Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

A je to venku, pánové: Velký penis je polovina mužské krásy!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

27. 11. 2013 | Sex a vztahy

Škarohlídi říkají, že největší afrodiziakum pro ženy je tučné bankovní konto muže. Ó, jak se mýlí! Postavte před ženu muže s „nabušeným“ rozkrokem, úzkými boky a širšími rameny. Takový kousek láme ženská srdce na počkání, tvrdí vědci!

Že na velikosti záleží, potvrzuje kde co. XXL balík dětských plen je cenově výhodnější, do kufru hatchbacku toho naložíte víc než do sedana, větší výplata vám určitě udělá větší radost. Platí to pro i pro XXL penis?

Šampion lahodí oku i klínu

Větší je lepší, shodují se ženy a mají na mysli penis, který je větší než ten malý, ale zároveň nekonkuruje skoro metrové okurce, kterou, mimochodem, vypěstoval jeden snaživý klučina na Vsetínsku, který má ambice dostat se do české knihy rekordů. Dobře, prožitek „s větším“ je jedna věc, ale teď se ukázalo, že větší penisy mají co dočinění s atraktivitou jejich majitelů. Muž, který je vybaven lépe, se těší většímu zájmu žen, tvrdí vědci! Zdá se vám to sexistické nebo povrchní? Taky je.

Výzkumníci pod vedením doktora Briana Mautze z University of Ottawa v Kanadě uspořádali experiment se 105 mladými australskými ženami, které měly za úkol ohodnotit atraktivitu mužů. Každé z nich byly ukázány obrázky nahých modelů v životní velikosti, přičemž respondentky měly ocenit jejich sexuální přitažlivost pomocí bodového hodnocení v rozpětí jedna až sedm bodů. Pěkné vlasy? Bicepsy? I na tohle se určitě hledělo, nicméně zájem žen poutalo něco úplně jiného!

„Ukázalo se, že velikost penisu je pro ženy důležitá,“
nechal se slyšet výzkumník Mautz, který zároveň upozornil na to, že ne všichni dobře vybavení muži byli pozitivně ohodnoceni. Pánové menšího vzrůstu s většími penisy na ženy působili jako atraktivní, ovšem jakmile měl ten samý muž upravený počítačem zároveň i menší penis, pro ženy již tak zajímavý nebyl. Zařadily ho do průměru nebo podprůměru. No jo, pan Cuketka není všechno…

Penis jako součást systému

„Člověk by si myslel, že když je pro ženy velký penis atraktivní, pomůže to v seznamování i mužům menšího vzrůstu,“ uvedli vědci pro časopis Proceedings of the National Academy of Science, který studii uveřejnil. Mysleli to tak, že když je muž dobře vybaven, jenom centimetry navíc ho nespasí! Tvar těla (širší ramena a úzké boky), výška a velikost přirození jsou atributy mužské krásy, ovšem vše musí být ve vzájemné symbióze. Jedno bez druhého se zdá být bezvýznamné a vlastně se tím ukázalo, jak vypadá ženský ideál.

„S výzkumem souhlasím, protože neznám nic horšího, než když potkáte super dokonalého hezouna, který sice bude stále super dokonalým hezounem, ale s takovým penisem, že při jeho hledání ani lupa neobstojí. Tyhle případy jsou fakt žertem přírody,“ krčí rameny třiatřicetiletá Karolína, podle které je velikost zásadní, protože s opravdu malým kašpárkem se nedá hrát ani v béčkovém filmu, natož v divadle. Myslíte si to samé?

Jsou pro vás vyvinutější muži tak nějak přitažlivější?

Hořkosladká fakta o nevěře

Kuřecí kousky na italských bylinkách

Kuřecí kousky na italských bylinkách

1 hlas
1h a 35min 676 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát z rajčat s koriandrem

10 hlasů
25min 391kJ 65 Kč

Velmi jednoduchý, rychlý na přípravu.

Brokolicovo-bramborová polévka

2 hlasy
60min 378kJ 140 Kč

Hustá, sytá polévka, která vás zasytí i zahřeje.

Poradny

Mám trvalý pobyt jinde než bydlím, dostanu příspěvek?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jsem těhotná a končí mi pracovní smlouva, musím na ÚP?

Dobrý den,pokud máte pracovní smlouvu uzavřenou na dobu určitou, zaměstnavatel nemá povinnost sml... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Tento týden přeje hlavně kamarádským vazbám! Proto se snažte naslouchat svým přátelům a ubezpečte je, že jste tu vždy pro ně. Uvidíte, že vám oplatí stejnou mincí. Díky nim se budete cítit velice sebejistě a v pohodě. Jen těžko vás něco rozhodí!

Více