Diskuse na téma nakupování na internetu

15. 11. 2013 | Prosím o radu

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Hanička 22.05.2018

Zkusím abecedu, ta se neztratí. Lepší než ji mít jen pověšenou na zdi. :) Nebude to naposledy co budu objednávat na eshopu Pěnové puzzle.

Lara 23.05.2018

Doporučuji k pěnovým kobercům ty zaoblené kraje. Vypadá to moc pěkně.

Tara 28.05.2018

Hubli jste s odborníkem někdo? https://www.svet-zdravi.cz/ Kolik se vám podařilo dát kg dolů a za jakou dobu?

Linda Tara 30.05.2018

Ahojky, pokud to nejde samo tak za sebe můžu doporučit.. Zhubla jsem za rok kolem 20kg... já tedy vážila dost.. tři těhotenství kila šla nahoru,nic jsem se sebou nedělala a ejhle... manžel se semnou rozvedl kvůli váze a to už pro mě byla poslední kapka a rozhodla jsem se se sebou něco dělat... ve světě zdraví v Brně mi moc pomohli k tomu abych se mohla opět dívat na svou štíhlou postavu do zrcadla,takže já opravdu vřele doporučuji

Tara Linda 07.06.2018

No problém je, že já se sebou něco dělám ale zatím je to bez efektu a žádné výsledky nevidím tak si říkám jestli nebude lepší obrátit se na odborníka :/ už jsem z toho nešťastná :(

Linda Tara 11.06.2018

V tom případě za sebe můžu určitě doporučit ten svět zdraví, mě moc pomohli

stelinka 29.05.2018

když jsme u toho nakupování po netu, kupujete tam někdo i přípravky na podporu mužské erekce? který eshop se v tomto oplatí navštívit

Kateřina 29.05.2018

někdo se zkušenostmi s eshopem supererekce.com?

Marie Anna 31.05.2018

je tu někdo kdo přes internet-eshop, nakupuje potravinové doplňky, vitamíny a výživu?

Madejová Marie Anna 31.05.2018

v dnešní době je běžná věc, že se všechno možné nakupuje na internetu, dokonce už aji potraviny. Nemáte se čeho bát.

Jolana Madejová 02.06.2018

kupujete tam i nějakou kloubní výživu? Která je nejlepší? Která pomáhá a ihned zabere?

Frederika Jolana 03.06.2018

tohle doporučuji vyzkoušet. Doporučil mi to i ortoped a pani v lekarně taky https://www.alavis.cz/cs/15-pro-kone

Marlen Frederika 10.06.2018

Také mi doporučili v lékárně koupit si www.alavis.cz je sice pro koně,ale zaručeně prej pomůže.Beru ho už dva měsíce a naprostá spokojenost.Kolena už nebolí

Máňa Marlen 12.06.2018

Také ho používám a jsem z něj nadšená.

Sandra Máňa 17.06.2018

Taky jsem ho brala a kolena už mě nebolí.Jenom ta chuť byla hrozná.

Tara Marlen 18.06.2018

Objednala jsem se na konzultaci tak uvidím co mě řeknou... jen se bojím jak budu zvládat nějaký ten jídelníček

Milada Tara 20.06.2018

Taro hubla jsem se světem zdraví také, a zezačátku mi hodně pomáhal poradce ze světa zdraví, motivoval mě ale dalo se to zvládnout, ten jídelníček nebyl nijak drastický :)

Tara Milada 24.06.2018

Vážně ne? a musela jste nějaká jídla úplně vynechat?

Milada Tara 26.06.2018

Vynechat sem úplně nemusela nic:)

Plicková Milada 28.06.2018

Můžu se zeptat co všechno ten hubnoucí program zahrnuje? Mám na mysli co všechno bylo třeba dodržovat kromě toho jídelníčku nějakého?

Zuzka 04.06.2018

kde se dá výhodně koupit něco na odvodnění organizmu? Ted na léto to člověk potřebuje. URGENT!!

Janča 15.06.2018

kupoval někdo z vás po netu krb? Jak vám ho dopravili domu?

Vlasta Janča 15.06.2018

pokud si zvolíš doporavu formou kurýra tak ti to dovezou. Kde ho chceš kupovat?

Gábina 16.06.2018

Ahoj kde bych koupila nějaké dobré pěnové puzzle pro naše děti aby mohli lézt po zemi.Chci hlavně kvalitu.

Mařenka Gábina 20.06.2018

Já jsem koupila dobré puzzle na stránce penovepuzzle.Je to česká firma,která vyrábí nezávadné věci.Je to kvalita a né žadná Asie.

Judita 17.06.2018

kdo mi poradí kde koupit pěknou, barevnou a tematickou crossbody kabelku?

Prosím o radu, zda jste někdo nakupovali stavební materiál, zahradní nářadí či zahradní nábytek přes internet? Pořídili jsme si pozemek a chceme si tam zatím zřídit zahrádku. Manžel hraje hru sazka sportka a normálně si nedávno vsadil a pak jsme prošvihli losování. Koukla jsem se náhodně asi 4dny na to na https://vyhraj.com/sportka-kontrola-tiketu/ a světe div se, vyhrál !!! Nikdy jsem nevěřila, že by to mohlo postihnout i nás. Tak jsme si splnili sen a na zahrádce budeme časem stavět. Takže za Vaše tipy budu moc ráda. Díky moc*5*

Rebeka korytnačka 20.06.2018

na kupovani po netu ano, ale zase všechno v rámci možnosti. Oblečení bych tam nikdy nekupovala, to si raději zajedu do obchodu-nákupního centra.Stavební materiál-nevím, bála bych se...

Anežka 20.06.2018

Ahoj kde bych koupila nějakou dobrou termotašku.Příští měsíc letíme k moři a já bych potřebovala sebou nějakou dobrou kabelu na jídlo k vodě.

Alena Anežka 21.06.2018

Já jsem si koupila letos do chorvatska dobrou termotašku na inteligenti-termoska.Má ji moje kamarádka už dlouho a je s ní moc spokojená.Vyrábějí ji v Německu a dávají na ni velkou záruku.

Patricie Alena 24.06.2018

Mě ji koupil minulý rok manžel,když jsme letěli do Itálie.Krásně v ní vydrží nápoje studené u vody.Beru si ji vždy v létě,když jedeme někam k vodě.

Holešková 02.07.2018

Prodlužujete vlasy? Je lepší objednat na internetu nebo koupit někde osobně?...Narazila jsem na eshop Hotstyle kde se mi líbí výběr jaký mají, tak kdyby měl někdo zkušenost budu také ráda za info děkuji

Čadová Holešková 04.07.2018

Těžko říct co je lepší... já raději objednávám. Hotstyle můžu doporučit...příčesky co mám odtud jsou kvalitní

Holešková Čadová 13.07.2018

Děkuji a které objednáváte, dívala jsem se že mají z pravých lidských vlasů a japonský kanekalon

Čadová Holešková 17.07.2018

Objednávám si clip in z lidských vlasů :)

Míša Čadová 20.07.2018

Jak dlouho vám clip in tak vydrží cca?

Lada 09.07.2018

Má někdo zkušenost s batohy od thebagu? Konkrétně s ergbagem?

Jarka Lada 20.07.2018

Jejich batohy do školy znám. Syn ho má už třetím rokem a pořád je v pořádku.

Lada Jarka 22.07.2018

Ten ergobag mě zaujal přestože je dražší. Ale na druhou stranu evidentně vydrží.

Fiona Lada 23.07.2018

Určitě vydrží, při normálním zacházení i několik let.

Limeta Fiona 09.08.2018

Náš syn ergobag má dva roky, batoh je pořád beze změn.

Ivka Limeta 12.08.2018

To je pravda, batohy od thebagu jsou opravdu kvalitní a vydrží. Naše děti ani jiné nechtějí. Nosí se velmi pohodlně.

Táňa Ivka 17.08.2018

A který batoh konkrétně máte?

Ivka Táňa 21.08.2018

Máme ergobag, ten nám vyhovuje nejvíc. Má nastavitelné popruhy a tím se váha na zádech rozloží. Děti nebolí záda.

Amélie Ivka 24.08.2018

Na jejich www.thebag.cz jsem objevila ergobag. Hned mě zaujal, má nastavitelné popruhy, spoustu reflexních prvků, různé přihrádky. Je ideální pro syna.

Vojta Ivka 28.08.2018

Dívala jsem se na ergobag na www.thebag.cz. Dceři se líbí.

Julina Vojta 29.08.2018

Ergobag patří mezi velmi kvalitní batohy, po roce nošení vypadá pořád jako nový.

Barča 16.07.2018

Můžu poprosit o inspiraci, kde na internetu nakupujete oblečení ? Prosím ne žádné drahé značky, ale jenom cenově dostupné kousky :) nepotrpím si na ty předražené věci :)

Hela 19.07.2018

Doporučíte mi dobrou značku doplňků na hubnutí? Ráda bych něco přírodního a hlavně osvědčeného děkuji

Marie Hela 23.07.2018

Dobrý den,já beru doplňky od světa zdraví Sunkins

Daniela 23.07.2018

co sis tam koupila? Jak je to s dopravou a odpovídají velikosti?

Patricie 23.07.2018

Po čerstvé zkušenosti můžu ohledně clip in také doporučit Hotstyle eshop. V pátek jsem objednala a dnes mi přišla sada domů, dostala jsem k ní náhradní clip in sponky zadarmo a clipy vypadají ještě lépe než na fotce, obrovská spokojenost!!!

Jana 25.07.2018

po internetu kupujeme i potravinové doplnky a ruzne vitaminy na klouby

Majda 26.07.2018

Prodlužujete si vlasy?? Objednáváte v clipinhair??? Zaujal mě výběr clip inů které mají


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat