Inovace misionářské polohy pro silnou rozkoš

Že je nudná? Někomu to tak může připadat, ale misionářská pozice patří ke stálicím ložnic – a má své kouzlo. Jak ji lze vylepšit a dodat více šťávy? S malým trikem se jí nebudete chtít vzdát a požádáte o přídavek!

Misionářská poloha, při které vy ležíte na zádech a partner zase na vás, je svojí jednoduchostí a nenáročností pověstná. Patří k pěti nejzákladnějším a nejpoužívanějším milostným pozicím milenců, dá se za ni schovat nižší hladina energie (nevyžaduje velkou fyzickou námahu) i větší bříško (vleže na zádech vypadá plošší). Misionář přitom nabízí několik variací.

Kreativní tuning

Můžete se přetočit na bok, nazvednout na rukou, vypodložit pánev polštářem, posunout pozadí na kraj postele a tak dále. Existuje však jedna vychytávka, která z ní dělá naprosto chlípnou polohu, na kterou si vzpomenete pokaždé, když zatoužíte po pořádné porci stimulace klína, což je obvykle okolo ovulace a plodných dnů. Její nevýhodou je pouze jediná věc. Není pro každého.

Kdy a komu nesedí?

Žádá si trochu flexibility a není určena pro těhotné, neboť se při ní tlačí na břicho. Taky se může stát, že vám nebude vyhovovat v případě, že má partner větší přirození. Opravdu hluboká penetrace a delší penis účinně dráždí bod G, ale při neopatrném pohybu i děložní čípek, což může způsobit bolest. Partner tak musí být opatrný. Jinak ale nabízí nebývalou rozkoš. Takže, jak na to?

Sexy jízda v hlubinách

Lehněte si na záda a přitlačte kolena k hrudníku. Partner si k vám přidřepne tak, že váš zadek je mezi jeho koleny. Penis zasune dovnitř a vy mu nohy vyhoupnete na ramena. Mužská stydká kost přichází do styku s klitorisem a příjemně ho hýčká, takže se jedná o dvojitý jackpot. (Použijte i lubrikant, kupříkladu ten hřejivý, ať to krásně klouže a pokožka se neodře.)

Poloha nahrává i análnímu milování, nicméně pro partnera je fyzicky náročnější, tak nečekejte, že v ní vydrží dlouhé minuty. Bude-li si chtít odpočinout, dopřejte mu chvíli na relax a pro změnu zase pečujte vy o něj, třeba v jezdecké poloze, kdy na zádech (nebo v polosedu) leží on a vy mu rajtujete v klíně (čelem k němu či zády).

Zdroj: názor autora - celý článekSledujte nás na sociálních sítích:

Reklama

Tip na snídani

Více tipů

Omeleta s parmezánem

(20 hlasů)

Míchaná vejce s ricottou

(24 hlasů)

Vaječná omeleta s lososem

(35 hlasů)

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Můžete se těšit na příjemné chvilky se svými ratolestmi, které vám budou vyprávět své vtipné školní příhody. Nejenom, že se skvěle pobavíte, ale zároveň si také vzpomenete na svá dětská léta a eskapády, které... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat