Jogurt dodá jiskru vašemu milostnému životu

Ano, jogurt má vedlejší účinky, ale některé z nich se vám budou nesmírně líbit! Proč ho podávat svému partnerovi a jaké množství je tak akorát? Zlepšete svůj milostný život a vraťte mu jiskru!

O jogurtu kolují hotové legendy. Zvlášť ten řecký je odborníky na výživu doslova opěvován, a to z několika dobrých důvodů. Protein v něm obsažený je nezbytný pro růst buněk, budování svalů a opravu tkání. Probiotika, tedy drobné mikroorganismy, jako jsou bakterie a kvasinky, pomáhají udržovat rovnováhu ve střevech a posilovat imunitní systém. Řecký jogurt je však také plný vitaminu B12, který se stará o energetickou a zdravou funkci mozku. A teď ty pikantnější zprávy!

Vyrovnanější psychika jako bonus

Aby toho nebylo málo, uvedený jogurt nabízí i jód, důležitý pro správnou funkci štítné žlázy a metabolismu. Zapomínat se nesmí ani na vápník, který je klíčový pro hubnutí a redukci produkce kortizolu v těle. Ten je znám jako hormon stresu. To znamená, že díky zvýšené konzumaci jogurtu vy a váš partner nebudete v „křeči“. Je tu však ještě jeden důvod, proč ho své drahé polovičce podávat.

Od stolu rovnou do postele

Vědci z Massachusettského technologického institutu, což je soukromá výzkumná univerzita ve městě Cambridge amerického státu Massachusetts, testovali účinky jogurtu na obézní myši. A byli dost překvapení. Nejprve se u myší krmených jogurtem vyvinula hustá lesklá srst, potom vědci zjistili, že samci začali vystavovat svá varlata, která byla asi o 15 procent těžší než u myší, kterým jogurt podáván nebyl. 

Tihle samci také rychleji inseminovali své partnerky a později se narodily statnější a úspěšnější vrhy. Uvedené závěry inspirovali další vědce k tomu, aby začali hledat souvislosti mezi jogurtem a sexuálním fungováním mužů.

Výkonnější, šťastnější i plodnější

Jako první se s výsledky pochlubili vědátoři z Harvardovy školy veřejného zdraví, jejichž nálezy korespondují s tím, co odhalili vědci z Massachusetts. Řecký jogurt obsahuje prospěšné bakterie (probiotika), která pomáhají udržovat chod zažívacího a imunitního systému.

Konzumace téhle potraviny udržuje flexibilní tepny, vyvažuje hladinu triglyceridů a hraje roli při snižování krevního tlaku, čímž ovlivňuje sexuální fungování. Jelikož jogurt je domovinou i pro minerál zinek, zároveň podporuje plodnost, udržuje optimální hladinu testosteronu a přispívá ke zdraví spermií. Proto se doporučuje jeden denně, ideálně ten bez přidaného cukru, doplněný čerstvým ovocem. První pozitivní účinky můžete zaznamenat zhruba po čtyřech týdnech.Sledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na večeři

Více tipů

Játra dušená s paprikami

(6 hlasů)

Zeleninové karbanátky

(2 hlasů)

Rybí krokety

(2 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden budete mít pocit, že musíte ve svém okolí něco změnit, abyste se zase cítili sami sebou. I kdyby to měla být úplná maličkost, nebudete mít klid, dokud se k této změně neodhodláte. Nenechte se odradit nepochopením svých nejbližš&ia... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat