Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vášnivé hry oživí partnerský vztah

Pořád ještě nechápe, že je z ní máma...A ani si nemyslí, že ji ten pocit opustí :) Ujídá malé Lucince a pak láteří nad váhou. Nadšeně testuje všechny dobroty, co do redakce dorazí.

Zobrazit další články autorky

03.07.2020 | Sex a vztahy

Ve shonu každodennosti jen těžko hledáte čas na sex? Pak vám možná pomohou hry pro páry vnést zase trochu vášně do postele. Nebo jsou alespoň dobré, k tomuto tématu se přiblížit.

Koronavirus řádil i v ložnicích. Situace se sice zase uvolňuje a navrací k normálu, ale doba v izolaci a ta neustálá přítomnost toho druhého uvrhla mnoho vztahů do těžké zkoušky. A tak se erotika, vášeň a něžnosti vytratily někde v běhu. A přitom je sex skvělá možnost, jak na chvilku vypnout hlavu, uvolnit stres a užívat si pak společného života mnohem uvolněněji.

Co nabídnou sexy hrátky

Když se váš život smrskne do jedné místnosti, stáhne se člověk do sebe a/nebo skončí u Netflixu. A právě když už není vztah „čerstvý“, stane se spousta věcí zvykem a vzrušení a napětí opadá. Erotika a vášeň? Ani náhodou. Ovšem sexy hrátky mohou do vašeho vztahu zavát nový, svěží vítr. Vyzkoušíte nové věci, poznáte se z jiné stránky a to vše nenásilně, hravou formou. Mnoho erotických her pro páry je založeno na plnění intimních, něžných nebo sexuálních úkolů. Existují například karty nebo stolní hry.

Zlepší to váš sexuální život?

Určitým způsobem určitě ano. Sexuální život stojí téměř vždy na nových zkušenostech a společných zážitcích. A erotické hry vám přinesou obojí až domů. Ovšem garance vám nikdo nedá. Předpokladem je, že oba mají chuť a náladu. Ale i kdybyste vášnivým hrátkám nepropadli, alespoň jste vyzkoušeli něco nového.

Erotické hry

Na internetu nebo i v kamenných obchodech najdete jistě něco vhodného. Ale pokud byste potřebovali poradit, v jakých vodách lovit…

Laškování – krabička plná něžných, zábavných a frivolních úkolů. Nezáleží na tom, jestli všechny úkoly splníte během jedné noci, nebo si je budete dávkovat postupně. Vzrušení začíná už v momentě, kdy si budete losovat úkol.

Erotické kostky – jednoduché, ale efektivní. Jednoduše hodíte kostkou a čekáte, jakou část těla budete vy nebo váš partner hýčkat. A kde. A čím. A jak.  

Hříšná věž – zahrajte si věž Jenga trochu jinak. Na každém kameni se nachází nějaký lechtivý úkol a komu věž nakonec spadne, musí udělat něco speciálního.

Erotická ruleta – vlastně by se dalo říct „kolo štěstí“, protože tady na nikoho bankrot rozhodně nečeká. Zatočte si a hned uvidíte, jakou fantazii a polohu vyzkoušíte tentokrát.

Nikdy neříkej nikdy – hra založená na společných prožitcích – minulých i budoucích. Na kartičkách je popsána situace a vy máte určit, zda jste ji už společně zažili, nebo zda ji zažít chcete. Úkol ale musíte splnit do dalšího hracího večera.

Jóga vylepší vaše postelové umění

Srnčí na červeném víně

Srnčí na červeném víně

8 hlasů
1h a 10min 444 kJ 290 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Candát s kdoulovou omáčkou

13 hlasů
45min 555kJ 145 Kč

Candát má skvělé maso. Jak ho připravit tak, aby bylo ...

Čočková polévka se sýrem

11 hlasů
40min 502kJ 125 Kč

Velmi sytá polévka, kterou podávejte jako hlavní chod.

Poradny

Musím být kvůli příspěvku na bydlení v evidenci ZP?

Dobrý den,evidence na úřadě práce není podmínkou výplaty příspěveku na bydlení, evidence na ÚP s ... Více

Nezapočítali mi dobu studia pro nárok na PPM, co dělat?

Dobrý den, Terezo,podle § 32 odst. 4 zákona o nemocenském pojištění se do doby účasti na pojištěn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vše, co tento týden učiníte, uděláte ve prospěch svých blízkých. Zapomenete na vlastní sobecké zájmy a budete se snažit, aby se lidé, kteří jsou pro vás důležití, měli co nejlépe. A podaří se vám to. Buďte si jistí, že se...

Více