Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jóga vylepší vaše postelové umění

03.08.2020 | Sex a vztahy

Bilancujete mezi prací a domácností. Volné chvilky jen pro sebe můžete počítat na prstech jedné ruky a milostný život by potřeboval oprášit. Jenže kde na tohle všechno vzít energii? Cvičte jógu, se sexem si totiž hodně rozumí! Jakými způsoby zlepší vaše postelové umění?

Jóga je skupina fyzických, mentálních a duchovních praktik a disciplín, které vznikly ve starověké Indii. Její popularita neustále roste, neboť pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární a oběhové zdraví, zlepšuje svalový tonus a celkový tělesný vzhled a v neposlední řadě poskytuje více síly a vytrvalosti pro zvládání každodenních úkolů. Ona však mění i sexuální životy! Co získáte, když se stanete jejími příznivci? Připravte se na pořádnou jízdu!

Větší flexibilita

Ohebnost a pružnost se pro sexuální život nesmírně hodí. Pravidelné cvičení jógy i vám prospěje. Uvolní se zatuhlá a stažená místa, tělo se stane vnímavější vůči laskání. Aby však bylo možné těžit ze všech jejích výhod, je vhodné cvičit třikrát týdně. Budete ze sebe mít dobrý pocit a tělo se promění ve flexibilní nástroj, tudíž i krkolomnější sexuální pozice zvládnete na jedničku. Získáte ze sebe dobrý pocit, vaše sebevědomí vzroste!

Méně stresu a aktivnější libido

Jóga není jen o protahování těla, vždyť působí i na psychiku. Plné jógové dýchání harmonizuje a zklidňuje tělo i mysl (stres je hlavním hrobařem libida), eliminuje napětí a zkrátka učí soustředit se na to, co je „tam uvnitř“. Jakmile se naučíte dýchat správně, zvýšíte tok krve, zesílíte stav vzrušení a zintenzivníte milostné prožitky. Je tomu tak proto, že prokrvování orgánů, včetně těch pohlavních, pozitivně ovlivňuje činnost hormonů. Jógu už nějaký ten pátek cvičíte? Pak jistě víte, že je pro vás mnohem snazší se při milování nezaobírat starostmi, neboť svoji mysl lépe ovládáte a užíváte si faktoru „teď a tady“ – žijete přítomností.

Silnější orgasmy

Posílení svalů pánevního dna zlepšuje sexuální život a schopnost prožívat orgasmus. Jóga je skutečně pomáhá zpevnit, takže za pár týdnů praxe lze vypozorovat intenzivnější a hlubší prožívání vyvrcholení. Souběžně se správnou technikou dýchání je pak i snazší naladit se na stejnou vlnu s partnerem a užít si tantrický sex.

Tělo, mysl i emoce obou partnerů se propojí v jedno. (Důležitá je duchovní stránka a sexuální energie. Tělesnost v tomto případě ustupuje do pozadí.) Chcete-li tohle všechno zažít, najděte prověřeného a kvalifikovaného učitele jógy, který dodržuje přísný kodex profesní etiky a má odpovídající praxi. Vždyť si zasloužíte to nejlepší!

Po čtyřicítce výrazně klesá apetit

Hovězí Stroganoff

Hovězí Stroganoff

14 hlasů
45min 396 kJ 420 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Salát z dušených kuřecích žaludků

7 hlasů
35min 555kJ 60 Kč

Jednoduchý recept na salát z dušených kuřecích žaludků.

Makrela s celerovou omáčkou

6 hlasů
1h a 10min 851kJ 180 Kč

Velmi chutně připravené makrely s omáčkou.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více