Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

SEX podle horoskopu: Kde to má jaké znamení nejraději?!

Inspirací pro články jsou jí kamarádky, pro které je chápavou vrbou. Miluje krásné botky a kabelky, ulítá na kosmetice. Už se těší na první mimčo.

Zobrazit další články autorky

26.03.2014 | Sex a vztahy

Sluneční znamení vypovídá hodně o sexualitě, partnerských a mileneckých vztazích. S jeho pomocí se dá určit dokonce i to, kde by se měl váš miláček oddávat milostným hrátkám. Chcete mu dopřát sex, na jaký se nezapomíná? Tak ho zaveďte na to správné místo!

Beran (21. 3.–20. 4.)
Je prostě náruživý univerzál, který se umí pomilovat kdekoli a vlastně i s kýmkoli, když na to přijde. Jelikož mu je milé slunce, cestování, nebezpečí a dobrodružství, za vhodné místo pro sex můžete považovat seno, břeh rybníka, houpací síť na zahradě, auto i lenošku v rohu obýváku. A když to nejde jinak, věřte, že Beran nepohrdne ani manželskou postelí. Pro jednoho výhra, pro druhého neustálé vymýšlení novinek.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Býk (21. 4.21. 5.)
Příroda je pro Býka naprosto nepostradatelná. Miluje ji, ale aby se v ní byl schopen milovat, nesmí ho nikdo a nic rušit. Rybáři? Projíždějící auta? Pobíhající psi? Tak to nepůjde! Rozhodí ho i sebemenší hloupost, takže když sex venku, tak na terase opuštěné chaty, odkud má jen kousek do ledničky plné jídla a pití. Bez tohoto standardu jen těžko myslí na mazlení! Potěšte ho sektem, jahodami a měkkými poduškami, bude neskutečně rád!
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Blíženci (22. 5.21. 6.)
Náladový Blíženec má blízko k přírodě, bujarým večírkům i nočním klubům. Právě koketní atmosféra v těchto místech ho vzrušuje. Často si přeje zažít něco tak burcujícího, jako třeba svedení prostitutkou, neustále sní o neuvěřitelném erotickém filmu, ve kterém hraje hlavní roli. Okouzlíte ho, když mu sen splníte. Vytvořte doma z obýváku šantán a zavrňte boky. Předveďte mu autoerotiku, skvělý orální sex a hned druhý den ho sveďte v autě zaparkovaném u lesa. Jo a tyč na pool dance má dneska kdekdo. Naučte se na ní kreace, jaké svět neviděl…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Rak (22. 6.22. 7.)
Nepřítelem Raka je psychický neklid, tak na to myslete! Milujte se s ním kdekoli ve vodní říši, objevujte anonymitu hotelových pokojů, škádlete se v kupé při cestování vlakem, vlijte mu do žil trochu sexy dobrodružství. Když dveře kanceláře, dílny, garáže nebo boxu v tom chlípném vlaku budou zavřené a jeho nic nebude rozptylovat, užijete si parádní číslo, za které se vám náležitě odmění. Ale pozor, čím víc sexu dostává, tím ho i víc vyžaduje.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Lev (23. 7. 22. 8.)
Noblesa, exkluzivita, tak to je typický Lev, který má hlavu plnou nápadů a luxusu. Často se nudí, proto cestování a sexy hrátky kdekoli od Aše po Venezuelu vítá. Stejně jako sex na seně, který, bůh ví proč, miluje. A jak vypadá snový den marnotratného Lvíčka? Vana plná pěny, sex, šampaňské, kaviár a extra měkké ručníky ze stoprocentní bavlny. (Pochopitelně vyrobené v USA. Ty z Číny mu způsobují vyrážku a vůbec jsou celé neestetické a laciné.)
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Panna (23. 8.22. 9. )
Čistota, upravenost a slastný klid? Jakoby se od zrozenců v Panně nemohly odpoutat! Jistě, jsou-li Panny vzrušené, ochotně přejdou k odvážnějším činům, polohám a nápadům, ovšem ztřeštěnost jako taková pro ně není denním chlebem. Milují se nejradši v noci, nebo za svitu svíček, upřednostňují klasické pozice před těmi divokými, myslí na pohodlí své postele nebo gauče. S divokostí a milováním ve stanovém městečku během rockového festivalu u nich nepochodíte.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Váhy (23. 9.23. 10.)
Náladovost se jim nedá upřít, proto jednou sex chtějí v manželské posteli, podruhé tam, kde teče voda. Lázně, zákoutí aqvaparku, vodní postel, vířivá vana i sauna? A proč ne?! Ten, kdo se narodil ve Vahách, se miluje rád, a to nejradši za zavřenými dveřmi, ať už je to v hotelu či doma. Za nejlepší stav ale považuje, když je zataženo, neboť světlo je tak obtěžující! Stejně jako sex v přírodě, vždyť venku čeká tolik nástrah…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE  

Štír (24. 10.22. 11.)
Dobrodružství a proměnlivost ke Štírům prostě patří. Potřebují neobvyklosti, které považují za koření sexu. Proto ve středu se pomilujte v posteli a na misionáře, ale hned v pátek vsaďte na sex pod stolem, na stole, s taburetkou, pak taky s pouty. A neseďte jen doma, meze budou za chvíli teplé. (O strom se opřít dá taky, ne?)
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE

Střelec (23. 11.21. 12.)
Hudba, příroda, rafinovanost, štědrost a někdy i okázalost, takže hotely s bohatou nabídkou mini baru, vířivé vany, kasina a dokonce i letní kila vzrušují Střelce úplně na maximum! Nemají problém přizpůsobit se prostředí a rozdat si to kdekoli, klidně i ve třech a v pro ně nepříznivém poměru (ale o tom až jindy). Milování klasicky, doma a před televizí považují jen za splnění svých rodinných povinností, ale radost z toho nemají.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Kozoroh (22. 12.20. 1.)
Sice se tváří jako milostný světák a dobrodruh, ale ve finále ke klasickému milování a známému prostředí tíhne nejvíc. Ke změně ho nakopne pouze příroda, ve které doslova ožije, takže občas zkuste malý experiment, čapněte ho za ruku a vyveďte na procházku. Pak jen myslete na to, že Kozoroh se miluje v noci, aby neměl žádného svědka. Doma zatáhněte a nezapalujte svíčky. Co kdyby chytly záclony, že?
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 

Vodnář (21. 1.20. 2.)
Výlety do přírody a cestování spojené se sexem má Vodnář v hlavě neustále. Nesnáší stereotyp, a proto chce zkoušet divoké milostné polohy, netradiční místa i postupy, ale nejlepší výkony podává okolo půlnoci. To má energie na rozdávání! Miluje sex na všechny způsoby, dokáže uspokojit svoji partnerku klidně i v londýnském metru, pokud má náladu a tu správnou osobu, která takový risk podstoupí.
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE   

Ryby (21. 2.20. 3.)
Milují se všude, kde to jen jde. Přírodní rezervace, kam je vstup zakázán? No a co? Lom, ke kterému je těžký přístup? Když už je tady, tak si to chce užít! Pořád ale platí, že voda má pro Ryby skoro až čarovnou, povzbuzující moc. Už jen kvůli čistotě, kterou Rybky preferují. Doma vyžadují inovace, dostatek lubrikantu i porno filmů, na které se chtějí dívat s partnerem. Ta poloha hlavou dolů je tak inspirující…
Horoskop na celý měsíc najdete ZDE 
 

Tak co, sedí to na vás?

Slastí k početí. Orgasmus podporuje plodnost ženy

Pikantní telecí plátek

Pikantní telecí plátek

12 hlasů
1h a 10min 345 kJ 165 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Makrela na bílém víně

11 hlasů
60min 339kJ 211 Kč

Makrela pečená na víně, cibuli a citrónech.

Rizoto se španátem a houbami

12 hlasů
45min 454kJ 95 Kč

Jednoduché rizoto se špenátem a houbami.

Poradny

Mám po rodičovské dovolené podepsat výpověď?

Dobrý den,zaměstnavatel je opravdu povinen Vám držet pracovní místo nejdéle do tří let od narozen... Více

Musím v práci doložit rodný list dítěte?

Dobrý den,neuvádíte, komu máte dokládat rodný list a o jakou smlouvu se jedná, ale předpokládám, ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více