Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Lady

26. 9. 2017

My zase pořídili už teď dárek na Vánoce, tady to vozítko http://www.steptwo.cz/step2-vozitko-buggy-whisper-modre/

Neregistrovaná/ý - Radka

26. 9. 2017

Neregistrovaná/ý - Zola | 30. 8. 2017
Ahojky,já moc nakupování přes internet neholduju to si radši zajedu do Freeportu na pořádné nákupy :))

Souhlasím s váma, nejlepší si věci pěkně prohlídnout zblízka a případně osahat. Do Freeportu jezdím taky ráda

Neregistrovaná/ý - ema

1. 9. 2017

Nakupuji v Lidlu, mají levné oblečení a je pěkné. Akorát v pondělí a ve čtvrtek to je docela boj, něco ukořistit. Některé ženy jsou jak smysluzbavené :) Hledám si to na netu. Moje oblíbená stránka je www.roboletaky.cz, kde je to elektronicky.

Neregistrovaná/ý - Zola

30. 8. 2017

Ahojky,já moc nakupování přes internet neholduju to si radši zajedu do Freeportu na pořádné nákupy :))

Neregistrovaná/ý - Monalisa

29. 8. 2017

Na internetu obleceni nekupuji. Vzdy vypada jinak nez na pc.nesedi barvy,velikosti ani materialy.vsimla jsem si to i u youtuberek ze jim malokdy sedi. A Nejdulezitejsi je aby spravne sedlo a kvalitni material,ktery se nevytahuje a nemacka.

Neregistrovaná/ý - Pavlušková

29. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Adrianka | 9. 8. 2017
Pokud je to ověřený eshop, nemusíš mít obavy tam něco kupovat. Existuje hodně dobrých eshopů s hračkami. Seženeš tam i hračky, které běžně v obchodech nemají. My máme rádi firmu StepTwo

Tak mě nadchl tady ten domeček s balkonem pro panenky ve slevě http://www.steptwo.cz/step2-domecek-pro-panenky-s-balkonem/

Neregistrovaná/ý - Mikaela

23. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 20. 8. 2017
No budu si dělat objednávku zítra tak jsem na to moc zvědavá

Mne chodí z ageo také objednávka maximálně na druhý den

Neregistrovaná/ý - Alžběta

21. 8. 2017

Ahoj všem :) Zajímalo by mě, zda je tu někdo, kdo nakupuje u Kravaťáka (nebo na jeho webu www.kravatak.cz)? Jeho nabídka nežehlivých košil Eterna se mi moc líbí, ale ráda bych znala ještě pár názorů... Děkuji!

Neregistrovaná/ý - Vanesa

20. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Anna | 16. 8. 2017
Na dodání si nemůžu už vůbec stěžovat,objednávka mi přijde vždycky do druhého dne od objednání

No budu si dělat objednávku zítra tak jsem na to moc zvědavá

Neregistrovaná/ý - Anna

16. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 15. 8. 2017
S dodáním jste u ageo taky spokojená?

Na dodání si nemůžu už vůbec stěžovat,objednávka mi přijde vždycky do druhého dne od objednání

Neregistrovaná/ý - Vanesa

15. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Anna | 13. 8. 2017
Kajlo za sebe můžu jenom doporučit, objednávám tu moc ráda

S dodáním jste u ageo taky spokojená?

Neregistrovaná/ý - Anna

13. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Kajla | 9. 8. 2017
Nakupování na internetu zbožňuju. Je to rychlý, bez tlačení se mezi lidma v obchodě který vám funěj za krk :D a hlavně pohodlný protože mi přijde objednávka vždycky až domů. Jinak momentálně jsem objevila tuto internetovou drogerii https://www.ageo.cz/

Kajlo za sebe můžu jenom doporučit, objednávám tu moc ráda

Neregistrovaná/ý - Dona

11. 8. 2017

Kde objednáváte clip in?

Neregistrovaná/ý - Kajla

9. 8. 2017

Nakupování na internetu zbožňuju. Je to rychlý, bez tlačení se mezi lidma v obchodě který vám funěj za krk :D a hlavně pohodlný protože mi přijde objednávka vždycky až domů. Jinak momentálně jsem objevila tuto internetovou drogerii https://www.ageo.cz/

Neregistrovaná/ý - Adrianka

9. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Pavlušková | 8. 8. 2017
Dobrý den dámy. Mám dotaz na nákup hraček pro děti a to přes internetové eshopy. Našla jsem na internetu moc hezké hračky a také dost velké. :D Ale mám obavy toto kupovat přes internet.

Pokud je to ověřený eshop, nemusíš mít obavy tam něco kupovat. Existuje hodně dobrých eshopů s hračkami. Seženeš tam i hračky, které běžně v obchodech nemají. My máme rádi firmu StepTwo

Neregistrovaná/ý - Pavlušková

8. 8. 2017

Dobrý den dámy. Mám dotaz na nákup hraček pro děti a to přes internetové eshopy. Našla jsem na internetu moc hezké hračky a také dost velké. :D Ale mám obavy toto kupovat přes internet.

Neregistrovaná/ý - Rikyta

27. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Karla Kotíková | 7. 2. 2017
Teď se blíží Valentýn. Mrkla jsem na stránky www.azluxus.cz a maj tam krásné pánské hodinky pro muže i neodolatelné řetízky pro muže.

Nechávala sem si ztadyma poslat kolo a bylo to všechno úplně vpořádku, já mám stímto obchodem už delší zkušenost a velmi dobrou

Laugher

14. 2. 2017

www.outletexpert.cz

Neregistrovaná/ý - Karla Kotíková

7. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Leona | 29. 8. 2016
čauky najde se někdo kdo si kupoval kolo přes internet? A máte zkušenost s tímto obchodem http://www.bikegallery.cz/

Teď se blíží Valentýn. Mrkla jsem na stránky www.azluxus.cz a maj tam krásné pánské hodinky pro muže i neodolatelné řetízky pro muže.

Neregistrovaná/ý - Maruška

1. 2. 2017

Máte nějaký tip na dobrou knihu - mě pobavila e-kniha Deník praštěné 4cátnice těším se na vaše tipy na nějakou dobrou knihu - ideálně e-knihu, nejsou tak drahé

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

Vepřová kýta v bylinkách

Vepřová kýta v bylinkách

15 hlasů
1h a 50min 692 kJ 195 Kč

Nejčtenější články

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect Clinic

TESTOVÁNÍ: Omládněte i bez skalpelu s Perfect C...

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využijte exkluzivní nabídky k odkupu

Nestala jste se testerkou mixéru Catler? Využij...

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se na naše tipy

Hledáte zajímavý dárek pro muže? Podívejte se n...

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak je využijete vy?

Nanotechnologie pomáhají v běžném životě. Jak j...

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent KIDS

TESTOVÁNÍ: Pečujte o dětské zoubky s Herbadent ...

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k životní rovnováze

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Jak jsem se projedla k živo...

Tip na oběd

Rozmarýnové medailonky

14 hlasů
2h a 5min 485kJ 276 Kč

,Mořská růže‘ – znamená v překladu jméno této byliny z...

Ryby z balíčku

6 hlasů
1h a 10min 595kJ 220 Kč

Ryby pečené v pečicím papíru.

Poradny

Která náhradní doba se mi započítá na podporu?

Dobrý den, stejně jako se nárok na podporu v nezaměstnanosti posuzuje z ukončeného zaměstnání, t... Více

Otec mi zemřel, žiji sám, na jaké dávky mám nárok?

Dobrý den, jestliže jste nezaopatřeným dítětem (studiem se připravujete na budoucí povolání) a p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pamatujte, že tak jako má – podle českého přísloví – každá mince dvě strany, tak i za každým problémem stojí více vysvětlení a více motivů. Občas máte tendenci na věci nahlížet jen svým okem, aplikujete na ně své postoje. A to je ...

Více