Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Verča

30.04.2019

Neregistrovaná/ý - Božena | 29.04.2019
Ahoj kde kupujete parfémy a různou kosmetiku?

Nakupuji tyhle věci už jenom na notino a jsem velice spokojená

Neregistrovaná/ý - Lilianna

29.04.2019

No, to by bylo skvělý, protože pokud psovi něco nevoní, tak to prostě nesní. A to je většinou problém právě u léků... Tak já doufám, že teda ten Canvit chondro by mohl pozřít, no. Je to voňavý po játrech, že?

Neregistrovaná/ý - Božena

29.04.2019

Ahoj kde kupujete parfémy a různou kosmetiku?

Neregistrovaná/ý - Terisek

29.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jurková | 19.04.2019
Češete ty clip in i nějakým tím spešl kartáčem nebo používáte normální hřeben?

Objednala sem si přes clipinhair speciální kartáč na prodloužené vlasy. Krásně se sním pročesávají

Neregistrovaná/ý - Ema

28.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 26.04.2019
Cenu oni na stránkách nemají, alespoň já sem taky nenašla. Ale mě sdělil veškeré info ohledně výnosů i montáží pracovník přepravní společnosti

Aha tak děkuji moc a ten pracovník vám teda po objednání nábytku volal?

Neregistrovaná/ý - Jaruška

26.04.2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 24.04.2019
Děkuju a nevíte kde se dozvím cenu? Ať hledám jak hledám nemůžu nikde najít kolik stojí montáže nebo výnosy....

Cenu oni na stránkách nemají, alespoň já sem taky nenašla. Ale mě sdělil veškeré info ohledně výnosů i montáží pracovník přepravní společnosti

Neregistrovaná/ý - Ema

24.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 19.04.2019
Jo montáž mi pracovník přepravní společnosti nabízel, ale využila jsem jen výnosu. Smontovali sme si to sami. Ale dělají montáže

Děkuju a nevíte kde se dozvím cenu? Ať hledám jak hledám nemůžu nikde najít kolik stojí montáže nebo výnosy....

Neregistrovaná/ý - Jurková

19.04.2019

Neregistrovaná/ý - Terisek | 16.04.2019
Odtud si objednávám clip in sady k prodloužení, můžu jenom doporučit

Češete ty clip in i nějakým tím spešl kartáčem nebo používáte normální hřeben?

19.04.2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 15.04.2019
Jaruško dělají i montáže nábytku?

Jo montáž mi pracovník přepravní společnosti nabízel, ale využila jsem jen výnosu. Smontovali sme si to sami. Ale dělají montáže

Neregistrovaná/ý - Sabina

16.04.2019

Neregistrovaná/ý - Marie | 10.04.2019
Sabino vloni sme si od Kružíka nechávali namontovat také předokení rolety, firmu můžu jenom doporučit

Jaké ty rolety jste si nechala namontovat, nedokážu se rozhodnout?

Neregistrovaná/ý - Terisek

16.04.2019

Neregistrovaná/ý - Zdena | 09.04.2019
Jukněte sem https://www.clipinhair.cz/faq.php Je tam spousta užitečných informací ohledně clip in

Odtud si objednávám clip in sady k prodloužení, můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Ema

15.04.2019

Neregistrovaná/ý - Jaruška | 09.04.2019
Objednávala sem obývací stěnu ve Scontu a určitě tu v budoucnu objednám znovu nějaký nábytek když bude potřeba. Stěna je bezvadná. Nestála moc, a je kvalitní

Jaruško dělají i montáže nábytku?

Neregistrovaná/ý - Marie

10.04.2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 01.04.2019
Co říkáte na venkovní rolety?? Našla jsem tady provedení které se mi moc líbí https://www.kruzik.cz/ máte zkušenost s firmou?

Sabino vloni sme si od Kružíka nechávali namontovat také předokení rolety, firmu můžu jenom doporučit

Neregistrovaná/ý - Zdena

09.04.2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 27.03.2019
Možná mám hloupý dotaz, ale co znamená to remy??

Jukněte sem https://www.clipinhair.cz/faq.php Je tam spousta užitečných informací ohledně clip in

09.04.2019

Neregistrovaná/ý - Ema | 31.03.2019
Máte nábytek ze sconta? Jste spokojení s kvalitou?

Objednávala sem obývací stěnu ve Scontu a určitě tu v budoucnu objednám znovu nějaký nábytek když bude potřeba. Stěna je bezvadná. Nestála moc, a je kvalitní

Neregistrovaná/ý - Bibbi

05.04.2019

Ahojky, prosím o vaše názory... Jednak teda na proteinovou dietu vůbec a pak taky konrétně na dietu https://www.prodietix.cz/. Držel někdo z vás tuto dietu? A pokud ano, jak jste byly spokojeny s jejich účinky?

Neregistrovaná/ý - Iveta

01.04.2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 30.03.2019
Na vigantolvit.cz je vypsané komu např. může chybět vitamín d. S jistotou to samozdřejmě řekne lékař

U nás bereme doplněk vigantolvit celá rodina, za mě obrovská spokojenost s tím

01.04.2019

Objednávala sem minulý týden na netu džemy relax. Dneska sme otevřeli sklenici jahodové a je to úplná lahoda!! Můžu jenom doporučit,na chuť vynikající

Neregistrovaná/ý - Sabina

01.04.2019

Co říkáte na venkovní rolety?? Našla jsem tady provedení které se mi moc líbí https://www.kruzik.cz/ máte zkušenost s firmou?

Neregistrovaná/ý - Hajdy

01.04.2019

Ahoj prodlužujete vlásky metodou clip in? Máte odtud nějaké sady? https://www.hotstyle.cz/

TESTOVÁNÍ: Steam mop plochý XXL Power lines od Viledy

Pečená kachna se zelím

Pečená kachna se zelím

23 hlasů
2h a 30min 780 kJ 233 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí placičky

16 hlasů
45min 868kJ 160 Kč

Recept na placičky z mletého kuřecího masa.

Rozmarýnové medailonky

17 hlasů
2h a 5min 485kJ 276 Kč

,Mořská růže‘ – znamená v překladu jméno této byliny z...

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více