Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Evica

01.12.2018

Nevíte kde koupit kvalitní dětskou helmu na kolo a jiné cyklo doplňky?

Neregistrovaná/ý - Maruška

01.12.2018

Rozhodla jsem se doplnit zásoby do lékárničky, ať máme veškeré potřebné dostupné léky doma k dispozici... teď váhám co koupit na rýmu... máte zkušenost s některým ze sprejů, nebo se sirupem Nasivin? https://www.pilulka.cz/nasivin

Neregistrovaná/ý - Marcela

01.12.2018

Nevíte kde se prodávají poukazy na zážitky? například na bungee, nebo let balonem? chtěla bych to pro přítele na vánoce.

Neregistrovaná/ý - Jana

01.12.2018

Holky poradíte mi prosím, kde koupit pěkné svatební šaty?

Neregistrovaná/ý - Vendy

29.11.2018

Neregistrovaná/ý - Mikulicová | 22.11.2018
Které možné programy je možno ve Světě zdraví podstoupit??

Tady se můžete na programy podívat a pročíst si i co obsahují https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

Neregistrovaná/ý - Pája

29.11.2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 27.11.2018
Kde jste sadu hrnců objednávala?

Objednávala jsem na kulině https://www.kulina.cz/

Neregistrovaná/ý - Milada

27.11.2018

Neregistrovaná/ý - Pája | 25.11.2018
Na internetu objednávám když potřebuji, nerada chodím po obchodech toto je pro mě pohodlnější. Co se týče kuchyňského náčiní, tak sem nedávno objednávala sadu hrnců a absolutní spokojenost

Kde jste sadu hrnců objednávala?

Neregistrovaná/ý - Barča

26.11.2018

Jaké máte zkušenosti s nakupováním spodního prádla ? Kde ho nakupujete a není třeba problém s výměnou ?

ElaKrej

26.11.2018

Já mám hrozně ráda Asos, je tam všechno a má kvalitní materiály. A pak kliasika Hm, Zara, Mango atd...

Neregistrovaná/ý - Sabina

25.11.2018

ten Alavis je parádní, po půl roce bolest odešla, měla jsem k němu velkou důvěru, když není z chemie ale čistě přírodní

Neregistrovaná/ý - Zdena

25.11.2018

Neregistrovaná/ý - Eva | 19.11.2018
Děkuji, objednala jsem si dnes tuto sadu https://www.clipinhair.cz/258-clip-in-vlnite-vlasy-prave-lidske-remy-53cm-stredne-hneda.html

Vypadá to moc dobře, tak budu moc ráda když dáte vědět jak jste spokojená až vám přijdou :)

Neregistrovaná/ý - Pája

25.11.2018

Neregistrovaná/ý - Milada | 23.11.2018
Objednáváte kuchyňské doplňky včetně nádobí na internetu?

Na internetu objednávám když potřebuji, nerada chodím po obchodech toto je pro mě pohodlnější. Co se týče kuchyňského náčiní, tak sem nedávno objednávala sadu hrnců a absolutní spokojenost

Neregistrovaná/ý - Milada

23.11.2018

Objednáváte kuchyňské doplňky včetně nádobí na internetu?

Neregistrovaná/ý - Mikulicová

22.11.2018

Neregistrovaná/ý - Vendy | 18.11.2018
Na tu jednorázovou konzultaci jsem se já asi před rokem taky objednávala a tak mě to zaujalo že jsem potom podstoupila roční program. Nyní ho mám za sebou a jsem o 20kg lehčí díky světu zdraví, můžu jenom doporučit, za mě skvělá zkušenost ...teď si poctivě projíždím i ty jejich recepty a vařím podle nich

Které možné programy je možno ve Světě zdraví podstoupit??

Neregistrovaná/ý - Eva

19.11.2018

Neregistrovaná/ý - Zdena | 15.11.2018
Vždycky mi z tadyma přišla objendávka do těch 24 hodin:)

Děkuji, objednala jsem si dnes tuto sadu https://www.clipinhair.cz/258-clip-in-vlnite-vlasy-prave-lidske-remy-53cm-stredne-hneda.html

Neregistrovaná/ý - Dáša

18.11.2018

Doporučíte nějaký kvalitní doplněk na doplnění vitamínu D ?

Neregistrovaná/ý - Vendy

18.11.2018

Neregistrovaná/ý - Hanáková | 01.11.2018
Aha no tak to by bylo přesně něco pro mě... Hned se na tu konzultaci objednám a potom uvidíííím jak to bude, děkuji vám moc

Na tu jednorázovou konzultaci jsem se já asi před rokem taky objednávala a tak mě to zaujalo že jsem potom podstoupila roční program. Nyní ho mám za sebou a jsem o 20kg lehčí díky světu zdraví, můžu jenom doporučit, za mě skvělá zkušenost ...teď si poctivě projíždím i ty jejich recepty a vařím podle nich

Neregistrovaná/ý - Barbora

17.11.2018

Neregistrovaná/ý - Nela | 16.11.2018
Právě že zkušenost už mám, proto jsem tu vzala i ten batoh. Kdysi sme tu s manželem objednávali cestovní kufr a věrně nám slouží doteď,stále v perfektním stavu, takže zkušenost předešlá z eshopu je super a tato nová také. Věřím tomu že batoh bude sloužit stejně dlouho jako kufr

Hezké batohy mají i na www.cistytriko.cz :) záleží jaký typ a styl konkrétně sháníš, ale mají jich tam dost :)

Neregistrovaná/ý - Nela

16.11.2018

Neregistrovaná/ý - Gábina | 09.11.2018
Neli děkuju za inspiraci, batoh je moc krásný... taky bych pro muže nějaký potřebovala sehnat.... Mají tu kvalitní batohy? Máte už nějakou zkušenost z dřívějška s tímto eshopem?.... Jinak mám zatím jen dárky pro děti, nějaké hračky... ještě mi toho ale spoustu zbývá... :/

Právě že zkušenost už mám, proto jsem tu vzala i ten batoh. Kdysi sme tu s manželem objednávali cestovní kufr a věrně nám slouží doteď,stále v perfektním stavu, takže zkušenost předešlá z eshopu je super a tato nová také. Věřím tomu že batoh bude sloužit stejně dlouho jako kufr

Neregistrovaná/ý - Zdena

15.11.2018

Neregistrovaná/ý - Eva | 07.11.2018
Ahoj,za jak dlouho odtud ti přidjou vlásky po objednání?

Vždycky mi z tadyma přišla objendávka do těch 24 hodin:)

x

Smíchejte zázvor s rýží a připravte se na divokou noc

Květák s dýňovými semínky

Květák s dýňovými semínky

10 hlasů
30min 1959 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Treska na fenyklu

9 hlasů
35min 258kJ 160 Kč

Ryba připravená dietně.

Pikantní hovězí guláš

10 hlasů
55min 445kJ 170 Kč

Hovězí guláš zahuštěný chlebem.

Poradny

Sníží mi kvůli nemocenské přídavek na dítě?

Dobrý den,podmínky výplaty přídavku na dítě upravují § 17 - 19 zákona o státní sociální podpoře. ... Více

Mám vyčerpat dovolenou po MD nebo až po RD?

Dobrý den,k variatně 1: Pokud si po ukončení MD požádáte o čerpání řádné dovolené, během dovolené... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden budete mít opravdu velké štěstí. Splní se vám dlouho očekávané přání! Radost bude veliká a užijete si ji po právu. Nebojte se trochu provětrat peněženku a pozvat své přátele a blízké na pořádnou oslavu. Rozhod...

Více