Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Inna

včera 15:09

Mohu doporucit jsem si ted objednala prirodni peeling ze stranek bodybescrub a je super!

Neregistrovaná/ý - Dana

13. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Šárka | 28. 11. 2017
Ahojky :) Kvalitní košile je podle mě skvělý nápad :) Hele, já kupuji tady, tak mkni taky :) https://horky-kosile.cz/ Krásné košile, kvalitné materiál, precizní zpracování...

Ahoj, prosím tě, můžu se Tě zeptat...? Jak je to s tím, když koupím třeba jinou velikost? :( Dá se to nějak řešit? nemají nějaké lhůty? Košili chci dát k vánocům, tak abych něco neprošvihla :(

Neregistrovaná/ý - Gerta

12. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Jana | 9. 12. 2017
Dobrý den, já tu občas objednávám. Za sebe můžu doporučit já jsem spokojená

Já mám s doplňky z guaranaplus taky moc dobrou zkušenost. V tom eshopu je výběr a navíc na exoticherbs si o všem co se prodává můžu i něco přečíst na co to je a tak

Neregistrovaná/ý - Jana

9. 12. 2017

Neregistrovaná/ý - Homolíková | 29. 11. 2017
Ségra se vyžívá v různých doplňcích stravy tak bych jí ráda něco pořídila, máte zkušenost s tímto eshopem někdo? http://www.guaranaplus.cz/

Dobrý den, já tu občas objednávám. Za sebe můžu doporučit já jsem spokojená

Neregistrovaná/ý - Homolíková

29. 11. 2017

Ségra se vyžívá v různých doplňcích stravy tak bych jí ráda něco pořídila, máte zkušenost s tímto eshopem někdo? http://www.guaranaplus.cz/

Neregistrovaná/ý - Šárka

28. 11. 2017

Neregistrovaná/ý - Zorka | 25. 10. 2017
No, já právě nad tou košilí taky přemýšlím...Myslím, že by to mohl skvělý dárek... Co myslíte? Hodí se to? :)

Ahojky :) Kvalitní košile je podle mě skvělý nápad :) Hele, já kupuji tady, tak mkni taky :) https://horky-kosile.cz/ Krásné košile, kvalitné materiál, precizní zpracování...

Neregistrovaná/ý - Zorka

25. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Verča | 17. 10. 2017
No, já tam teď tu košili Eterna koupím, protože v OnaDnes je na to sleva 300 :) a to je pak pěkná cena už :)

No, já právě nad tou košilí taky přemýšlím...Myslím, že by to mohl skvělý dárek... Co myslíte? Hodí se to? :)

Neregistrovaná/ý - Verča

17. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Alžběta | 21. 8. 2017
Ahoj všem :) Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo nakupuje u Kravaťáka (nebo na jeho webu www.kravatak.cz)? Jeho nabídka nežehlivých košil Eterna se mi moc líbí, ale ráda bych znala ještě pár názorů... Děkuji!

No, já tam teď tu košili Eterna koupím, protože v OnaDnes je na to sleva 300 :) a to je pak pěkná cena už :)

Neregistrovaná/ý - Lady

26. 9. 2017

My zase pořídili už teď dárek na Vánoce, tady to vozítko http://www.steptwo.cz/step2-vozitko-buggy-whisper-modre/

Neregistrovaná/ý - Radka

26. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Zola | 30. 8. 2017
Ahojky,já moc nakupování přes internet neholduju to si radši zajedu do Freeportu na pořádné nákupy :))

Souhlasím s váma, nejlepší si věci pěkně prohlídnout zblízka a případně osahat. Do Freeportu jezdím taky ráda

Neregistrovaná/ý - ema

1. 9. 2017

Nakupuji v Lidlu, mají levné oblečení a je pěkné. Akorát v pondělí a ve čtvrtek to je docela boj, něco ukořistit. Některé ženy jsou jak smysluzbavené :) Hledám si to na netu. Moje oblíbená stránka je www.roboletaky.cz, kde je to elektronicky.

Neregistrovaná/ý - Zola

30. 8. 2017

Ahojky,já moc nakupování přes internet neholduju to si radši zajedu do Freeportu na pořádné nákupy :))

Neregistrovaná/ý - Monalisa

29. 8. 2017

Na internetu obleceni nekupuji. Vzdy vypada jinak nez na pc.nesedi barvy,velikosti ani materialy.vsimla jsem si to i u youtuberek ze jim malokdy sedi. A Nejdulezitejsi je aby spravne sedlo a kvalitni material,ktery se nevytahuje a nemacka.

Neregistrovaná/ý - Pavlušková

29. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Adrianka | 9. 8. 2017
Pokud je to ověřený eshop, nemusíš mít obavy tam něco kupovat. Existuje hodně dobrých eshopů s hračkami. Seženeš tam i hračky, které běžně v obchodech nemají. My máme rádi firmu StepTwo

Tak mě nadchl tady ten domeček s balkonem pro panenky ve slevě http://www.steptwo.cz/step2-domecek-pro-panenky-s-balkonem/

Neregistrovaná/ý - Mikaela

23. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 20. 8. 2017
No budu si dělat objednávku zítra tak jsem na to moc zvědavá

Mne chodí z ageo také objednávka maximálně na druhý den

Neregistrovaná/ý - Alžběta

21. 8. 2017

Ahoj všem :) Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo nakupuje u Kravaťáka (nebo na jeho webu www.kravatak.cz)? Jeho nabídka nežehlivých košil Eterna se mi moc líbí, ale ráda bych znala ještě pár názorů... Děkuji!

Neregistrovaná/ý - Vanesa

20. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Anna | 16. 8. 2017
Na dodání si nemůžu už vůbec stěžovat,objednávka mi přijde vždycky do druhého dne od objednání

No budu si dělat objednávku zítra tak jsem na to moc zvědavá

Neregistrovaná/ý - Anna

16. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 15. 8. 2017
S dodáním jste u ageo taky spokojená?

Na dodání si nemůžu už vůbec stěžovat,objednávka mi přijde vždycky do druhého dne od objednání

Neregistrovaná/ý - Vanesa

15. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Anna | 13. 8. 2017
Kajlo za sebe můžu jenom doporučit, objednávám tu moc ráda

S dodáním jste u ageo taky spokojená?

Neregistrovaná/ý - Anna

13. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Kajla | 9. 8. 2017
Nakupování na internetu zbožňuju. Je to rychlý, bez tlačení se mezi lidma v obchodě který vám funěj za krk :D a hlavně pohodlný protože mi přijde objednávka vždycky až domů. Jinak momentálně jsem objevila tuto internetovou drogerii https://www.ageo.cz/

Kajlo za sebe můžu jenom doporučit, objednávám tu moc ráda

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spokojená s o...

Fazolkový salát

Fazolkový salát

10 hlasů
30min 411 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spokojená s omlazením?

Testování s Perfect Clinic: Jak je testerka spo...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podlahy s Vileda Easy Wring Ultramat

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Vánoční úklid pěkně od podl...

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce. V Petra Clinic si vybere každý

Permanentní epilace nebo bezbolestná liposukce....

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

Vánoce s tátou: Viki a betlém s houbičkami

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Globusu

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Křupavá rána s pečivem z Gl...

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Zdravé pomocníky do kuchyně představuje Panasonic

Tip na večeři

Jablečná žemlovka

12 hlasů
50min 785kJ 70 Kč

Česká jablečná klasika.

Grilovaný masový špíz se žampióny

8 hlasů
2h a 45min 120kJ 290 Kč

Masový špíz se slaninou,paprikou a cibulí

Poradny

Jsem cizinka, dostanu po konci zaměstnání mateřskou?

Dobrý den, Ivo, jestliže majitel plánuje firmu zrušit pravděpodobně dostanete výpověď s dvouměsí... Více

Měla jsem při opětovné evidenci na ÚP nárok na podporu?

Dobrý den, pro odpověď na Váš dotaz může být nejpodstatnější informace, kterou jste uvedla až v ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více