Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Milada

včera 21:57

Neregistrovaná/ý - Tara | 18.06.2018
Objednala jsem se na konzultaci tak uvidím co mě řeknou... jen se bojím jak budu zvládat nějaký ten jídelníček

Taro hubla jsem se světem zdraví také, a zezačátku mi hodně pomáhal poradce ze světa zdraví, motivoval mě ale dalo se to zvládnout, ten jídelníček nebyl nijak drastický :)

Neregistrovaná/ý - Anežka

včera 13:55

Ahoj kde bych koupila nějakou dobrou termotašku.Příští měsíc letíme k moři a já bych potřebovala sebou nějakou dobrou kabelu na jídlo k vodě.

Neregistrovaná/ý - Mařenka

včera 13:20

Neregistrovaná/ý - Gábina | 16.06.2018
Ahoj kde bych koupila nějaké dobré pěnové puzzle pro naše děti aby mohli lézt po zemi.Chci hlavně kvalitu.

Já jsem koupila dobré puzzle na stránce penovepuzzle.Je to česká firma,která vyrábí nezávadné věci.Je to kvalita a né žadná Asie.

Neregistrovaná/ý - Rebeka

včera 13:07

korytnačka | 19.06.2018
Prosím o radu, zda jste někdo nakupovali stavební materiál, zahradní nářadí či zahradní nábytek přes internet? Pořídili jsme si pozemek a chceme si tam zatím zřídit zahrádku. Manžel hraje hru sazka sportka a normálně si nedávno vsadil a pak jsme prošvihli losování. Koukla jsem se náhodně asi 4dny na to na https://vyhraj.com/sportka-kontrola-tiketu/ a světe div se, vyhrál !!! Nikdy jsem nevěřila, že by to mohlo postihnout i nás. Tak jsme si splnili sen a na zahrádce budeme časem stavět. Takže za Vaše tipy budu moc ráda. Díky moc

na kupovani po netu ano, ale zase všechno v rámci možnosti. Oblečení bych tam nikdy nekupovala, to si raději zajedu do obchodu-nákupního centra.Stavební materiál-nevím, bála bych se...

Prosím o radu, zda jste někdo nakupovali stavební materiál, zahradní nářadí či zahradní nábytek přes internet? Pořídili jsme si pozemek a chceme si tam zatím zřídit zahrádku. Manžel hraje hru sazka sportka a normálně si nedávno vsadil a pak jsme prošvihli losování. Koukla jsem se náhodně asi 4dny na to na https://vyhraj.com/sportka-kontrola-tiketu/ a světe div se, vyhrál !!! Nikdy jsem nevěřila, že by to mohlo postihnout i nás. Tak jsme si splnili sen a na zahrádce budeme časem stavět. Takže za Vaše tipy budu moc ráda. Díky moc

Neregistrovaná/ý - Tara

18.06.2018

Neregistrovaná/ý - Marlen | 10.06.2018
Také mi doporučili v lékárně koupit si www.alavis.cz je sice pro koně,ale zaručeně prej pomůže.Beru ho už dva měsíce a naprostá spokojenost.Kolena už nebolí

Objednala jsem se na konzultaci tak uvidím co mě řeknou... jen se bojím jak budu zvládat nějaký ten jídelníček

Neregistrovaná/ý - Judita

17.06.2018

kdo mi poradí kde koupit pěknou, barevnou a tematickou crossbody kabelku?

Neregistrovaná/ý - Sandra

17.06.2018

Neregistrovaná/ý - Máňa | 12.06.2018
Také ho používám a jsem z něj nadšená.

Taky jsem ho brala a kolena už mě nebolí.Jenom ta chuť byla hrozná.

Neregistrovaná/ý - Gábina

16.06.2018

Ahoj kde bych koupila nějaké dobré pěnové puzzle pro naše děti aby mohli lézt po zemi.Chci hlavně kvalitu.

Neregistrovaná/ý - Vlasta

15.06.2018

Neregistrovaná/ý - Janča | 15.06.2018
kupoval někdo z vás po netu krb? Jak vám ho dopravili domu?

pokud si zvolíš doporavu formou kurýra tak ti to dovezou. Kde ho chceš kupovat?

Neregistrovaná/ý - Janča

15.06.2018

kupoval někdo z vás po netu krb? Jak vám ho dopravili domu?

Neregistrovaná/ý - Anet

14.06.2018

Neregistrovaná/ý - Liběna | 09.06.2018
aha, a tak to bych byla možná i raději kdybych si od nich nechala udělat i tohle.. a mají někde nějaké ukázky jejich práce?

Jojo koukněte na stránky incatering na videa tam je uvidíte přímo v akci

Neregistrovaná/ý - Máňa

12.06.2018

Neregistrovaná/ý - Marlen | 10.06.2018
Také mi doporučili v lékárně koupit si www.alavis.cz je sice pro koně,ale zaručeně prej pomůže.Beru ho už dva měsíce a naprostá spokojenost.Kolena už nebolí

Také ho používám a jsem z něj nadšená.

Neregistrovaná/ý - Linda

11.06.2018

Neregistrovaná/ý - Tara | 07.06.2018
No problém je, že já se sebou něco dělám ale zatím je to bez efektu a žádné výsledky nevidím tak si říkám jestli nebude lepší obrátit se na odborníka :/ už jsem z toho nešťastná :(

V tom případě za sebe můžu určitě doporučit ten svět zdraví, mě moc pomohli

Neregistrovaná/ý - Marlen

10.06.2018

Neregistrovaná/ý - Frederika | 03.06.2018
tohle doporučuji vyzkoušet. Doporučil mi to i ortoped a pani v lekarně taky https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone

Neregistrovaná/ý - Liběna

09.06.2018

Neregistrovaná/ý - Anet | 29.05.2018
Tak všechno je o domluvě, nám zajistili i program a výzdobu

aha, a tak to bych byla možná i raději kdybych si od nich nechala udělat i tohle.. a mají někde nějaké ukázky jejich práce?

Neregistrovaná/ý - Tara

07.06.2018

Neregistrovaná/ý - Linda | 30.05.2018
Ahojky, pokud to nejde samo tak za sebe můžu doporučit.. Zhubla jsem za rok kolem 20kg... já tedy vážila dost.. tři těhotenství kila šla nahoru,nic jsem se sebou nedělala a ejhle... manžel se semnou rozvedl kvůli váze a to už pro mě byla poslední kapka a rozhodla jsem se se sebou něco dělat... ve světě zdraví v Brně mi moc pomohli k tomu abych se mohla opět dívat na svou štíhlou postavu do zrcadla,takže já opravdu vřele doporučuji

No problém je, že já se sebou něco dělám ale zatím je to bez efektu a žádné výsledky nevidím tak si říkám jestli nebude lepší obrátit se na odborníka :/ už jsem z toho nešťastná :(

Neregistrovaná/ý - Zuzka

04.06.2018

kde se dá výhodně koupit něco na odvodnění organizmu? Ted na léto to člověk potřebuje. URGENT!!

Neregistrovaná/ý - Frederika

03.06.2018

Neregistrovaná/ý - Jolana | 02.06.2018
kupujete tam i nějakou kloubní výživu? Která je nejlepší? Která pomáhá a ihned zabere?

tohle doporučuji vyzkoušet. Doporučil mi to i ortoped a pani v lekarně taky https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone

Neregistrovaná/ý - Jolana

02.06.2018

Neregistrovaná/ý - Madejová | 31.05.2018
v dnešní době je běžná věc, že se všechno možné nakupuje na internetu, dokonce už aji potraviny. Nemáte se čeho bát.

kupujete tam i nějakou kloubní výživu? Která je nejlepší? Která pomáhá a ihned zabere?

TESTOVÁNÍ: Vakuové mixování s Tefal Freshboost

Lilek s kuskusem

Lilek s kuskusem

12 hlasů
45min 306 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené se sýrem a rajčaty

9 hlasů
55min 562kJ 145 Kč

Nemáte rádi klasické zapečené brambory? Tyhle vám budo...

Grilovaná vepřová panenka

1 hlas
40min 865kJ 190 Kč

Vepřová panenka s medovou hořčici, rychlé, jednoduché a d...

Poradny

Loni jsem dostala výpověď, jsem v PN, dostanu PPM?

Dobrý den,jestliže jste výpověď od zaměstnavatele dostala Vy, pak dnem, kdy začala vaše pracovní ... Více

Loni jsem dala výpověď, jsem v PN, dostanu mateřskou?

Dobrý den,pracovní neschopnost prodlužuje pracovní poměr jen v případě, že zaměstnanec dostal výp... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vzbudíte touhu u osob opačného pohlaví. Tento týden také oplýváte šarmem, jaký se jen tak nevidí! Soustřeďte se především na své priority a neplýtvejte energií na ty, kteří za to nestojí. Nezadaní, mějte oči na stopk&aacu...

Více