Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Sexuální doping? 4 sexy překvápka, která zajistí vášnivou noc

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

9. 8. 2013 | Sex a vztahy

Může vás bavit škádlit partnera. Můžete se nad mazlením rozplývat. A můžete celé to flirtování a milování doslova milovat. Ale co když to chce nějakou drobnou změnu? I malé věci mohou muže sexuálně překvapit! S čím na něj vyrukovat?

Váš scénář vzrušování jistě není špatný. Určitě znáte základní milostné polohy, dokážete odhadnout reakce vlastního těla a víte, co má partner rád, nicméně nějaký ten pozitivní šok se hodí vždycky. Víte, co milence v dobrém slova smyslu vykolejí?

1. Změňte postelovou róbu

V čem obvykle spíte? Nedávný průzkum portálu CouponCodes4u, kterého se účastnilo 2 129 osob žijících v partnerství, prokázal, že drtivých 62 % lidí nosí do postele klasické flanelové pyžamo, přičemž 40 % žen ho přímo silně preferuje! To ale není to nejsmutnější. Znalost trendů sexy spodního prádla potvrdilo jen 11 % dotázaných. Není to smutné? Vyměňte, aspoň někdy, tričko za košilku! Podle všeho muži právě na tohle čekají!

2. Zkuste novou pozici

Anketa serveru iVillage prověřila sexuální život manželských párů. Co vyšlo najevo? Že 50 % žen a 68 % mužů ohodnotilo svůj milostný život jako velmi předvídatelný, přičemž za nejvíce stereotypní lidé považují milostné polohy, které se opakují pořád dokola. Chcete-li věci trochu změnit, nespoléhejte se na ony klasické verze. Obměňujte, experimentujte, vyšvihněte svoje nohy partnerovi na ramena, vypodložte si pánev polštářem, inspirujte se v lechtivých filmech. Za každou změnu bude milenec rád!

3. Mluvte nezbedně

„Když mi manželka do ucha pošeptá, že mě chce, a přitom nehty přejede po mých zádech, okamžitě bych z ní serval oblečení,“ zasněně se svěřuje Patrik, pětatřicetiletý programátor. Zkuste to taky! Návod je jednoduchý. Ztište hlas a postavte se tak, aby vám muž neviděl do očí. Zakrytím jeho výhledu na vaše tělo dosáhnete toho, že mu fantazie začne pracovat na plné obrátky. Tohle koření potřebuje každý vztah!

4. Změňte obvyklou roli

Ano, muži milují, když jste aktivní a ještě se u toho dokážete pobavit. Joan Elizabeth Lloyd, autorka kniha Perfektní orgasmus, prozrazuje jeden recept na překvapení pro muže i vás samotné. Příjemné je, že to celé trvá jen jednu minutu!

Skočte do sprchy, na to vám stačí pár vteřin, sáhněte po krajkových kalhotkách a projděte se k partnerovi s přímým držením těla. Choďte sebejistě a tlačte ramena dolů. Pak mu pošeptejte, co máte v plánu dnes večer. A pohlaďte ho po stehně. Pokud obvykle zastáváte submisivní roli, bude se vám role dračice líbit.

Další pozitivní šok

Jiný čas. Radek, 38: „S manželkou nejsme schopni zůstat déle vzhůru. Sotva se dodíváme na komedii, natož abychom měli sex. Tuhle mě ale překvapila. Noční hrátky vyměnila za ty ranní. Byla to rychlovka, ale hodnotím ji jedním slovem: pecka!“

Jiné místo: Pavel, 35:
Přítelkyně mi řekla, že do ložnice nemůžeme, protože to tam vypadá jako po zásahu tornáda. Vzala mě za ruku a dovedla na balkon. Tomu říkám spontánní nápad!“

Jiný nápad: Kryštof, 40:
„Přišel jsem z práce, zasedl k večeři, před sebou vidím ještě nerozbalenou krabičku. Podívám se na manželku. Řekla mi, že uvnitř je náš večerní program. No, a byl. Vibrátor pro páry. Hned jsme ho vyzkoušeli.“

Ženské libido po svatbě klesá, mužské zůstává pořád vysoké

Hovězí plněné nivou

Hovězí plněné nivou

10 hlasů
2h a 0min 837 kJ 300 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuličky z vepřového masa v okurkové omáčce

5 hlasů
1h a 10min 768kJ 150 Kč

Kuličky z mletého masa v okurkové omáčce se sýrem.

Lilek plněný bylinkovým sýrem

1 hlas
1h a 5min 755kJ 130 Kč

Plněný lilek patří k nejoblíbenějším úpravám této zelenin...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více