Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sexuální doping? 4 sexy překvápka, která zajistí vášnivou noc

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

9. 8. 2013 | Sex a vztahy

Může vás bavit škádlit partnera. Můžete se nad mazlením rozplývat. A můžete celé to flirtování a milování doslova milovat. Ale co když to chce nějakou drobnou změnu? I malé věci mohou muže sexuálně překvapit! S čím na něj vyrukovat?

Váš scénář vzrušování jistě není špatný. Určitě znáte základní milostné polohy, dokážete odhadnout reakce vlastního těla a víte, co má partner rád, nicméně nějaký ten pozitivní šok se hodí vždycky. Víte, co milence v dobrém slova smyslu vykolejí?

1. Změňte postelovou róbu

V čem obvykle spíte? Nedávný průzkum portálu CouponCodes4u, kterého se účastnilo 2 129 osob žijících v partnerství, prokázal, že drtivých 62 % lidí nosí do postele klasické flanelové pyžamo, přičemž 40 % žen ho přímo silně preferuje! To ale není to nejsmutnější. Znalost trendů sexy spodního prádla potvrdilo jen 11 % dotázaných. Není to smutné? Vyměňte, aspoň někdy, tričko za košilku! Podle všeho muži právě na tohle čekají!

2. Zkuste novou pozici

Anketa serveru iVillage prověřila sexuální život manželských párů. Co vyšlo najevo? Že 50 % žen a 68 % mužů ohodnotilo svůj milostný život jako velmi předvídatelný, přičemž za nejvíce stereotypní lidé považují milostné polohy, které se opakují pořád dokola. Chcete-li věci trochu změnit, nespoléhejte se na ony klasické verze. Obměňujte, experimentujte, vyšvihněte svoje nohy partnerovi na ramena, vypodložte si pánev polštářem, inspirujte se v lechtivých filmech. Za každou změnu bude milenec rád!

3. Mluvte nezbedně

„Když mi manželka do ucha pošeptá, že mě chce, a přitom nehty přejede po mých zádech, okamžitě bych z ní serval oblečení,“ zasněně se svěřuje Patrik, pětatřicetiletý programátor. Zkuste to taky! Návod je jednoduchý. Ztište hlas a postavte se tak, aby vám muž neviděl do očí. Zakrytím jeho výhledu na vaše tělo dosáhnete toho, že mu fantazie začne pracovat na plné obrátky. Tohle koření potřebuje každý vztah!

4. Změňte obvyklou roli

Ano, muži milují, když jste aktivní a ještě se u toho dokážete pobavit. Joan Elizabeth Lloyd, autorka kniha Perfektní orgasmus, prozrazuje jeden recept na překvapení pro muže i vás samotné. Příjemné je, že to celé trvá jen jednu minutu!

Skočte do sprchy, na to vám stačí pár vteřin, sáhněte po krajkových kalhotkách a projděte se k partnerovi s přímým držením těla. Choďte sebejistě a tlačte ramena dolů. Pak mu pošeptejte, co máte v plánu dnes večer. A pohlaďte ho po stehně. Pokud obvykle zastáváte submisivní roli, bude se vám role dračice líbit.

Další pozitivní šok

Jiný čas. Radek, 38: „S manželkou nejsme schopni zůstat déle vzhůru. Sotva se dodíváme na komedii, natož abychom měli sex. Tuhle mě ale překvapila. Noční hrátky vyměnila za ty ranní. Byla to rychlovka, ale hodnotím ji jedním slovem: pecka!“

Jiné místo: Pavel, 35:
Přítelkyně mi řekla, že do ložnice nemůžeme, protože to tam vypadá jako po zásahu tornáda. Vzala mě za ruku a dovedla na balkon. Tomu říkám spontánní nápad!“

Jiný nápad: Kryštof, 40:
„Přišel jsem z práce, zasedl k večeři, před sebou vidím ještě nerozbalenou krabičku. Podívám se na manželku. Řekla mi, že uvnitř je náš večerní program. No, a byl. Vibrátor pro páry. Hned jsme ho vyzkoušeli.“

Užívání antikoncepce negativně ovlivňuje psychiku

Vepřové medailonky Italia s pečenými brambory

Vepřové medailonky Italia s pečenými brambory

8 hlasů
1h a 10min 558 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Teplý houbový salát

9 hlasů
30min 366kJ 80 Kč

Vyzkoušejte recept na teplý houbový salát.

Polévka z předvařeného hrachu

21 hlasů
35min 490kJ 45 Kč

Vydatná svačinová polévka ze žlutého hrachu a brambor.

Poradny

Má trvalý pobyt vliv na daňovou slevu na dítě?

Dobrý den,výše peněžité pomoci v mateřství (PPM neboli mateřské) činí 70% redukovaného denního vy... Více

Mám nárok na přídavky na děti za práci ve Skotsku?

Dobrý den, paní Glížová, z Vašeho dotazu bohužel nevyplývá, co konrkétně Vás zajímá. Pokud si chc... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více