Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Zde jsou doteky po orgasmu zakázány

29. 8. 2020 | Sex a vztahy

Milující dotek léčí! Jenže ne vždy je žádaný. Existuje chvíle, kdy se ženám i mužům příčí. Poznáte ji? A které místo na milencově těle fyzický kontakt nesnese?

Dotek vyjadřuje lásku a podporu. Uklidňuje, vzrušuje a podněcuje biochemické reakce organismu. Vědecké studie institutu Touch Research Institute při univerzitě v Miami jasně dokládají, že něžný fyzický kontakt výrazně snižuje hladinu stresového hormonu kortizolu, harmonizuje tep a krevní tlak, celkově zklidňuje organismus a naopak zvyšuje pocit fyzického i psychického bezpečí. Jenže je tu jedna věc, o které se příliš nemluví. Po sexu jistá část pánského těla takovou pozornost nesnese. Která to je?

Supersenzitivní čas

Muži i ženy mají něco společného. Při vzrušení a orgasmu dámský klitoris, podobně jako penis, zvětší svoji velikost, ztuhne, změní barvu a je více citlivý. Aby ne, oba pohlavní orgány jsou prošpikované nervovými zakončeními, která reagují na vnější podněty. Vy, když dospějete k vyvrcholení, partnerovu ruku nebo jazyk ze svého klína odsunete. Poštěváček totiž zvýší svoji citlivost natolik, že každý dotek bolí. Jenže to samé děje i v mužském rozkroku.

Špička penisu, velmi podobná vašemu klitorisu, reaguje stejným způsobem. Proto si muži po ejakulaci zakrývají rozkrok rukou a nestojí o nic, co by jejich pyj podráždilo. I pro ně je tato fáze milování choulostivá! Rozdíl je akorát v tom, že než se milenec oklepe, vy už za sebou můžete mít další výšlap na vrchol.

Kdo a za jak dlouho může pokračovat?

Příroda to totiž zařídila tak, že některé ženy jsou schopné se z vrcholu slasti vzpamatovat dřív a mohou se při opětovném sexuálním dráždění vrátit k orgasmu. U mužů však nastupuje refrakterní období, během kterého jim nejde dosáhnout dostatečné erekce. Někdy se jedná o sekundy a minuty, zvláště u starších ročníků to mohou být i hodiny „neschopnosti“. To jim nelze vyčítat. Ale pozor, přecitlivělé období se netýká jen fáze po ejakulaci, někteří muži pociťují zvýšenou citlivost špičky žaludu i v klidovém stavu, popřípadě před orgasmem.

I penisy mají svoje dny

Příčinou je vystavení pohlavního orgánu dráždění spodním prádlem, roli mohou sehrát i prací a hygienické prostředky. V takovém případě, tedy pokud budete penis na jeho špičce rázně otírat a masírovat, zničíte partnerovy šance na vyvrcholení. Vždy tedy přihlédněte k aktuálním podmínkám a přizpůsobte stimulaci tak, aby klacík netrpěl.  

Antibiotika snižují účinnost hormonální antikoncepce

Celerové lívance s kaší

Celerové lívance s kaší

12 hlasů
45min 725 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Kuřecí játra s cibulí a houbami

32 hlasů
45min 562kJ 120 Kč

Jednoduchá příprava kuřecích jater, s houbami, cibulí a o...

Vepřová panenka s fazolkami

0 hlasů
1h a 30min 730kJ 240 Kč

Toto jídlo je plné chuti. Šťavnatý kousek vepřové panenky...

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více