Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak mluvit sexy při sexu... a neznít u toho hloupě!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

25. 5. 2013 | Sex a vztahy

Jak začít mluvit sprostě i po letech manželství? A to jako jde? Ano! A ani si nemusíte připadat jako nezkušená školačka. Stačí ztišit hlas a nechat to na něm! Je to vlastně strašně jednoduchý způsob, jak dodat (nejen) vyčpělému vztahu jiskru!

Všude se o tom píše. „Mluvte chlípně, pošeptejte něco lechtivého svému manželovi.“ No jo, lehce se to řekne, hůř udělá. Vztah už funguje nějaký ten pátek a vaše ložnice nikdy nebyla svědkem erotického rozhovoru? Co si budeme nalhávat, prostě se nechcete ztrapnit a nevíte, kde a jak začít, aby to celé nevypadlo uměle. A aby to nezkazilo celkový dojem. Takže, co s tím? Americká spisovatelka a redaktorka časopisu Penthouse, která se specializuje na psaní erotických povídek a příběhů, ví, jak mít horký jazyk! Zde jsou některé z jejích tipů:

Návod na sexy mluvu v pěti bodech:

Krok 1: Ztište se.

Hulákáním erotické dusno nevytvoříte, šeptejte. „Přemýšlela jsem o tobě celý den," a u toho mu olízněte ušní lalůček. Kompliment na cokoli situaci pomůže. (Muži chválu milují.) Berte to tak, že pro obdivování jeho vlasů, činů nebo břišních svalů je právě tohle ta pravá chvíle. Hodně dělá taky to, zda se tváříte soustředěně na to, co děláte.  

Krok 2: Odzbrojte ho.

Nejspíš odpoví něco jako „Taky jsem o tobě přemýšlel". Tak když je to tak, na chvíli mu zakryjte oči rukou nebo něčím, co zrovna nahmatáte (kravatou, šátkem, ručníkem). Podpoříte tím partnerovu představivost a fantazii. A taky se mu nebudete muset dívat přímo do očí při vyslovování těch sexy slovíček. Zkrátka, když se budete červenat, nikdo to neuvidí. (Časem na i na tomhle zapracujete, chce to jen trochu tréninku.)  

Krok 3: Pobídněte ho ke spolupráci.

Jestli se ještě necítíte jako ryba ve vodě, a přece jen ve vás úřaduje ostych, zkuste si vzpomenout na poslední sex s ním. „Líbilo se mi, jak jsi mě chytil za prsa,“ řekněte. Tím mu dáte takový nepsaný „rozkaz k rozjezdu“. Bude následovat vaše úmysly!

Krok 4: Dotáhněte to do konce!

Cílem není vyvolat akci, diskusi a žádnou reakci. Když už do toho jdete, tak s obojím! Zeptejte se, kde chcete, aby se vás dotkl, nebo co by chtěl dělat. A taky se podle toho řiďte. „Není nic horšího, než když vás milenka vydráždí, a pak couvne,“ potvrzuje barman s přezdívkou Lukaso. A dodává, že lechtivá mluva je něco jako show pro dospělé s překvapením. „Těšíte se na dárek a pomalu ho rozbalujete. Když vidíte na dno krabičky, záříte štěstím.“

Krok 5: Podlehněte spontánnosti.

V poslední, konečné fázi, nastává čas pro totální odvaz. Jednak už dávno nebudete vědět nic o původní nervozitě, ale hlavně na vlastní kůži poznáte, že to vlastně NIC NEBYLO! Možná tak přijde i na hru na otroctví, svazování, výměnu rolí. Nikdy totiž nevíte, co s vámi nově nabité, „špinavější“ sebevědomí udělá! Hlavně ale s velkým nadšením dávejte najevo, co partner dělá dobře. Příště to totiž bude chtít zopakovat. A třeba se sexy slůvek zase ujme on. Je to pro vás dobrá zpráva, nebo naslouchání chlípností příliš nefandíte?
TIP Bety: Máte trápení s láskou? Byl vám nevěrný? Řešíte krizi ve vztahu? Poraďte se s naší poradkyní na lásku a vztahy Evou!

Ženské libido po svatbě klesá, mužské zůstává pořád vysoké

Pikantní banánová polévka

Pikantní banánová polévka

23 hlasů
35min 307 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více