Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Dlouhé vlasy jsou smyslnou erotickou pomůcku zdarma

10.07.2020 | Sex a vztahy

Jak zpestřit nudnější milování? Pro nápady nemusíte chodit daleko. Zbavte se gumičky ve svých vlasech a prameny použijte pro erotické dráždění. Jejich moc, síla a schopnosti se směle vyrovnají těm nejúčinnějším erotickým pomůckám. Nevěříte?

Erotické hračky byly, jsou a budou. A to nejen v erotických obchodech, kam pro ně rozhodně nemusíte. Za skvělou vychytávku pro dospělé se řadí třeba sprchová hlavice, kolíčky na prádlo, jež se hodí pro lehké sadomasochistické hrátky, nebo kupříkladu elektrický kartáček na zuby coby báječná vychytávka pro stimulaci klitorisu i žaludu penisu. Kdo prostě hledá, najde. Možností, jak si pomoci v domácích podmínkách, je však víc. A některé máte přímo u sebe – nonstop. Už jste někdy ke dráždění partnera využila svoje vlasy?

Symbol ženství

Delší kštice je ženská, smyslná a vyloženě nabádá k tomu, aby si ji muž podmanil tím, že za ni zatahá. Budiž, dopřejte mu to, pokud není surový a nepoužívá velkou sílu. Ostatně, pokožka hlavy je plná nervových zakončení, takže jakýkoli druh stimulace kořínků může aktivovat vaše pozitivní pocity, zvlášť v kombinaci s jinými typy dráždění. Mnoho žen si tak vyloženě libuje, když si kleknou na všechny čtyři (tedy do psí polohy), vyšpulí zadeček a partner si jejich vlasy omotá kolem svých prstů. Totální podmanění a zvířecí pudy se postarají o zbytek.

Vodní dobrodružství

Vášnivý zážitek však milenci dopřejete i tak, že si vlasy namočíte vodou (rozhoduje i její teplota), vyhoupnete se do jezdecké pozice zády k partnerovi (vy nahoře) a necháte kapky dopadat na jeho obnažené tělo. Ve vedrech se cení voda chlazená, během chladnějších dní pochopitelně ta teplejší. Experimentujte s tím, co vám vyhovuje.

Cesta do hlubin milencovy duše

Mužům se zároveň líbí, když si s nimi žena hraje tak, že si konečně (!) rozpustí vlasy (na ty v culíku není nikdo zvědavý, bez ohledu na praktičnost) a konečky přejíždí po jejich erotogenních zónách. V případě, že máte vlasy skutečně dlouhé, pevné a husté, dají se použít i jako škrtící kroužek. Omotejte jimi základnu penisu či varlata a symbolicky utáhněte. (Podvázání varlat zpevňuje erekci, oddaluje ejakulaci a dělá penis citlivější.) Pro ty méně odvážné se hodí tip na masáž.

Na co si dát pozor?

Požádejte partnera, aby si lehl na břicho, zakápněte ruce masážním olejem (postačí i kokosový) a prohněťte mu záda. Vlasy si hoďte přes ňadra a při každém předklonu je nechte dopadnout na holé milencovo tělo. Aby však ze všech vyjmenovaných praktik měli maximální užitek oba partneři, vlasy by neměly být mastné a špinavé. Kazí to výsledný dojem i vnitřní pocit jejich majitelky. Proto jim i vy dopřejte odpovídající péči a nechte je, aby v posteli zazářily se vší parádou!

Jóga vylepší vaše postelové umění

Špagetová bábovka

Špagetová bábovka

19 hlasů
50min 760 kJ 90 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuskus s mrkví

8 hlasů
30min 639kJ 45 Kč

Rychlý a zdravý recept na přípravu dobrého kuskusu s m...

Čočková polévka s karamelizovanou cibulkou

16 hlasů
60min 550kJ 75 Kč

Sytá čočková polévka.

Poradny

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Nezapočítali mi dobu studia pro nárok na PPM, co dělat?

Dobrý den, Terezo,podle § 32 odst. 4 zákona o nemocenském pojištění se do doby účasti na pojištěn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více