Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma nakupování na internetu

klara.mala 15. 11. 2013

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo nemáte tip na nějaké dobré eshopy s dámskou módou a sportovním oblečením. Děkuji za reakce;)

Neregistrovaná/ý - Mariana

14.11.2019

Chtěla bych dětem objednat k Vánocům nějaké pěkné dětské batůžky .. Máte tip na eshop? Nemám čas nikam chodit vybírat, takže letos komplet všechno objednávám. O to víc ale zjišťuji jak je kdo spokojený kde at nekoupím zajíce v pytli

Neregistrovaná/ý - Dáša

05.11.2019

Neregistrovaná/ý - Markéta | 28.10.2019
Já normálně na netu neberu nábytek, kupuju radši osobně na prodejnách ale se scontem mám výbornou zkušenost s prodejnou v Brně i s eshopem

A dělají tady i montáže nábytku? Nemůžu to najít ale já i muž sme docela antitalenti na tohle a bojím se že pokud objednám nábytek a nikdo nám ho nesmontuje tak nám budou doma ležet pouze prkna a hřebíky :D

Neregistrovaná/ý - Bára

01.11.2019

Jé tak ta je fakt moc pěkná, ještě se podívám a asi jí tam vyberu

Neregistrovaná/ý - Markéta

28.10.2019

Neregistrovaná/ý - Dáša | 06.10.2019
Objednváte na internetu nábytek? https://www.sconto.cz

Já normálně na netu neberu nábytek, kupuju radši osobně na prodejnách ale se scontem mám výbornou zkušenost s prodejnou v Brně i s eshopem

Neregistrovaná/ý - Karin

28.10.2019

Mikrovahy neznám, ale už jsme se dívala na web. Hodila by se mi osobní multifunkční váha.

Neregistrovaná/ý - Berta

27.10.2019

Neregistrovaná/ý - Erika | 25.10.2019
Myslela jsem, že stačí jíst ryby a kvasnice. Nestačí, proto si doplňuji déčko Vigantolvitem.

Taky jsem si myslela, že vitamín D doplním potravinami a sluničkem.

Neregistrovaná/ý - Erika

25.10.2019

Neregistrovaná/ý - Brigita | 20.10.2019
Já si vitamín D doplňuji z důvodu řídnutí kostí, byl mě taky doporučen Vigantolvit.

Myslela jsem, že stačí jíst ryby a kvasnice. Nestačí, proto si doplňuji déčko Vigantolvitem.

Neregistrovaná/ý - Bára

21.10.2019

Ahojky kde jste kupovali svým dětem aktovku do první třídy? Asi by se mi líbil nejvíce nějaký set, aby to dcerce ladilo

Neregistrovaná/ý - Brigita

20.10.2019

Neregistrovaná/ý - Majda | 06.10.2019
Mám s ním dobrou zkušenost v období zimních měsíců kdy je sluneční svit méně intenzivní jako v létě. Chci, aby mě správně fungoval imunitní systém.

Já si vitamín D doplňuji z důvodu řídnutí kostí, byl mě taky doporučen Vigantolvit.

Neregistrovaná/ý - Klára

16.10.2019

Neregistrovaná/ý - Dominika | 07.10.2019
Za sebe můžu doporučit, díky vigantolvitu mám lepší imunitu a zuby

Ahoj mám to stejně, co sem začala brát Vigantolvit tak s imunitou jsem na tom o 100% líp než předtím

Markule

10.10.2019

Dobrý den, tak se nám zase blíží Vánoce a tak mě napadlo objednat voucher na nákup věcí na prodloužení vlasů. Dáte mi nějaké tipy, kde objednat?

Neregistrovaná/ý - Dominika

07.10.2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 05.10.2019
Máte zkušenost s doplňkem stravy Vigantolvit?

Za sebe můžu doporučit, díky vigantolvitu mám lepší imunitu a zuby

Neregistrovaná/ý - Dáša

06.10.2019

Objednváte na internetu nábytek? https://www.sconto.cz

Neregistrovaná/ý - Majda

06.10.2019

Neregistrovaná/ý - Veronika | 05.10.2019

Mám s ním dobrou zkušenost v období zimních měsíců kdy je sluneční svit méně intenzivní jako v létě. Chci, aby mě správně fungoval imunitní systém.

Neregistrovaná/ý - Irena

06.10.2019

Neregistrovaná/ý - Irena | 29.09.2019
Váhy si musím prohlídnout a vyzkoušet, takže nakupuji v obchodě.

Ano, bavíme se o nakupování všemožných váh na www.mikrovahy.cz.

Neregistrovaná/ý - Veronika

05.10.2019

Neregistrovaná/ý - Irena

29.09.2019

Neregistrovaná/ý - Božena | 29.09.2019
Je prosím diskuze o mikrovahách? Na jejich stránkách jsem taky našla spoustu váh.

Váhy si musím prohlídnout a vyzkoušet, takže nakupuji v obchodě.

Neregistrovaná/ý - Božena

29.09.2019

Neregistrovaná/ý - Venda | 28.09.2019
Objednám si u nich mulifunkční osobní váhu. Dbám na zdravotní životní styl, tak se mě hodí.

Je prosím diskuze o mikrovahách? Na jejich stránkách jsem taky našla spoustu váh.

Neregistrovaná/ý - Božena

29.09.2019

Neregistrovaná/ý - Zajda | 29.09.2019
Slyšela jsem o něm, k vánocům bychom ho koupili synovi. Chci,aby měl záda v pořádku.

My máme letos nový, taky s ergonomickými záda. Ergobag patří mezi dražší batohy.

Neregistrovaná/ý - Zajda

29.09.2019

Neregistrovaná/ý - Paťka | 27.09.2019
A hlavně my ho máme odzkoušený. Syn má ergobag třetím rokem a vůbec si nestěžuje na záda.

Slyšela jsem o něm, k vánocům bychom ho koupili synovi. Chci,aby měl záda v pořádku.

Únava či mokrá plínka. Nejen proto miminka nespí

Polévka s batáty

Polévka s batáty

17 hlasů
1h a 5min 129 kJ 60 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí kostky na víně a bylinkách

0 hlasů
4h a 35min 347kJ 400 Kč

Hovězí maso dušené v červeném víně s bylinkami, zeleninou...

Okurkový salát s borůvkami

0 hlasů
20min 428kJ 120 Kč

Když přijde teplé počasí, chuťové pohárky mají neodo...

Poradny

Dostanu PPM, když skončím v práci ve zkušební době?

Dobrý den,do potřebné doby nemocenského pojištění (270 kalendářních dní během posledních dvou let... Více

Je možné zaslat dotaz e-mailem?

Dobrý den, Katko,omlouvám se, ale svoji e-mailovou adresu zveřejňovat nebudu. Dotaz můžete vložit... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více