Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Alice

4. 12. 2019

Neregistrovaná/ý - Markéta | 1. 12. 2019
Dělají se montáže i výnosy. Když mi volal pracovník přepravy ohledně doručení tak jsem se sním na těchto věcech dohodla

Já sem se Scontem taky moc spokojená. Objednala sem si tu kuchyňskou linku. Tu mi přivezli i smontovali

Neregistrovaná/ý - Mikiska

3. 12. 2019

Letos sem dárky objednávala na netu poprvé a nejspokojenější jsem s batohy z Nejkufry

Neregistrovaná/ý - Markéta

1. 12. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 5. 11. 2019
A dělají tady i montáže nábytku? Nemůžu to najít ale já i muž sme docela antitalenti na tohle a bojím se že pokud objednám nábytek a nikdo nám ho nesmontuje tak nám budou doma ležet pouze prkna a hřebíky :D

Dělají se montáže i výnosy. Když mi volal pracovník přepravy ohledně doručení tak jsem se sním na těchto věcech dohodla

Neregistrovaná/ý - Majka

30. 11. 2019

Dobrý den všem :) Holky - proteinová dieta? Ano nebo ne? Pro a proti? Jak se na tuto dietu tváříte vy?

Neregistrovaná/ý - Mariana

14. 11. 2019

Chtěla bych dětem objednat k Vánocům nějaké pěkné dětské batůžky .. Máte tip na eshop? Nemám čas nikam chodit vybírat, takže letos komplet všechno objednávám. O to víc ale zjišťuji jak je kdo spokojený kde at nekoupím zajíce v pytli

Neregistrovaná/ý - Dáša

5. 11. 2019

Neregistrovaná/ý - Markéta | 28. 10. 2019
Já normálně na netu neberu nábytek, kupuju radši osobně na prodejnách ale se scontem mám výbornou zkušenost s prodejnou v Brně i s eshopem

A dělají tady i montáže nábytku? Nemůžu to najít ale já i muž sme docela antitalenti na tohle a bojím se že pokud objednám nábytek a nikdo nám ho nesmontuje tak nám budou doma ležet pouze prkna a hřebíky :D

Neregistrovaná/ý - Bára

1. 11. 2019

Jé tak ta je fakt moc pěkná, ještě se podívám a asi jí tam vyberu

Neregistrovaná/ý - Markéta

28. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 6. 10. 2019
Objednváte na internetu nábytek? https://www.sconto.cz

Já normálně na netu neberu nábytek, kupuju radši osobně na prodejnách ale se scontem mám výbornou zkušenost s prodejnou v Brně i s eshopem

Neregistrovaná/ý - Karin

28. 10. 2019

Mikrovahy neznám, ale už jsme se dívala na web. Hodila by se mi osobní multifunkční váha.

Neregistrovaná/ý - Berta

27. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Erika | 25. 10. 2019
Myslela jsem, že stačí jíst ryby a kvasnice. Nestačí, proto si doplňuji déčko Vigantolvitem.

Taky jsem si myslela, že vitamín D doplním potravinami a sluničkem.

Neregistrovaná/ý - Erika

25. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Brigita | 20. 10. 2019
Já si vitamín D doplňuji z důvodu řídnutí kostí, byl mě taky doporučen Vigantolvit.

Myslela jsem, že stačí jíst ryby a kvasnice. Nestačí, proto si doplňuji déčko Vigantolvitem.

Neregistrovaná/ý - Bára

21. 10. 2019

Ahojky kde jste kupovali svým dětem aktovku do první třídy? Asi by se mi líbil nejvíce nějaký set, aby to dcerce ladilo

Neregistrovaná/ý - Brigita

20. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Majda | 6. 10. 2019
Mám s ním dobrou zkušenost v období zimních měsíců kdy je sluneční svit méně intenzivní jako v létě. Chci, aby mě správně fungoval imunitní systém.

Já si vitamín D doplňuji z důvodu řídnutí kostí, byl mě taky doporučen Vigantolvit.

Neregistrovaná/ý - Klára

16. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 7. 10. 2019
Za sebe můžu doporučit, díky vigantolvitu mám lepší imunitu a zuby

Ahoj mám to stejně, co sem začala brát Vigantolvit tak s imunitou jsem na tom o 100% líp než předtím

Markule

10. 10. 2019

Dobrý den, tak se nám zase blíží Vánoce a tak mě napadlo objednat voucher na nákup věcí na prodloužení vlasů. Dáte mi nějaké tipy, kde objednat?

Neregistrovaná/ý - Dominika

7. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 5. 10. 2019
Máte zkušenost s doplňkem stravy Vigantolvit?

Za sebe můžu doporučit, díky vigantolvitu mám lepší imunitu a zuby

Neregistrovaná/ý - Dáša

6. 10. 2019

Objednváte na internetu nábytek? https://www.sconto.cz

Neregistrovaná/ý - Majda

6. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 5. 10. 2019

Mám s ním dobrou zkušenost v období zimních měsíců kdy je sluneční svit méně intenzivní jako v létě. Chci, aby mě správně fungoval imunitní systém.

Neregistrovaná/ý - Irena

6. 10. 2019

Neregistrovaná/ý - Irena | 29. 9. 2019
Váhy si musím prohlídnout a vyzkoušet, takže nakupuji v obchodě.

Ano, bavíme se o nakupování všemožných váh na www.mikrovahy.cz.

Neregistrovaná/ý - Veronika

5. 10. 2019

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Řízky s omáčkou

Řízky s omáčkou

5 hlasů
50min 869 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Losos v petrželce

6 hlasů
45min 419kJ 235 Kč

Pečený losos s rajčaty a žampióny.

Telecí guláš s pórkem

0 hlasů
2h a 25min 361kJ 230 Kč

Telecí maso je považováno za dietní , je měkčí a šťavnat...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více