Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Verunka

25.07.2019

Neregistrovaná/ý - Dara | 21.07.2019
Nedávno jsem sháněla kvalitní váhu do kuchyně. Potřebovala jsem na vážení většího množství. Koupila jsem na www.mikrovahy.cz.

Dobrý web, mají spoustu váh.Mě zaujala osobní multifunkční váha. Asi si ji u nich koupím.

Neregistrovaná/ý - Vilma

21.07.2019

Neregistrovaná/ý - Nora | 08.07.2019
To máte pradu, u batohu je důležité si ho vyzkoušet jak na zádech sedí. Já to taky tak s dcerou řešila. Pak si vybrala na netu tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-tropical. Batoh splňuje nejvyšší nároky, co se týká ergonomie zad.

A vybrali jste nějaký batoh pro dceru Alice?

Neregistrovaná/ý - Lena

21.07.2019

Neregistrovaná/ý - Petulka | 17.07.2019
Holky, chci se zaptat máte zkušenosti s prodlužováním, já nad tím uvažuji ale asi to sama nezvladnu přidělat že?

Já prodlužuji s www.vlasy-levne.cz.Nechávám si je nasazovat u nich na pobočce. Sama si netroufám.

Neregistrovaná/ý - Dara

21.07.2019

Nedávno jsem sháněla kvalitní váhu do kuchyně. Potřebovala jsem na vážení většího množství. Koupila jsem na www.mikrovahy.cz.

Neregistrovaná/ý - Petulka

17.07.2019

Holky, chci se zaptat máte zkušenosti s prodlužováním, já nad tím uvažuji ale asi to sama nezvladnu přidělat že?

Neregistrovaná/ý - Bea

15.07.2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 26.06.2019
Objednala jsem si do 14 hodin a druhý den jsem měla zboží doma.

Ta rychlost dodání materiálu k prodložen vlasů jsem mile překvapená. Určitě si u nich objednám clip in.

Neregistrovaná/ý - Nora

08.07.2019

Neregistrovaná/ý - Alice | 27.06.2019
Ráda nakupuji na netu, ale pokud to jde tak si chodím zboží omrknout i do obchodu. Důležité to bylo u školního batohu pro dceru.

To máte pradu, u batohu je důležité si ho vyzkoušet jak na zádech sedí. Já to taky tak s dcerou řešila. Pak si vybrala na netu tento: https://www.thebag.cz/produkt/skolni-batoh-ergobag-prime-tropical. Batoh splňuje nejvyšší nároky, co se týká ergonomie zad.

Neregistrovaná/ý - Endy

04.07.2019

Jitko a tu hledáš proč? Chceš ji jako prevenci nebo už na potíže? A byla jsi u vet? Jako dívej, my kupujeme tuto výživu https://www.azkrmiva.cz/canvit-chondro-pro-psy-100g-new.html s tím, že my jí zatím naštěstí dáváme jen jako prevenci, ale je výborný i na akutky.

Neregistrovaná/ý - Monika

04.07.2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 30.06.2019
Ahoj, nikdy sem u Sconta nečekala dýl jak 4 týdny :)

Ve scontu teď mají velké slevy na dětské pokoje

Neregistrovaná/ý - Molly

03.07.2019

Ahojky, pokud uvažuješ nad koupí clip in, tak já osobně bych ti doporučila https://www.vlasy-k-prodlouzeni.cz/. Tady si clip in kupuju já a vždycky jsem moc spokojená.

Neregistrovaná/ý - Linda

03.07.2019

Ahoj, přes net bych si chtěla koupit dietní program od prodietix, máte s nimi někdo zkušenost, jsou ta jídla dobrá? A za jak dlouho mi bude dieta doručena?

Neregistrovaná/ý - Pavlína

30.06.2019

Neregistrovaná/ý - Lidka | 27.06.2019
Jak dlouho jste čekala na objednávku tady?

Ahoj, nikdy sem u Sconta nečekala dýl jak 4 týdny :)

Neregistrovaná/ý - Magda

28.06.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 24.06.2019
A nebylo to náročné dodržovat jídelníček a tak?

Nebudu říkat že to bylo úplně jednoduché, musela sem na sobě pracovat ale zvládla sem to. Díky tomu že jsem byla motivovaná a jídelníček mi byl sestaven na míru takže sem neměla žádné vlčí hlady a tak

Neregistrovaná/ý - Ciprová

27.06.2019

Neregistrovaná/ý - Iveta | 20.06.2019
Za sebe mám s testováním otcovství přes Dna center moc dobré zkušenosti, myslím si že to spolehlivé je

Iveto a do jakého toho testu jste šla? Nevím co vybrat…

Neregistrovaná/ý - Lidka

27.06.2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 01.06.2019
Co se mě týče tak sem měla se Scontem vždy jen ty nejlepší zkušenosti. Všechno mi vždycky přišlo řádně zabalené a nábytek neporušený

Jak dlouho jste čekala na objednávku tady?

Neregistrovaná/ý - Alice

27.06.2019

Ráda nakupuji na netu, ale pokud to jde tak si chodím zboží omrknout i do obchodu. Důležité to bylo u školního batohu pro dceru.

26.06.2019

Neregistrovaná/ý - Zuzka | 24.06.2019

Objednala jsem si do 14 hodin a druhý den jsem měla zboží doma.

Neregistrovaná/ý - Zuzka

24.06.2019

Neregistrovaná/ý - Magda | 19.06.2019
Přesně tak, podstoupila jsem tu hubnoucí program. Mám za sebou ten rozšířený program odborné terapie a péče

Neregistrovaná/ý - Vanda

24.06.2019

Neregistrovaná/ý - Pavlína | 22.06.2019
Já u nich nedávno objednávala materiál k prodloužení vlasů, líbí se mě, že je z pravých lidských vlasů.

Jak dlouho trvalo, než vám materiál k prodloužení poslali?

22.06.2019

Neregistrovaná/ý - Vanesa | 20.06.2019
Vlasy jsem si s nimi neprodlužovala, ale moje kolegyně v práci si nechala u nich na pobočce své vlasy prodloužit, myslím , že metodou clip in.

Já u nich nedávno objednávala materiál k prodloužení vlasů, líbí se mě, že je z pravých lidských vlasů.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Brambory s tvarohem

Brambory s tvarohem

11 hlasů
1h a 15min 530 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Bramborová polévka s křenem

20 hlasů
45min 263kJ 55 Kč

Chuťově neobvyklá a velice výrazná polévka.

Zapečená cuketa

1 hlas
1h a 5min 718kJ 130 Kč

Cuketa zapečená se zakysanou smetanou a sýrem.

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více