Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vstup zadními vrátky je stále oblíbenější sexuální praktikou

28.08.2020 | Sex a vztahy

I když je anální sex mnohem běžnější než dříve, stálé ho někteří považují za tabu. Kdo však tento prvek chlípnosti zařadí do svého milostného života, obvykle nelituje. Proč by taky měl? Vstup zadními vrátky přináší fyzické i psychické výhody!

Statistiky hovoří jasně. Počet heterosexuálních žen a mužů, kteří někdy v životě vyzkoušeli sex do konečníku, se ve vyspělých zemí blíží 40 %. Polovina z nich po vyzkoušení této sexuální praktiky v análním sexu pokračuje. Z jakého důvodu? Kromě rozkoše tu jsou i další benefity!

Realita plná radosti

Řiť je plná citlivých nervových zakončení, z nichž některé jsou spojeny s pohlavními orgány. V překladu to znamená, že vyvrcholení může být různě intenzivní a někdy se při něm vysílají vlny orgastického potěšení od hlavy až k patě. Jen mluvit o tom však nestačí. Nemáte ponětí, co všechno anální sex může přinést, dokud jej neprozkoumáte.

Jelikož stále patří mezi ty méně obvyklé sexuální praktiky, zpestřuje stereotypní milostný život a udržuje věci zajímavé. Někteří o něm hovoří jako o osvobozující technice, nových cestách potěšení a budování hlubší intimity s milencem.

Lepší spánek i úleva od bolestí

Buď jak buď, anální sex vyžaduje dobrou komunikaci a spoustu času stráveného zkoušením různých úhlů a pozic. Jedině tak se stane pohodlný. Ale ano, existují i jisté zdravotní přínosy, které by vás mohly zajímat! Australští vědci odhalili, že sex, včetně toho análního, má pozitivní vliv na psychickou pohodu a přispívá ke kvalitnějšímu spánku.

Proč nic nepodceňovat?

Kombinované uvolňování oxytocinu, prolaktinu a inhibice stresového hormonu kortizolu po orgasmu navozuje pocit pohody. Anální milování prý také ulevuje od bolesti, včetně té při menstruaci, a také posiluje imunitní systém. Navíc stimulace prostaty u mužů může pomoci předcházet a léčit erektilní dysfunkce, prostatitidu (zánět prostaty) a bolestivou ejakulaci. U žen se zřejmá výhoda anální slasti pochopitelně týká i eliminace rizika těhotenství. Pohlavně přenosné choroby, jako jsou například kapavka, herpes nebo chlamydie, jsou však stále možné.

Podle amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí je právě vstup zadním vchodem nejvyšší rizikovou aktivitou pro přenos viru HIV. Pro bezpečnější anální sex použijte kondomy nebo jinou bariérovou ochranu a spoustu lubrikantu. Nikdy také nedovolte přímé přecházení z análu do vaginy, aniž byste nevyměnili prezervativy nebo neomyli erotické pomůcky.

Antibiotika snižují účinnost hormonální antikoncepce

Hlíva ústřičná na smetaně

Hlíva ústřičná na smetaně

9 hlasů
30min 1115 kJ 77 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Srnčí s hlívou

10 hlasů
45min 586kJ 170 Kč

Pro milovníky masa ze zvěřiny.

Polévka z bílého zelí

18 hlasů
35min 185kJ 70 Kč

zelná polévka s mletým masem a pórkem

Poradny

Mohu požádat o výjimku kvůli výplatě dávek v poukázkách

Dobrý den,pokud během posledního roku pobíráte příspěvěk na živobytí déle než 6 měsíců, úřad prác... Více

Musím doložit příjmy přítele bez trvalého bydliště?

Dobrý den,samotná změna bytu nemusí být problém, záleží samozřejmě na tom, jak se oproti původním... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více