Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Mirka

18. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Hladká | 12. 1. 2019
Taky ho používám... zatím mi od rýmy pokaždé pomohl

Za jakou dobu po stříknutí toho nasivinu cítíte úlevu?

Neregistrovaná/ý - Klára

18. 1. 2019

Zdravím, nevím kde, pro manžela koupit kvlatní spodní prádlo? Poradíte mi nějaké tipy, nemám vůbec žadné nápady. Díky za radu.

Neregistrovaná/ý - Lída

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Majda | 11. 1. 2019
A kde si ty trika objednáváte? Přece obyčejné triko bez potisku koupíte kdekoliv.

Majdo, zkuste se podívat na www.cistytriko.cz. Najdete tam spoustu jiných věcí než trika. Ale jinak oblečení včetně triček od nich perfektně sedí.

Neregistrovaná/ý - Jana

15. 1. 2019

Našla bych tu někoho prostorově výraznějšího a poradil by mi kde nakupuje nějaké kvalitnější oblečení, co se na nás hnedka nevytahá ? :)

Neregistrovaná/ý - Mirek

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jana | 4. 1. 2019
Opravdu? kde jste koupil odlehčená kola?

Koupil jsem dětské odlehčené kolo Woom, mají i dětská odlehčená kola Frog, prodávají je v https://www.cyklospeciality.cz/, kola vypadají opravdu velice dobře a rozdíl ve váhách oproti jiným dětským kolům, je fakt znatelný.

Neregistrovaná/ý - Eliška

15. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Nikol | 10. 1. 2019
Ahojky, Eliško osobně je možnost koupit u nich v salonu, v Brně. Jinak vlásky od nich objednávám už dlouho a zatím mě nikdy nezklamaly

Takže je nemusím předem objednávat, a můžu si je tam vybrat až na místě? ...to je super.. a v tom salonu jste už byla někdy?

Neregistrovaná/ý - Viktorie

14. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Milada | 9. 1. 2019
Objednáváte na internetu erotické pomůcky?

Nemám problém objednávat tyto věci na internetu.. Dobrou zkušenost mám s e-kondomy. Tam je velký výběr

Neregistrovaná/ý - Hladká

12. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Kavačová | 9. 1. 2019
Kupuju si ten nasivin sensitive pro děti od 6ti let a dospělé

Taky ho používám... zatím mi od rýmy pokaždé pomohl

Neregistrovaná/ý - Majda

11. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Zuzana | 20. 12. 2018
Já kupuji oblečení, které mám vyzkoušené a vím, že mi sedne. Třeba trika si objednávám čisté bez potisků.

A kde si ty trika objednáváte? Přece obyčejné triko bez potisku koupíte kdekoliv.

Neregistrovaná/ý - Nikol

10. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Eliška | 1. 1. 2019
Objednáváte clip in na internetu? Kupoval už někdo v Hotstyle? Četla jsem že je možnost vybrat u nich osobně,máte zkušenost?

Ahojky, Eliško osobně je možnost koupit u nich v salonu, v Brně. Jinak vlásky od nich objednávám už dlouho a zatím mě nikdy nezklamaly

Neregistrovaná/ý - Domča P.

10. 1. 2019

Ahoj, no doporučeních je tu plno. Já mám zkušenost s cellbes.cz . Objevila to nedávno moje sestra a už tam objednává i mamka. Mají hezký výběr, spoustu slevových akcí a dokonce i sekci bytových doplňků. Doporučuji:)

Neregistrovaná/ý - Milada

9. 1. 2019

Objednáváte na internetu erotické pomůcky?

Neregistrovaná/ý - Kavačová

9. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Bára | 6. 1. 2019
Používáte ten klasický nebo nasivin sensitive?

Kupuju si ten nasivin sensitive pro děti od 6ti let a dospělé

Neregistrovaná/ý - Kája

6. 1. 2019

Milé dámy, mám na vás dotaz. Potřebuji si koupit něco na zlepšení kvality vlasů. Mám je dost slabé, bez života. Docela mě zaujal mořský kolagen https://www.collalloc.com/cs. Vaše zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Bára

6. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Kavačová | 4. 1. 2019
Dobrý den. Já používám sprej Nasivin už nějaký ten rok když mě chytne rýma a jsem spokojená

Používáte ten klasický nebo nasivin sensitive?

Neregistrovaná/ý - Jana

4. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Mirek | 3. 1. 2019
Já jsem koupil velice kvalitní dětská odlehčená kola pro oba své rošťáky, divil jsem se, kolik obyčejná kola normálně váží. Já jsem sehnal pro toho menšího kolo, které váží jen 6 kg.

Opravdu? kde jste koupil odlehčená kola?

Neregistrovaná/ý - Kavačová

4. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Vaníková | 2. 1. 2019
Používáte na rýmu nasivin?

Dobrý den. Já používám sprej Nasivin už nějaký ten rok když mě chytne rýma a jsem spokojená

Neregistrovaná/ý - Zdeňka

4. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Aneta | 2. 1. 2019
Také jste tu pořizovala mixér nějaký?

Objednávala jsem tu Elektrický mixér Lineo

Neregistrovaná/ý - Bonys

3. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marta | 1. 1. 2019
Objednává si někdo tento doplněk stravy? https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Zdravím. Za sebe neobjednávám, dostala jsem balení k ježíškovi jelikož mám nedostatek déčka. Takže beru krátce ale zatím sem spokojená. Tobolky jsou malé,dobře se mi polykají tak je to super

Neregistrovaná/ý - Simis

3. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Julie | 31. 12. 2018
Objednáváte jídlo na internetu? Jste spokojení? Kdyžtak prosím o tip odkud objednáváte a je to ok všechno, děkuju

Ahojky, objednávám úplně s klidem na rohlíku, a doteď spokojenost absolutní. Nedávno jsem brala tyto džemy https://www.rohlik.cz/hledat/Relax%20z%20ovoce a můžu teda jenom doporučit.

Bolesti v podbřišku. Jak je řešit a kdy vyhledat raději l...

Salát s kuřecím masem

Salát s kuřecím masem

2 hlasy
1h a 15min 807 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rýžový salát s mrkví

8 hlasů
45min 630kJ 50 Kč

Lehký salát z rýže, mrkve a cukety.

Studená cuketová polévka

9 hlasů
50min 583kJ 85 Kč

Rychlá, zdravá a chutná studená polévka.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více