlivňuje tvorbu testosteronu v těle mužů.

Výhody rybího oleje pro muže

Rybí olej obsahuje omega-3 mastné kyseliny a již zmíněné kyseliny EPA a DHA. Jejich přítomnost zlepšuje zdraví srdce, paměť a metabolismus. Antioxidační schopnost rybího oleje je vynikající pro snížení oxidativního stresu v nervových cestách. Tento zázrak totiž neutralizace volné radikály, omezuje výskyt neurodegenerativních stavů, čímž mimo jiné přispívá k bdělosti.

Antioxidanty jsou taktéž vhodné pro podporu zdraví pokožky. Ta, jak stárne, se začíná rozkládat, což vede k tvorbě vrásek a stařeckých skvrn. Tohle nechce prostě nikdo! Antioxidanty jsou však schopny zpomalit nástup předčasného stárnutí a současně také zvyšovat pružnost pokožky.

Prostata jako v bavlnce

Výzkumy potvrzují, že pravidelná konzumace rybího oleje může pomoci chránit zdraví prostaty. Jako primární rakovinový zabiják mužů je rakovina prostaty obrovským problémem, který se může stát smrtelným. Snižování zánětu je jednou z hlavních funkcí omega-3, proto je v rámci prevence vhodné podávat právě rybí olej. Pánové, vezměte to na vědomí!

Více spermií

Vědci z Jihodánské univerzity pracovali se sedmnácti sty vojenských rekrutů ve věku od osmnácti to pětadvaceti let. Všichni muži byli vyšetřeni na pohlavní choroby, celkový zdravotní stav, poskytli masturbací vzorky spermatu a vyplnili dotazník o svém životním stylu.

„Rybí tuk souvisel s vyšším objemem ejakulátu i vyšším celkovým počtem spermií a větší velikostí varlat,“ tvrdí autoři z Jihodánské univerzity. Mezi muži užívajícími rybí tuk a těmi, kteří ho nekonzumovali vůbec, byl rozdíl v průměrném počtu spermií v ejakulátu čtyřicet milionů na mililitr.


Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

11 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:11
25 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:09

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat