Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Jak mluvit sexy při sexu... a neznít u toho hloupě!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

25.05.2013 | Sex a vztahy

Jak začít mluvit sprostě i po letech manželství? A to jako jde? Ano! A ani si nemusíte připadat jako nezkušená školačka. Stačí ztišit hlas a nechat to na něm! Je to vlastně strašně jednoduchý způsob, jak dodat (nejen) vyčpělému vztahu jiskru!

Všude se o tom píše. „Mluvte chlípně, pošeptejte něco lechtivého svému manželovi.“ No jo, lehce se to řekne, hůř udělá. Vztah už funguje nějaký ten pátek a vaše ložnice nikdy nebyla svědkem erotického rozhovoru? Co si budeme nalhávat, prostě se nechcete ztrapnit a nevíte, kde a jak začít, aby to celé nevypadlo uměle. A aby to nezkazilo celkový dojem. Takže, co s tím? Americká spisovatelka a redaktorka časopisu Penthouse, která se specializuje na psaní erotických povídek a příběhů, ví, jak mít horký jazyk! Zde jsou některé z jejích tipů:

Návod na sexy mluvu v pěti bodech:

Krok 1: Ztište se.

Hulákáním erotické dusno nevytvoříte, šeptejte. „Přemýšlela jsem o tobě celý den," a u toho mu olízněte ušní lalůček. Kompliment na cokoli situaci pomůže. (Muži chválu milují.) Berte to tak, že pro obdivování jeho vlasů, činů nebo břišních svalů je právě tohle ta pravá chvíle. Hodně dělá taky to, zda se tváříte soustředěně na to, co děláte.  

Krok 2: Odzbrojte ho.

Nejspíš odpoví něco jako „Taky jsem o tobě přemýšlel". Tak když je to tak, na chvíli mu zakryjte oči rukou nebo něčím, co zrovna nahmatáte (kravatou, šátkem, ručníkem). Podpoříte tím partnerovu představivost a fantazii. A taky se mu nebudete muset dívat přímo do očí při vyslovování těch sexy slovíček. Zkrátka, když se budete červenat, nikdo to neuvidí. (Časem na i na tomhle zapracujete, chce to jen trochu tréninku.)  

Krok 3: Pobídněte ho ke spolupráci.

Jestli se ještě necítíte jako ryba ve vodě, a přece jen ve vás úřaduje ostych, zkuste si vzpomenout na poslední sex s ním. „Líbilo se mi, jak jsi mě chytil za prsa,“ řekněte. Tím mu dáte takový nepsaný „rozkaz k rozjezdu“. Bude následovat vaše úmysly!

Krok 4: Dotáhněte to do konce!

Cílem není vyvolat akci, diskusi a žádnou reakci. Když už do toho jdete, tak s obojím! Zeptejte se, kde chcete, aby se vás dotkl, nebo co by chtěl dělat. A taky se podle toho řiďte. „Není nic horšího, než když vás milenka vydráždí, a pak couvne,“ potvrzuje barman s přezdívkou Lukaso. A dodává, že lechtivá mluva je něco jako show pro dospělé s překvapením. „Těšíte se na dárek a pomalu ho rozbalujete. Když vidíte na dno krabičky, záříte štěstím.“

Krok 5: Podlehněte spontánnosti.

V poslední, konečné fázi, nastává čas pro totální odvaz. Jednak už dávno nebudete vědět nic o původní nervozitě, ale hlavně na vlastní kůži poznáte, že to vlastně NIC NEBYLO! Možná tak přijde i na hru na otroctví, svazování, výměnu rolí. Nikdy totiž nevíte, co s vámi nově nabité, „špinavější“ sebevědomí udělá! Hlavně ale s velkým nadšením dávejte najevo, co partner dělá dobře. Příště to totiž bude chtít zopakovat. A třeba se sexy slůvek zase ujme on. Je to pro vás dobrá zpráva, nebo naslouchání chlípností příliš nefandíte?
TIP Bety: Máte trápení s láskou? Byl vám nevěrný? Řešíte krizi ve vztahu? Poraďte se s naší poradkyní na lásku a vztahy Evou!

Rázové zvukové vlny do penisu léčí poruchu erekce

Telecí kostky s bramborem

Telecí kostky s bramborem

11 hlasů
1h a 10min 625 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bílá ryba s oříšky

13 hlasů
40min 916kJ 350 Kč

Rychlý recept na dušenou rybu s lískovými oříšky.

Polévka s citronovou trávou

0 hlasů
1h a 20min 295kJ 200 Kč

Máte rádi syté polévky? Tento recept je na přípravu t...

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více